głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rsc Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy za Twoją obecnością. Czy potrzebuję Cię bo Cię kocham czy chcę żebyś po prostu był bo się przyzwyczaiłam do Twojego widoku. Jeś

rsc

rsc.moblo.pl
Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy za Twoją obecnością. Czy potrzebuję Cię bo Cię kocham czy chcę żebyś po prostu był bo się przyzwyczaiłam do Twojego widoku.
Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy... teksty

rsc dodano: 23 października 2012

Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy za Twoją obecnością. Czy potrzebuję Cię, bo Cię kocham, czy chcę, żebyś po prostu był, bo się przyzwyczaiłam do Twojego widoku.

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny... teksty

rsc dodano: 23 października 2012

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go . I nieważne ile bólu Ci sprawił, serce i tak będzie go pamiętać

I może popełniam błąd. Może... teksty

rsc dodano: 23 października 2012

I może popełniam błąd. Może kocham go za bardzo i może będę później zajebiście cierpieć, ale do cholery zrozum, że jestem w tym momencie szczęśliwa. Tak BEZWARUNKOWO cholernie szczęśliwa

Za mało odwagi by czasem wprost coś... teksty

rsc dodano: 23 października 2012

Za mało odwagi by czasem wprost coś powiedzieć, ale ambicja brała górę by zostawić to dla siebie

Bo nieważne ile byś pierdolił... teksty

rsc dodano: 23 października 2012

Bo nieważne ile byś pierdolił, mnie to nie boli już, na te słowa i ściemę opada zbyt gęsty kurz

Mimo wszystko   dla mnie nigdy nie... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

Mimo wszystko - dla mnie nigdy nie będziesz obojętny

  I znowu do niego napisałaś .... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

- I znowu do niego napisałaś . dlaczego to zrobiłaś ? przecież to skończony dupek, nie warto marnować sobie na niego smsów . Zobaczysz, że przyjdzie taki dzień, w którym zrozumie to, co stracił i będzie robił wszystko, żeby to naprawić, żeby walczyć o Ciebie . Widzę, jak przez niego cierpisz więc proszę Cię, usuń jego numer . Z czasem o nim zapomnisz ... - ale ja wcale nie chcę o nim zapominać ! n umer mogę usunąć, ale to nic nie da, bo znam go na pamięć . Napisałam, bo chciałam sprawdzić, czy on tęskni za mną tak jak ja za nim, czy o mnie myśli, czy wspomina chwile, kiedy byliśmy razem ... po raz kolejny się rozczarowałam, ale nie mogę Ci obiecać, że pomimo tego, że on ma już na mnie wyjebane ja do niego nie napiszę .

  Czemu do mnie napisałeś ?   bo... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

- Czemu do mnie napisałeś ? - bo chciałem wiedzieć co u Ciebie... - co u mnie ? nie będę Cię kłamać . Powiem jak jest naprawdę . Nie radzę sobie z tym, że nie jesteśmy już razem, że nas już nie ma, że to wszystko co było między nami to dla Ciebie była tylko zabawa . Boli, cholernie mnie boli to, że mnie tak bardzo zraniłeś . Nie pogodziłam się i chyba nigdy nie pogodzę się z myślą, że już nigdy nie popatrzysz na mnie tymi swoimi zielonymi oczami, w które mogłam się wpatrywać bez przerwy, że już nigdy mnie nie przytulisz, nie pocałujesz ... na samą myśl o tym, coś mnie rozpierdala od środka . to chciałeś usłyszeć ? - też za Tobą tęsknię.

Wiesz po co są problemy? Żeby zdać... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

Wiesz po co są problemy? Żeby zdać sobie sprawę, jak bardzo nam na czymś zależy.

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracają c do domu, masz płacz na końcu nosa? Wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na ‘dostępny’ a on natychmiast staje się ‘niewidoczny’? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

rsc dodano: 22 września 2012

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na ulice. wyszłam i tam stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV