głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
reserved_ Może to przeznaczenie połączyło Romea i Julie ale tylko na chwile potem ich czas przeminął może gdyby wiedzieli zawczasu wszystko skończyłoby się inaczej . Bo

reserved_

reserved_.moblo.pl
Może to przeznaczenie połączyło Romea i Julie ale tylko na chwile potem ich czas przeminął może gdyby wiedzieli zawczasu wszystko skończyłoby się inaczej . Bo nasze
  Może to przeznaczenie połączyło... teksty

reserved_ dodano: 25 sierpnia 2011

- Może to przeznaczenie połączyło Romea i Julie, ale tylko na chwile potem ich czas przeminął może gdyby wiedzieli zawczasu wszystko skończyłoby się inaczej . Bo nasze uczucie to takie samo jak ich. W miłości chodzi zasadniczo o dokonywanie wyborów. Chodzi o to aby odłożyć truciznę i sztylet i zafundować sobie szczęśliwe zakończenie. Ale czasem mimo naszych najszczerszych zamiarów przeznaczenie i tak wygrywa .!

  Może szczęście nie jest nam... teksty

reserved_ dodano: 25 sierpnia 2011

` Może szczęście nie jest nam pisane, może wdzięczność nie musi łączyć się radością. Może wdzięczność to po prostu świadomość tego co mamy, to radość z małych zwycięstw, to podziw dla walki jaką trzeba toczyć aby po prostu być człowiekiem, może jesteśmy wdzięczni za zwyczajne rzeczy o których wiemy, a może jesteśmy wdzięczni za rzeczy których w ogóle nie poznamy. Ostatecznie liczy się to, że dalej mamy odwagę stać na nogach i to powód by świętować .!

Stanęła na tarasie z kubkiem... teksty

reserved_ dodano: 25 sierpnia 2011

Stanęła na tarasie z kubkiem gorącego kakao w dłoniach. Spojrzała na księżyc. 'Wiesz, Olbrzymie...' Uśmiechnęła się do siebie. 'Dłonie ogrzewa mi kubek gorącego picia, a tak bardzo chciałabym, żeby na jego miejscu były dłonie mężczyzny, który odszedł. Wiatr oplata moją szyję powodując dreszcze, które nijak mają się do momentu, w którym jego usta wpijały się w moją skórę, tym samym powodując paraliż ciała. Przytulam głowę do poduszki i nie czuję nic. Brakuje mi uderzeń jego serca pod uchem.' Spuściła wolno głowę. 'A mnie brakuje Ciebie.' Usłyszała.

  Wybaczajmy innym albowiem....niech... teksty

reserved_ dodano: 25 sierpnia 2011

` Wybaczajmy innym albowiem....niech ich chuj strzeli

  Tym razem już nawet lody orzechowe... teksty

reserved_ dodano: 25 sierpnia 2011

` Tym razem już nawet lody orzechowe nie pomogły .!

Wiem  że wrócisz. Ale boję się... teksty

reserved_ dodano: 24 sierpnia 2011

Wiem, że wrócisz. Ale boję się, że wtedy będzie za późno .!

Serce milknie i przez chwile żyjesz... teksty

reserved_ dodano: 24 sierpnia 2011

Serce milknie i przez chwile żyjesz tylko tą jedną chwilą, kiedy nieświadomie utonęłaś w jego oczach .! ♥

  Ból przybiera różne formy. Lekki... teksty

reserved_ dodano: 23 sierpnia 2011

` Ból przybiera różne formy. Lekki dyskomfort, zwykły ból, jakiego doświadczamy codziennie, ale jest też inny ból tak wielki, że przyćmiewa wszystko. Cały świat blednie aż nie jesteśmy w stanie myśleć o niczym innym. Są różne sposoby na ból. Ból można uśmierzyć, przeczekać, zaakceptować a niektórzy po prostu zaciskają zęby i idą do przodu. Ból.. trzeba go przetrzymać wierząc że rana która go wywołała zagoi się. Nie ma gotowych rozwiązań i prostych odpowiedzi, trzeba zacisnąć zęby i czekac aż przejdzie . Przeważnie można opanować ból ale czasami atakuje kiedy się nie spodziewamy i bije poniżej pasa i nie przestaje .Ból trzeba go pokonać, bo nie ma przed nim ucieczki a życie zadaje nowe rany .. .!

  Są pewne sprawy  o których nie... teksty

reserved_ dodano: 23 sierpnia 2011

` Są pewne sprawy, o których nie potrafimy mówić, niektórych rzeczy wolimy nie słyszeć, o niektórych mówimy, bonie potrafimy dłużej milczeć, lecz czasem ważne nie jest to, co mówimy, ale co robimy. Niektóre rzeczy mówimy, ponieważ nie mamy innego wyjścia, a niektóre rzeczy zachowujemy dla siebie i choć niezbyt często czasem się zdarza, że niektóre rzeczy mówią same za siebie .! ♥

Rozum radzi : : „Przed zakochaniem... teksty

reserved_ dodano: 23 sierpnia 2011

Rozum radzi : : „Przed zakochaniem zapoznaj się z sercem drugiej połówki, lub skonsultuj się z rozumem, gdyż każde uczucie niewłaściwie wybrane zagraża twojemu życiu lub zdrowiu."

Dla niej wszystkie dni były... teksty

reserved_ dodano: 21 sierpnia 2011

Dla niej wszystkie dni były jednakowe. A wszystkie dni są takie same wtedy, kiedy ludzie przestają dostrzegać to wszystko, czym obdarowuje ich los, podczas gdy słońce wędruje po niebie.

A moim zdaniem najgorsze jest to... teksty

reserved_ dodano: 21 sierpnia 2011

A moim zdaniem najgorsze jest to , że w necie gadamy ze sobą opowiadamy sobie całe życie . A tak naprawdę gdy się spotykamy na ulicy , w szkole , gdziekolwiek nie potrafimy powiedzieć zwykłego ' cześć ' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV