głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych. Bez­senność nig­dy nie do­pada nad ra­nem kiedy czło

remarkable

remarkable.moblo.pl
Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych.
Ile niewypowiedzianych słów... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych.

Bez­senność nig­dy nie do­pada... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Bez­senność nig­dy nie do­pada nad ra­nem, kiedy człowiek mu­si wstawać ;)

Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

Między patrzeć a widzieć jest... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Między patrzeć a widzieć jest ogromna różnica.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać..

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.

Na życie trzeba patrzeć z dystansem... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Na życie trzeba patrzeć z dystansem, niczemu się nie dziwiąc, niczego nie potępiając. I cieszyć się każdym drobiazgiem: że zakwitły kwiaty i że ładnie się wygląda w nowej sukience...

Uważaj na znajomości  które... teksty

remarkable dodano: 6 września 2015

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć.

Nie wiesz  co pamiętasz  dopóki nie... teksty

remarkable dodano: 5 września 2015

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

Czasami zgadza się wszystko  oprócz... teksty

remarkable dodano: 4 września 2015

Czasami zgadza się wszystko, oprócz właściwego czasu... Czasami ludzie spotykają się zbyt późno lub zbyt wcześnie... Nie ta pora, nie to miejsce, nie ten czas... Przeznaczenie potrafi czasem płatać figle, rozdzierać serca i ranić dusze.

Bywają takie dni i noce  które... teksty

remarkable dodano: 4 września 2015

Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy, własne lub zasłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhają na nas gdzieś, zapisane w łańcuchy pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.

Kiedyś. Kiedyś uśmiechniesz się... teksty

remarkable dodano: 4 września 2015

Kiedyś. Kiedyś uśmiechniesz się szczerze i szeroko. Kiedyś spłynie po Tobie Jego obojętność. Kiedyś wszystko się odmieni. Kiedyś miniesz Go pędząc przed siebie. Kiedyś zapragnie Cię mieć z powrotem. Tak, wtedy będzie miał pecha. Wtedy będzie mógł sobie chcieć. Więc nosek do góry, mała, kiedyś może nadejść już jutro...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV