głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
so don’t you worry  baby you got... teksty

revasserie dodano: 25 września 2013

so don’t you worry, baby you got me. I got a bad boy, I must admit it.. you got my heart, don’t know how you did it and I don’t care who sees it babe, I don’t wanna hide the way I feel when you're next to me. I love the way you make me feel.

otwieram butelkę i puszczam stare... teksty

revasserie dodano: 24 września 2013

otwieram butelkę i puszczam stare klasyki, coś mi przypomina o nim i o tym jak zostałam z niczym, piję drinka, dziś już wiem, że zabiłam w sobie tamto uczucie I wiem, że nie nauczyłeś mnie niczego więcej niż bycia suką. znów nucę pod nosem coś co niedawno leciało w radiu w taksówce, myślę o nim i chyba już go nie pragnę. chyba znam ten klub, byliśmy tu razem, nie pamiętam kiedy, chyba znam ten klub i znam te twarze, ale chyba już nic nie wiem. on mógłby tu ze mną być i szaleć do upadłego i mogłby stąd ze mną wyjść i zawsze na mnie polegać. lecz tak mogło być kiedyś, teraz chyba już nic nie czuję skoro nie widzę w tym nic złego jak z inną się tu przytula.

I came in like a wrecking ball  I... teksty

revasserie dodano: 22 września 2013

I came in like a wrecking ball, I never hit so hard in love. all I wanted was to break your walls, all you ever did was break me..

I lose my way and it's not too long... teksty

revasserie dodano: 21 września 2013

I lose my way and it's not too long before you point it out. I can't cry, because I know that's weakness in your eyes. I'm forced to fake a smile, a laugh every day of my life. my heart can't possibly break when it wasn't even whole to start with.

the path that I'm walking I must go... teksty

revasserie dodano: 20 września 2013

the path that I'm walking I must go alone. I must take the baby steps 'til I'm full grown. fairytales don't always have a happy ending, do they? and I foresee the dark ahead if I stay

I thought you said you'd never leave... teksty

revasserie dodano: 20 września 2013

I thought you said you'd never leave, I think back as I took a puff. know what happens every time you wanna leave: always come back 'cause you wanna fuck. holdin' back, ain't no turnin' back when you fall in love. know what happens every time you speed always fall flat 'cause you wanna rush, so we could take it slow, separate the highs from the lows, separate the evens from the odds.. I just hope you put me back together when I come apart

I have died everyday waiting for you.... teksty

revasserie dodano: 19 września 2013

I have died everyday waiting for you. darling, don't be afraid I have loved you for a thousand years. I'll love you for a thousand more..

you're gonna catch a cold from the... teksty

revasserie dodano: 19 września 2013

you're gonna catch a cold from the ice inside your soul. don't come back for me, don't come back at all. who do you think you are?

kiedy patrzę w Twoje oczy wiem  że... teksty

revasserie dodano: 18 września 2013

kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś. od zawsze chciałam znaleźć kogoś , kto by mógł zrozumieć, tak dawno już wiedziałam, że to jesteś Ty.

if I fucked him once  then I could... teksty

revasserie dodano: 12 września 2013

if I fucked him once, then I could fuck him twice, if I fucked him twice, I might change his life. if I change his life he might hit my weed. we could have him some and we could run off with three: he, Mary and me

I wanna sing  I wanna shout  I wanna... teksty

revasserie dodano: 11 września 2013

I wanna sing, I wanna shout, I wanna scream till the words dry out

I won't cry myself to sleep  like a... teksty

revasserie dodano: 10 września 2013

I won't cry myself to sleep, like a sucker

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV