głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
reil uuu awaria kocham Cię jak wariat' ale walczyli do końca. to się liczy : coraz więcej jest sytuacji w ciągu których nie poznaję samej siebie. moje zachowanie cza

reil

reil.moblo.pl
uuu awaria kocham Cię jak wariat'
uuu awaria kocham Cię jak wariat' teksty

reil dodano: 9 lipca 2011

uuu awaria, kocham Cię jak wariat'

ale walczyli do końca. to się liczy : teksty reil dodał komentarz: ale walczyli do końca. to się liczy :) do wpisu 9 lipca 2011
coraz więcej jest sytuacji w ciągu... teksty

reil dodano: 9 lipca 2011

coraz więcej jest sytuacji, w ciągu których nie poznaję samej siebie. moje zachowanie czasem mnie przeraża. to, co robię.. nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że mogę taka być. nie wierzę, że zmieniłam się aż tak w ciągu zaledwie jednego roku.

mogłabym wykrzyczeć Ci w twarz że... teksty

reil dodano: 9 lipca 2011

mogłabym wykrzyczeć Ci w twarz, że Cię kocham jak jeszcze nikogo, a Ty i tak machnął byś tylko ręką i odszedł, nie zwracając na mnie nawet najmniejszej uwagi.

Cisza jest cholernie głośna. teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

Cisza jest cholernie głośna.

Grease  You're the one that I want  teksty reil dodał komentarz: Grease - You're the one that I want ;] do wpisu 8 lipca 2011
 Są takie chwile w życiu kiedy... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

" Są takie chwile w życiu, kiedy wszystko zamiera i słyszymy tylko bicie własnego serca. Trzeba się wsłuchać w ten odgłos, żeby zrozumieć, co nasze serce mówi. "

 Przeszłość miała wpływ na... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

" Przeszłość miała wpływ na teraźniejszość i przyszłość, choć nie zawsze było to widoczne. Czas był sumą kolejnych wydarzeń, nie miał środka ani końca. Udawałam, że przeszłość mnie nie dotyczy, ale wspomnienia wciąż do mnie wracały. "

 Zawsze musi być jakiś środek.... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

" Zawsze musi być jakiś środek. Bez niego nic nie może być pełne. Bo środek to nie tylko przestrzeń między dwoma rzeczami, ale też to, co je łączy i spaja. "

 Mówienie prawdy bywa trudne ale... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

" Mówienie prawdy bywa trudne, ale ważne jest także, komu się ją mówi. A może, kiedy już uda się ją wypowiedzieć, liczy się tylko opowieść. "

You know what ? Every night I sit on... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

You know what ? Every night I sit on the window, look at the stars and think about you. And you know, I miss you so much. I think I still love you.

Wrócisz i co? Co to zmieni? Nic.... teksty

reil dodano: 8 lipca 2011

Wrócisz i co? Co to zmieni? Nic. Zupełnie nic. Dalej będzie tak jak było przed Twoim wyjazdem. Dalej będziemy udawać, że nic do siebie nie czujemy, że nam na sobie nie zależy. Że w ogóle nigdy nic między nami nie było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV