głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapmojadroga nie wyczułeś tej ironii nie? nie . Ty nigdy nie wyczuwasz . bo Ty tak dziwnie mówisz . mało kto wyczuwa . widzisz? kolejny dowód na to że jesteś debilem . Są o

rapmojadroga

rapmojadroga.moblo.pl
nie wyczułeś tej ironii nie? nie . Ty nigdy nie wyczuwasz . bo Ty tak dziwnie mówisz . mało kto wyczuwa . widzisz? kolejny dowód na to że jesteś debilem .
 nie wyczułeś tej ironii nie?... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

- nie wyczułeś tej ironii, nie? - nie . - Ty nigdy nie wyczuwasz . - bo Ty tak dziwnie mówisz . mało kto wyczuwa . - widzisz? kolejny dowód na to, że jesteś debilem .

Są osoby którym ufasz choć one... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

Są osoby, którym ufasz, choć one na to nie zasługują. Są osoby, którym życzysz śmierci. Są osoby, których życie Cię nie obchodzi. Są osoby, które sprawiają, że uśmiech gości na Twojej twarzy. Są osoby, które Cię kochają. Są osoby, które mogą Cię przytulić. Są osoby, którym ufasz i one Twojego zaufania nie zawiodą. Jest osoba, którą kochasz bezgranicznie, a ona ma w to wyjebane. I tak na prawdę tylko uśmiech, dotyk, głos, czy spojrzenie jest w stanie sprawić, że poczujesz się niewyobrażalnie szczęśliwa.

byłabym wszystkim dla Ciebie.... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

byłabym wszystkim dla Ciebie. grzeczną, ułożoną dziewczynką i zimną, twardą suką. byłabym na każde zawołanie. byłabym obecna w każdej sekundzie Twojego życia. oglądałabym mecze, przynosiłabym zimnego lecha z kolejną paczką malboro. chroniłabym Ci dupę przez policją, rodziną, znajomymi, sąsiadami. podnosiłabym Cię, gdybyś upadł i otwierałabym kolejne drzwi, żebyś mógł spełnić swoje marzenia. kochałabym się z Tobą każdego wieczora, jakbyś tylko chciał. robiłabym Ci kanapki, gotowałabym obiady. akceptowałabym każde wyjście, każdą minutę poza domem i beze mnie. każdą wadę, każdą niedoskonałość znosiłabym i kochała ją równie mocno, jak kocham Ciebie. zrezygnowałeś z tego nie wiedząc, co Cię czeka. Twoja inność jest niesamowita, kocham Cię nadal, ale odejdź. nie mogę pozwolić Ci wrócić jak będziesz chciał.

nadal udaję że jesteśmy razem... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

nadal udaję, że jesteśmy razem, że mnie kochasz, że czekasz tam na mnie, że myślisz o mnie i chwalisz się mną. nadal udaję, że wszystko jest tak, jak powinno być. nadal udaję, że jestem szczęśliwa. nadal udaję, że jesteś mój. lecz są sprawy, w których nie potrafię udawać. nadal cię kocham i nadal mogłabym się tobie oddać cała. nadal pragnę być z tobą i przy tobie każdego dnia. nadal chcę być twoją ukochaną. nadal chcę siedzieć tobie na kolanach i niczym się nie zamartwiać. nadal chcę wracać do domu upita szczęściem i miłością. nadal chcę ciebie, moją miłość, mój powód do życia, moje życie, mój sens istnienia, mojego najlepszego przyjaciela i kochanka w jednym, mojego niesamowitego kolesia z milionami wad, które kocham.

jeszcze niedawno zrobiłabym wszystko... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

jeszcze niedawno zrobiłabym wszystko, żeby ocalić tę miłość. tę chorą miłość. pełną kłamstw, przemilczanych spraw i niewypowiedzianych słów. pełną fałszu, nienawiści i oszustwa. pełną przeszkód i wylanych łez. pełną wypitych piw i spalonych papierosów. pełną muzyki i wspólnie spędzonego czasu. pełną spojrzeń, uśmiechów, dotyku, czułości. pełną szczęścia i gniewu. pełną sprzeczności. ale dziś jestem inną osobą z innym spojrzeniem na świat, wierząca w Boga i oddającą się jedynie sobie. bo nic nie jest warte mojego płaczu, nic nie może mnie skrzywdzić, nic nie może mnie poniżyć. jestem osobą, jak każda inna, ale zupełnie inną i daję słowo - nie pokocham już nikogo innego.

 Jak mogę jej powiedzieć  że ją... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

- Jak mogę jej powiedzieć , że ją kocham .? – Po prostu to powiedz . – Dobra , przećwiczmy to razem . – Ok . – Kocham Cię . – Też Cię kocham . Teraz idź i powiedz to jej . – Już to zrobiłem .♥

Mimo tego że jesteśmy masę... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

Mimo tego ,że jesteśmy masę kilometrów od siebie , jesteśmy mega o siebie zazdrośni , mamy zawzięte charaktery, pełno problemów w naszym związku , to kochamy siebie zbyt mocno żeby się rozstać , bez siebie nie istaniejemy , ale razem zawse dajemy radę wszystkim przeciwnościom losu.

Są ludzie dzięki którym wiem do... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

Są ludzie, dzięki którym wiem do czego służy środkowy palec!

Wierzę w to że tak po prostu... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

Wierzę w to, że tak po prostu miało być. Nie dostaliśmy szansy na związek, znajomość skończyła się szybko. Teraz nawet nie rozmawiamy, a nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś szło nam to bardzo dobrze. I żałuję, żałuję w chuj, ale nic nie dzieje się bez przyczyny, tak więc nie będę się o Ciebie starać, czy walczyć, skoro przekreśliłeś mnie już dawno temu.

Powtarzam sobie dziś  oddychaj... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

Powtarzam sobie dziś " oddychaj , przypierdolenie komuś nie pomoże w niczym".

dopiero kiedy się zakochasz dowiesz... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

dopiero kiedy się zakochasz dowiesz się, ile twój organizm jest w stanie przyjąć alkoholu.

a teraz przepiszę z skrzynki... teksty

rapmojadroga dodano: 6 października 2011

a teraz przepiszę z skrzynki odbiorczej parę zdań, które sprawiły, że jestem szczęśliwa. "nikt nigdy nie wniesie do mojego życia tyle co ty. to ja Cię przepraszam. za wszystkie moje kłamstwa, za te duże i też małe. Kocham Cię całym sercem. dziękuję Ci, że ze mną jesteś. w sumie to zasługujesz na kogoś lepszego ale mimo moich wszystkich wad, a mam ich wiele jesteś ze mną. ufam Ci bezgranicznie i nawet nie jestem w stanie pomyśleć, że mogłabyś mnie zawieść. jedyne to co mogę Ci dać to miłość. i wiedz, że dopóki żyję masz kogoś obok." zawsze, kiedy to będę czytała w moich niebieskich oczach pojawią się łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV