głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rox930 Wiesz miał dwie wady . Był idealny i bardzo mnie kochał . Może gdyby nie one jakoś potrafiłabym pogodzić się z jego utratą. Chciałabym mieć wspomnienie które by

rox930

rox930.moblo.pl
Wiesz miał dwie wady . Był idealny i bardzo mnie kochał . Może gdyby nie one jakoś potrafiłabym pogodzić się z jego utratą.
Wiesz miał dwie wady . Był idealny... teksty

rox930 dodano: 13 lipca 2012

Wiesz miał dwie wady . Był idealny i bardzo mnie kochał . Może gdyby nie one jakoś potrafiłabym pogodzić się z jego utratą.

Chciałabym mieć wspomnienie  które... teksty

rox930 dodano: 13 lipca 2012

Chciałabym mieć wspomnienie, które byłoby dowodem na to, że choć przez moment byliśmy - a nie tylko byłam ja i byłeś Ty.

Powiedz mi  o czym byś śnił... teksty

rox930 dodano: 13 lipca 2012

Powiedz mi, o czym byś śnił, gdybyś miał pewność, że to się spełni ?

siedząc w nocy na łóżku... teksty

rox930 dodano: 13 lipca 2012

siedząc w nocy na łóżku wyszeptała misiowi do uch ' kocham Go '

I nagle uświadamiasz sobie  że On... teksty

rox930 dodano: 13 lipca 2012

I nagle uświadamiasz sobie, że On jest w tym wszystkim najważniejszy . !

Twój arogancki uśmiech potraktuję... teksty

rox930 dodano: 14 czerwca 2012

Twój arogancki uśmiech potraktuję jako perfidny szantaż emocjonalny na mojej skromnej osobie. ;)

Tego czego mi trzeba do życia to... teksty

rox930 dodano: 14 czerwca 2012

Tego czego mi trzeba do życia to twój uśmiech, twoja miłość i to, że jesteś zawsze kiedy tego potrzebuje.

I tak bardzo brakuje mi Cię w te... teksty

rox930 dodano: 4 czerwca 2012

I tak bardzo brakuje mi Cię w te wakacje.Twoich spojrzeń w moją strone.Twojego uśmiechu ,gdy coś powiem.Twoich brąz włosów ,które zawsze idealnie leżą.Zapachu perfum pobudzonych przez wiatr...I tak strasznie wkurwia mnie tęsknota zjadająca moje serce od środka.Zrozum! Tęsknie .

I wiesz co ? Dziś po raz pierwszy... teksty

rox930 dodano: 4 czerwca 2012

I wiesz co ? Dziś po raz pierwszy zwątpiłam w twój powrót , dziś właśnie doszło do mnie że już nigdy nie wrócisz . Że to już koniec . Że masz jakąś inną sympatię . Że już mnie nie pamiętasz .. Minęło tyle miesięcy a ja wciąż czekałam , myślałam że to tak chwilowo . Niestety myliłam się .. Myślałam nad popełnieniem samobójstwa , i doszłam do wniosku że to najlepszy sposób by być z tobą na zawsze .

The­re we­re gram­ma­tical... teksty

rox930 dodano: 17 maja 2012

The­re we­re gram­ma­tical er­rors even in his si­len­ce. / Na­wet w je­go mil­cze­niu były błędy językowe.

Poszliśmy po lekcjach grupką na... teksty

rox930 dodano: 30 kwietnia 2012

Poszliśmy po lekcjach grupką na piwo, Ja, Ty Monika, Magda i kilku chłopaków. Śpieszyłeś się gdzieś a jednak zostałeś z nami, zostałeś zemną w tym całym alkoholowym świecie. Oczywiście ja po 2 piwach miałam już tak kolorowo, że chciałam tańczyć na stole, byłam na każdym zdjęciu, na którym byłeś Ty i było naprawdę super ! Super do momentu jak zacząłeś mnie podrywać, Ja tak długo staram się żebyś zniknął z mojej głowy, gdy w końcu się udało, Tobie znów zebrało się na droczenie zemną. To ostatnie 2 miesiące razem, Ty zakończysz edukację na tym etapie ja idę dalej... studnia ? Czy to dla mnie ? Nie wiem, nie będzie tam Ciebie... ale będę się starała może kiedyś będę miała okazje wybronić Cię przed sędzią z podniesioną głową, bo wiem, że nigdy nie zrobiłbyś nic złego... po za złamaniem mi serca.

Uwielbiam z Tobą rozmawiać  bo... teksty

rox930 dodano: 17 kwietnia 2012

Uwielbiam z Tobą rozmawiać, bo tylko z tobą mogłam gadać godzinami. Te wszystkie rozmowy pamiętam do dziś... pamiętam jak opowiadałeś o niej o tym jak bardzo ją kochasz i jak długo z nią będziesz, raniłeś mnie ale ja z podniesioną głową słuchałam dalej. Mimo wszystko kochałam rozmawiać z tobą na każdy z możliwych tematów, dziś gdy ja mam chłopaka a ty dziecko moje życie jest inne i co raz częściej zaczynam tęsknić za tym co było. Nie wyobrażam sobie końca roku i tego, że prawdopodobnie zobaczę Cię po raz ostatni, choć obiecałeś, że będziesz mnie odwiedzał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV