głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistkanazawsze Łzy napływały do mych oczu nieustannie. Chciałam wyzbyć się przeświadczenia że moja egzystencja wisi na włosku.. Ale strach powracał z każdą minutą i z każdym

realistkanazawsze

realistkanazawsze.moblo.pl
Łzy napływały do mych oczu nieustannie. Chciałam wyzbyć się przeświadczenia że moja egzystencja wisi na włosku.. Ale strach powracał z każdą minutą i z każdym oddechem.
 Łzy napływały do mych oczu... teksty

realistkanazawsze dodano: 5 października 2015

"Łzy napływały do mych oczu nieustannie. Chciałam wyzbyć się przeświadczenia, że moja egzystencja wisi na włosku.. Ale strach powracał z każdą minutą i z każdym oddechem." / E.

 Nie jestem ideałem życie ze mną... teksty

realistkanazawsze dodano: 5 października 2015

"Nie jestem ideałem życie ze mną to nie spacer Raczej maraton wiem czego chcę jak każdy facet Nie mam piętnastu lat wiem że związek to jest praca Nie chcę służącej - operatorki zlewozmywaka Nie chcę maskotki żeby imponować tępym gnojom Chce takiej która pojmie sens przysięgi danej bogom Do pieprzonej śmierci heroicznym boj o miłość Nawet jeśli boga nie ma razem poszybują w nicość Nie wiem co będzie ale wiem że dam z siebie więcej niż mogę Wciąż może być tak pięknie" /

 Moja dusza czuje  że doszłaś do... teksty

realistkanazawsze dodano: 5 października 2015

"Moja dusza czuje, że doszłaś do takiego momentu, kiedy wszystko, cokolwiek jeszcze zrobisz, będzie nieopisanym idiotyzmem. Idź spać, a jutro zaczniesz na nowo."

 Lubię sobie posiedzieć. W ogóle... teksty

realistkanazawsze dodano: 5 października 2015

"Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu."

girlwithtattoo dodano: 5 minut temu... teksty

realistkanazawsze dodano: 17 września 2015

girlwithtattoo dodano: 5 minut temu Zawsze myślałam, że 19 lat to wystarczająco, aby poznać samego siebie. Każdego dnia przeżywamy nowe sytuacje, podejmujemy coraz to nowe decyzje, nasza egzystencja nabiera nowych doznań. Sądziłam, że umiem przewidzieć jak się zachowam w danej sytuacji, wierzyłam, że jeśli głośno głosze swoje poglądy, przemyślenia i wierzenia, to nigdy nie będę postępować wbrew nim. Na każdym popełnionym błędzie starałam się uczyć, nie załamywałam się niepowodzeniem, bowiem liczyłam na to, że lekcja którą z niego mogę wyciągnąć jest tego warta. Dzisiaj budzę się inaczej. Inaczej bo jakby z osobą, której nie pojmuję. Jej czynów, czynu, nie mogę zaakceptować. Zerkam w lustro i okazuje się, że ta przybłęda to ja. Nowa ja ? Czy od zawsze podmieniona.. W życiu wyznawałam zawsze, że " Nieważne co o nas myślą inni, znajomi, obcy. Ważne jest tylko to co myślą o nas nasi bliscy." I co przybłęda ma zrobić, skoro sama o sobie myśli źle ? Dodaj komentarz Link

To silniejsze niż złość  I to... teksty

realistkanazawsze dodano: 17 września 2015

To silniejsze niż złość I to jest najważniejsze bo każdego dnia wybieram mniejsze zło Choć dzisiejsze tło Jest trochę inne niż to Całkiem na początku Może nie całkiem w porządku Wiele wątków z biegiem lat w ***** się gmatwa Życia pułapka to jak ucieczka z Alcatraz Wiało sezonowo, zielono wiało Wiało na biało Fragmenty układanki poskładam w całość Choć bywało, że chciałeś się ustrzec Odbicia w lustrze Bywało różnie Lecz dobry duch strzegł mnie zawsze Dziś piszę dedykację dla całej kliki Wierny pacjent ślepych losów kliniki

 Kwestia tego  że nie lubię... teksty

realistkanazawsze dodano: 10 września 2015

"Kwestia tego, że nie lubię rozstań z ludźmi, którzy są sporo warci, dla mnie to efekt sentymentalny - moi ludzie? Liczy się każdy!"

ejpatrzbrat dodano: dziś o 00:50... teksty

realistkanazawsze dodano: 3 września 2015

ejpatrzbrat dodano: dziś o 00:50 Chroń serce,a reszta sama się obroni.

ejpatrzbrat dodano: dziś o 15:20... teksty

realistkanazawsze dodano: 3 września 2015

ejpatrzbrat dodano: dziś o 15:20 (...)Zgubi cię Twoja dobroć. Nie można być takim dobrym. Człowiek powinien być dobry tylko do określonej granicy. Potem albo sam będziesz gryzł, albo inni Cię zagryzą.

Pajujo   Momenty teksty

realistkanazawsze dodano: 3 września 2015

Pajujo - Momenty

 ejpatrzbrat    teksty

realistkanazawsze dodano: 3 września 2015

@ejpatrzbrat ;)

 Chciałabym  żebyś znalazł się... teksty

realistkanazawsze dodano: 3 września 2015

"Chciałabym, żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka, i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i ze mną tańczył i śpiewał i czytał mhttp://moblo.pl/static/im/send.pngi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był i... kochał!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV