głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tęsknię już ostatni raz. teksty

reil dodano: 20 listopada 2011

tęsknię już ostatni raz.

kocham tą piosenkę! słucham jej milion razy dziennie  albo i więcej ♥ teksty reil dodał komentarz: kocham tą piosenkę! słucham jej milion razy dziennie, albo i więcej ♥ do wpisu 20 listopada 2011
ja byłam :D i uważam  że warto  jeśli chcesz się wybrać    teksty reil dodał komentarz: ja byłam :D i uważam, że warto, jeśli chcesz się wybrać ;) do wpisu 20 listopada 2011
nareszcie na powrót uśmiecham się... teksty

reil dodano: 20 listopada 2011

nareszcie na powrót uśmiecham się do kubka herbaty, śpiewam idąc ulicą, rozmawiam z czajnikami i innymi rzeczami. jejku, jak ja za tym tęskniłam! jak ja tęskniłam za sobą! tą głupią, dziwną, dziecinną, potrzepaną, nieogarniętą Gośką, która zawsze z wszystkiego się śmieje, nie umie zachować powagi nawet wtedy, kiedy trzeba i ma wylane na to, co ktoś sobie o niej pomyśli.

no i w końcu jest dobrze ! to... teksty

reil dodano: 20 listopada 2011

no i w końcu jest dobrze ! to prawdza, że burzy zawsze wschodzi słońce, czasem jednak trzeba na to trochę poczekać, ale warto, naprawdę warto !

czasami wstydzę się siebie  tego... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

czasami wstydzę się siebie, tego jak dziki charakter mam, jak wiele niekiedy mi przeszkadza, jak dużo oczekuję bezpodstawnie, ale i tak doceniam wszystko, tylko czasem coś jest nie tak.
Autor cytatu: zapal.mnie

I know I wasn´t there  when you... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

I know I wasn´t there, when you needed me the most. I know I didn´t care and was afraid to get so close. Tonight it´s gettin´ hard to fall asleep ´cause it´s becomin´ clear that I broke all into peaces and I can not reverse it. So I´ve got one more thing to say. I´m sorry for your pain, I´m sorry for your tears, for all the little things I didn´t know. I´m sorry for the words I didn´t say. But what I still do, I´m still loving you. / Tommy Reeve - I'm sorry ♥

przy życiu trzyma mnie tylko ona.... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

przy życiu trzyma mnie tylko ona. potrzebuje mnie, nie mogę jej zostawić. gdyby nie to, gdyby nie ona, już dawno by mnie tu nie było.

wiadomość o tym  że masz kogoś... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

wiadomość o tym, że masz kogoś, wprawiła mnie w osłupienie. nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. to tak, jakbym straciła Cię drugi raz, ten sam ból. ale może w końcu zrozumiem, że muszę skończyć żyć przeszłością i zająć życiem tu, i teraz.

nic się nie układa  nawet włosy! teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

nic się nie układa, nawet włosy!

mam wyjebane na miłość  bo ciągle... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

mam wyjebane na miłość, bo ciągle robi mnie w chuja.

They say bad things happen for a... teksty

reil dodano: 19 listopada 2011

They say bad things happen for a reason, but not wise words gonna stop the bleeding "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV