głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist nie masz pojęcia jak ja czasem cierpię zupełnie bez wyraźnego powodu. myśli mam tak dziwnie poplątane wartościowanie tak stasowane że już nie moge tak dłużej ży

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
nie masz pojęcia jak ja czasem cierpię zupełnie bez wyraźnego powodu. myśli mam tak dziwnie poplątane wartościowanie tak stasowane że już nie moge tak dłużej żyć. mó
nie masz pojęcia jak ja czasem... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu. myśli mam tak dziwnie poplątane, wartościowanie tak stasowane, że już nie moge tak dłużej żyć. mój światopogląd zaczyna walić się od podstaw. właściwie jestem wcieleniem kompromisu, i to koniecznego, i niczym więcej.
Autor cytatu: mistrzhehe

 .. nie ma niczego bardziej... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"(..) nie ma niczego bardziej przygnębiająceg o dla człowieka niż przywyknąć do bycia niekochanym, wziąć to za stan naturalny, oczywisty, za regułę, potwierdzaną czasem wyjątkami."

“ Ja poczekam jeszcze na swoją... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

“ Ja poczekam jeszcze na swoją miłość. Może przyjedzie następnym pociągiem? Albo jeszcze późniejszym? A może nie przyjedzie wcale? Nie szkodzi, mam już wprawę w oczekiwaniu na pociągi, które nie przywożą nikogo. ”

 Usiłuję wymyślić stosowne... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"Usiłuję wymyślić stosowne przyzwoite słowo na wyrażenie moich uczuć. Jeszcze się jednak do końca nie obudziłem. Przychodzi mi do głowy tylko 'kurwa'."

 Nienawidzę być tam gdzie jej nie... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"Nienawidzę być tam, gdzie jej nie ma, kiedy jej nie ma. A jednak zawsze odchodzę tam, gdzie ona nie może za mną podążyć."

 … Chciałbym mieć kobietę z... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"(…) Chciałbym mieć kobietę, z którą bym się mógł wygłupiać. Kobietę kumpla, z którą szedłbym przez życie, robiąc sobie jaja. Taka łajdacka para- to mój ideał. Ale niewiele znam takich kobiet i są zajęte. A inne? Po pół godziny mam ich dosyć. A co dopiero, żeby któraś została do rana?"

 Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle."

  Najgorsze są noce  nie mogę... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"- Najgorsze są noce - nie mogę już tego wytrzymać. Wszystko znowu powraca..."

 Bo ile ra­zy można przechodzić... teksty

realistic_optimist dodano: 7 sierpnia 2014

"Bo ile ra­zy można przechodzić przez to sa­mo mówiąc ciągle so­bie, że to już os­tatni raz? czas tak nieubłagal­nie prze­mija, a my ciągle stoimy w miejscu.."

Boję się że kiedyś ktoś mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 4 sierpnia 2014

Boję się, że kiedyś ktoś mnie tak psychicznie otworzy i zobaczy ten cały burdel w mojej głowie, że poczuje ten smród wspomnień i odór zepsutych myśli. Boję się, że ktoś to wszystko zobaczy, że zrobi mu się niedobrze, kiedy dowie się jaka naprawdę jestem. Wtedy wszyscy zobaczą, że jestem z tych ludzi, co zawsze mają czas, do których zawsze można zadzwonić, bo jedyne, co robię to czytam i śpię. Kto chciałby mieć do czynienia z takim człowiekiem? Boję się, że nie mam niczego do zaoferowania, oprócz paru problemów, których nie umiem rozwiązać, ani nie umiem nikomu o nich powiedzieć. Cokolwiek robię, czytam, śpię, tańczę, piję, zawsze się boję. Co jeśli ktoś w końcu mnie przeczyta, jeśli rozszyfruje te hieroglify, za którymi się chowam, co wtedy? Przecież jestem wewnętrznie zepsuta, przetrawiona i wyżarta przez te choroby, którymi się karmię, żeby nie żyć. Chcę to wszystko zmienić, chcę się tego pozbyć, chcę wyrzucić całe to gówno i ten bród. Cholera, jak ja się wszystkiego boję./black-lips

Wolę zginąć na swój sposób niż... teksty

realistic_optimist dodano: 30 lipca 2014

Wolę zginąć na swój sposób, niż żyć i cieszyć się na wasz....

 Na pozór wszystko gra. Uśmiecham... teksty

realistic_optimist dodano: 28 lipca 2014

"Na pozór wszystko gra. Uśmiecham się tak, jak jest to ogólnie przyjęte, nie za szeroko, nie za wąsko. Tak w sam raz. Jestem zawsze pogodny i uprzejmy dla wszystkich. Ludzie szanują mnie za to. Tylko wewnątrz cichy głosik krzyczy 'kurwa mać!'"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV