głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
basen    teksty reil dodał komentarz: basen ;] do wpisu 24 lipca 2011
Wiem  że jeszcze pewnie nie raz... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Wiem, że jeszcze pewnie nie raz chłopak złamie mi serce. I będę płakać przez niejednego. Będę umierać z miłości, świat będzie się walił i nie będę chciała już żyć. Ale wiem też, że po tym wszystkim trafię na tego jedynego, którego pokocham tak, jak żadnego wcześniej i będę z nim szczęśliwa aż do końca moich dni.

Jest lepiej niż było  ale to... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Jest lepiej niż było, ale to jeszcze nie to. Tęsknie za tymi czasami, kiedy mogła zadzwonić do Ciebie w środku nocy, bo przyśniły mi się potwory, kiedy bez powodu mogłam się do Ciebie przytulić, pocałować. Kiedy mogła się wypłakać na Twoim ramieniu. Tęsknię tak bardzo, że czasem po prostu nie mogę tego znieść. Ale mam ciągle nadzieję, że któregoś dnia zrozumiesz ile dla mnie znaczysz i jak bardzo Cię kocham i potrzebuję i wrócisz dawny Ty.

Nie wierzę w to  co między nami... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Nie wierzę w to, co między nami zaszło. Nie chcę wierzyć. Nie tak miało być. Wszystko się skomplikowało.

Jestem taka naiwna. Ile razy będę... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Jestem taka naiwna. Ile razy będę będę się musiała jeszcze sparzyć, żeby się w końcu nauczyć?

To takie dziwne. Sama nie wiem co do... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

To takie dziwne. Sama nie wiem co do kogo czuję. Czy można kochać więcej niż jedną osobę jednocześnie?

Nic nie wiem o prawdziwej miłości.... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Nic nie wiem o prawdziwej miłości. Mam dopiero naście lat. Kilka zauroczeń za mną, następne pewnie jeszcze przede mną. Ale prawdziwej miłości jeszcze nie znam. Dopiero ją poznaję, powoli. Ale w końcu nadejdzie dzień, w którym poznam tego jedynego i on pokaże mi, co to znaczy prawdziwie kochać.

Jestem pewna  że jeszcze poczuję... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Jestem pewna, że jeszcze poczuję kiedyś coś więcej do kogoś. Kogoś innego niż Ty. Poczuję jeszcze to szczęście związane z posiadaniem kogoś, kto daje Ci milion powodów by żyć, kto kocha Cię pomimo wszystko i za wszystko, jest z Tobą zawsze, kiedy tego potrzebujesz a nawet częściej. Kiedyś na pewno. Ale jeszcze nie teraz.

Naprawdę  mimo że znam Cię... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Naprawdę, mimo że znam Cię zaledwie kilka dni, zależy mi na Tobie. Czuję, że jesteś dla mnie kimś ważniejszym niż tylko kolegą. Mam wielką nadzieję, że nie skończy się to tak szybko, jak się zaczęło.

Kiedyś było zupełnie inaczej.... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Kiedyś było zupełnie inaczej. Trzynastolatki skakały w gumę pod blokiem, grały w klasy, chowanego, bandy. Dziś już ich tam nie zobaczysz. Częściej widuje się je na imprezach, klubach, niż w szkole. Teraz trzynastolatki szukają tylko sposobu i miejsca, gdzie mogą wypić piwo, zapalić fajkę, przespać się z kimś.

Nigdy nie pomyślałabym  że jestem... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Nigdy nie pomyślałabym, że jestem zdolna do takiej miłości. Że potrafię tak kochać.

Zabijałeś mnie od początku naszej... teksty

reil dodano: 24 lipca 2011

Zabijałeś mnie od początku naszej znajomości. Każdego dnia było mnie coraz mniej. W końcu powiedziałam dość, zanim zniknęłam całkowicie. I, choć przyszło mi to z trudem, było to najlepsze, co zrobiłam w życiu. Zaczęłam przybywać, wracać do siebie. Wszystkie cząsteczki mnie, które zabrałeś odradzały się na nowo. Odżywałam. Ta miłość była toksyczna. Niebezpieczna. Choć bolało, dobrze, że z nią skończyłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV