głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Robisz mi nieporządek w chaosie... Bóg nam robi kawał żeby nie było za nudno myśli sobie „Wszystko macie wporzo więc dopierdolę wam ciągłe egzystencjalne lęki

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Robisz mi nieporządek w chaosie...
 Robisz mi nieporządek w chaosie...  teksty

realistic_optimist dodano: 4 stycznia 2016

"Robisz mi nieporządek w chaosie..."

 Bóg nam robi kawał  żeby nie... teksty

realistic_optimist dodano: 3 stycznia 2016

"Bóg nam robi kawał, żeby nie było za nudno, myśli sobie „Wszystko macie wporzo, więc dopierdolę wam ciągłe egzystencjalne lęki, żeby nie było, że macie raj na ziemi"

 Lubię samotność kontrolowaną.... teksty

realistic_optimist dodano: 3 stycznia 2016

"Lubię samotność kontrolowaną. Lu­bię włóczyć się po mieście. Nie boję się, że przyjdę do pus­te­go mie­szka­nia i sam położę się do łóżka. Boję się, że nie będę miał za kim tęsknić, ko­go kochać. Pot­rze­buję ciepła i bliskości."

 Tamtej nocy wszystko się zmieniło.... teksty

realistic_optimist dodano: 24 grudnia 2015

"Tamtej nocy wszystko się zmieniło. Przeżyłem coś o czym nigdy nie zapomnę. Poczułem coś czego nigdy już nie doznam. Zobaczyłem miłość która później odeszła i zostawiła mnie samego."

   A czy istnieje w ogóle coś  czym... teksty

realistic_optimist dodano: 25 listopada 2015

"- A czy istnieje w ogóle coś, czym się przejmujesz? (...) - Już nie, od dawna. Obchodzą mnie jedynie moje książki i moja samotność."

 Łączenie uczucia tak ważnego jak... teksty

realistic_optimist dodano: 21 listopada 2015

"Łączenie uczucia tak ważnego jak miłość z brakiem wolności to pomyłka"

 Widziałem jaką drogę mam przed... teksty

realistic_optimist dodano: 5 sierpnia 2015

"Widziałem jaką drogę mam przed sobą. Byłem biedny i tak już miało zostać. Ale właściwie nie chciałem pieniędzy. W ogóle nie wiedziałem czego chcę. Owszem wiedziałem: mieć jakąś dobrą kryjówkę, jakieś miejsce, gdzie mógłbym nic nie robić. Na samą myśl, że muszę kimś zostać ogarniał mnie nie tylko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zostanę prawnikiem, radnym, inżynierem czy kimś takim. Ożenię się, będę mieć dzieci, dam się złapać w strukturę rodzinną. Codziennie będę chodził do pracy i wracał. Niemożliwa sprawa. Robić to i owo, załatwiać jakieś proste drobiazgi, brać udział w rodzinnych piknikach, Gwiazdkach, Czwartych Lipca, Dniach Pracy, Dniach Matki... czy człowiek rodzi się tylko po to, żeby znosić takie rzeczy, a potem umrzeć? Wolałbym już zmywać gary, wracać do jakiejś klitki i samotnie upijać się do snu."

 Ponieważ coś we mnie pierdoli... teksty

realistic_optimist dodano: 4 lipca 2015

"Ponieważ coś we mnie pierdoli geometrię czasu. Coś we mnie odpierdala szopkę pod tytułem "Tęsknie""

siedzę i czekam  aż ktoś mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 24 czerwca 2015

siedzę i czekam, aż ktoś mnie uratuje i nienawidzę siebie za to, bo przecież nie mam kurwa pięciu lat.
Autor cytatu: mistrzhehe

 Myśleć to cierpieć  no powiedz mi... teksty

realistic_optimist dodano: 24 czerwca 2015

"Myśleć to cierpieć, no powiedz mi, czy to myślenie coś mi kiedyś dało, czy poprawiło moją sytuację? Myślę i myślę, i myślę, myśleniem milion razy oddaliłem się od szczęścia, ale ani razu się do niego nie zbliżyłem."

 To głupie. Chcę być szczęśliwy... teksty

realistic_optimist dodano: 24 czerwca 2015

"To głupie. Chcę być szczęśliwy, ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny, ale zbyt często wpadam w pułapkę lenistwa. Nie lubię się, ale jednocześnie kocham to kim jestem. Pragnę uwagi, ale odrzuciłem wiele osób, którym na mnie zależy. Najgorsze jest to, że wymagam od innych by wiedzieli kim jestem, jednocześnie sam nie mając o tym pojęcia."

 To się zaczyna w nocy  sam nawet za... teksty

realistic_optimist dodano: 10 czerwca 2015

"To się zaczyna w nocy, sam nawet za bardzo nie wiem co mam robić, nie śpię. Nawet nie masz pojęcia co to jest: samotność, cisza, wilgotne ciepło poduszek sto razy obracanych, nasłuchiwanie odgłosów kroków i samochodów na ulicy, czyjegoś głosu, błysk latarni, tortury przeszłości, strach przed przyszłością, czy będzie taka jak przeszłość, a potem białawy świt poprzez firanki, i te pieprzone ptaki (...)."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV