głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rzaba_xd Termin tak nazwał nasz związek . na miłość mówię teraz pull up don't come again. . Od razu pojawiał jej się uśmiech na twarzy jak przypominała sobie chwile na b

rzaba_xd

rzaba_xd.moblo.pl
Termin tak nazwał nasz związek .
Termin   tak nazwał nasz związek . teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Termin - tak nazwał nasz związek .

na miłość mówię teraz pull up... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

na miłość mówię teraz pull up don't come again.

 . Od razu pojawiał jej się... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

`. Od razu pojawiał jej się uśmiech na twarzy, jak przypominała sobie chwile na boisku. Bezsensowne zakłady, głupie komentarze, 4ro godzinne mecze i te zajebiste kłótnie podczas dzielenia se na drużyny .!

od tamtego czasu rzadko stawia... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

od tamtego czasu rzadko stawia gwiazdkę przy dwukropku .

Tylko w trzy sposoby mogę oderwać... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Tylko w trzy sposoby mogę oderwać się od świata: 1. Na boisku, gdy mogę pokazać, ile jestem warta. 2. Słuchając muzyki, kiedy jedynym moim zmartwieniem jest, czy da się jeszcze podgłośnić. 3. W siodle, galopując w nieznanym mi dotąd terenie.

Mimo wszystko   chcę . teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Mimo wszystko - chcę .

Nikt nie zrozumie  jaki poczułam... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Nikt nie zrozumie, jaki poczułam strach.

Gdy zamykasz stronę i wysuwasz się... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Gdy zamykasz stronę i wysuwasz się na pozycję zapieprzając, jakby ci motorek do dupy włożyli, wtedy liczy się tylko świat odgrodzony od rzeczywistości liniami boiska. A w nim tylko ty, piłka i asysta.

Jak codzień wybraliśmy się na... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

Jak codzień wybraliśmy się na boisko na kolejna chaotyczną i równie lajtową gierkę. Pojechaliśmy we dwójkę, reszta miała dojechać później. Było zimno, a więc gdy czekaliśmy na ekipę, dałeś mi swoja bluzę. Zawsze się o mnie troszczyłeś .! Po udanym jak zawsze meczu wszystcy rozeszli się do domów. Ty, choć miałeś najbliżej, zostałeś i oświadczyłeś, że mnie doprowadzisz, bo nie puścisz mnie samej przez las. Odprowadziłeś mnie pod same drzwi niosąc mój ciężki plecak. Zmarznięci staliśmy na korytarzu. - To do jutra, mała. - Dzięki za wszystko, czubie.! - pożegnalismy się normalnie, jak zawsze, jednak, gdy wchodziłam do domu gwałtownie chwyciłeś mnie za rękę i pocałowałeś. Od tego momentu wypady na boisko wyglądały inaczej.!

 . Przepraszam za to  że wypiłam u... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

`. Przepraszam za to, że wypiłam u Cb tyle herbat zimą. Przepraszam za to, że zalałam Ci kakaem klawiaturę, gdy z nienacka dałeś mu buziaka. Przepraszam za to, że tak dużo wieczorów poświęciłam, aby wysłuchać Twoje żale na temat tego pojebanego świata. Przepraszam, że w środku nocy kazałam wymykać Ci się z domu i ciepłe, letnie noce spędzać ze mną. Przepraszam, że dawałam naciągać się na pizze w środku lekcji. Przepraszam, za te wszystkie pakiety sms-ów, jakie na siebie straciliśmy. Przepraszam za to, że przez ten czas nasze rodziny zaakceptowały nasz związek. Przepraszam, że spieprzyłeś to wszystko .!

  Cześć Wam .!   Siema .!   Jak... teksty

rzaba_xd dodano: 26 marca 2011

- Cześć Wam .! - Siema .! - Jak źle .? - 3 w plecy... - Uuu .! No, ale przynajmniej skład się znalazł. To było pewne , że ze składem "na łapankę" daleko nie zajedziemy. Połowa persony tutaj ma zerową technikę, a lewy napastnik nie wykorzystuje umiejętności dryblingu. Obstawiam 4:1.! Pod koniec desperacko zaczną faulować nawet pod jedenastką, aby nie dopuścić do bramki. Karny bd murowany .! A Wy jak mówicie .? - Ja pierdolę .! Stary, skąś Ty ją wziął .?! Inteligentna. ładna, wysportowana.! Kurczę, już fakt, że zna się na piłce świadczy, że jest Skarbem .! - Wiem.

rozbrajające  p.! teksty rzaba_xd dodał komentarz: rozbrajające ;p.! do wpisu 26 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV