głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapmojadroga Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy ludzie którym się zwierzamy naprawdę są naszymi przyjaciółmi. Widzę go po tysiącach łez milionach nieprzespany

rapmojadroga

rapmojadroga.moblo.pl
Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy ludzie którym się zwierzamy naprawdę są naszymi przyjaciółmi.
Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ludzie, którym się zwierzamy, naprawdę są naszymi przyjaciółmi.

Widzę go  po tysiącach łez... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

Widzę go, po tysiącach łez, milionach nieprzespanych nocy, miliardach pretensji i po niezliczonej ilości godzin. Drżę, serce chyba zaraz wyskoczy, zatańczy i wróci, moim motylkom w brzuchu znów objawia się wiosna. I wiesz co jest najgorsze? Miałam nadzieję, że gdy go spotkam, nareszcie stwierdzę, że to zwykły dupek, tymczasem uczucia eksplodują ze zdwojoną siłą.

Na co liczyłaś ? Że cię pokocha ?... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

Na co liczyłaś ? Że cię pokocha ? Że nie będzie umiał bez ciebie żyć? Nie bądź śmieszna. On chciał się tylko pobawić nic więcej.

chcesz ze mną być? świetnie. masz... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

chcesz ze mną być? świetnie. masz mnie w dupie? przeżyje. ale kurwa, błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.

jak czasem słucham niektórych ludzi... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

jak czasem słucham niektórych ludzi to mam ochotę iść matmę odrobić

  kochasz Go?   nie. spierdoliłam... teksty

rapmojadroga dodano: 11 października 2011

- kochasz Go? - nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy

Paląc papierosa wpatruje się w... teksty

rapmojadroga dodano: 8 października 2011

Paląc papierosa wpatruje się w gwiazdy z nadzieją, że On tam setki mil od niej też to robi i czeka z utęsknieniem żeby w końcu znaleźć się obok swojej kobiety i ją przytulić. /

Chodź ! pobawimy się ?    no  to... teksty

rapmojadroga dodano: 8 października 2011

Chodź ! pobawimy się ? no, to zrobimy tak! Ja teraz nie mam nikogo do całowania, przytulania i mówienia mu 'kochanie' , co ty na to, że pobawie się tobą tak z miesiąc albo więcej aż nie znajde tej osoby a potem powiem Ci 'przepraszam, zostańmy koleżanką i kolegą' i zrobie z Ciebie idiote. fajny układ?

wiesz dlaczego  jak rysujesz dwa... teksty

rapmojadroga dodano: 8 października 2011

wiesz dlaczego, jak rysujesz dwa serca, nigdy nie są równe ? - bo zawsze jedna osoba kocha bardziej.

zakochujesz się. serce zaczyna bić... teksty

rapmojadroga dodano: 7 października 2011

zakochujesz się. serce zaczyna bić tylko dla niego. chodzisz rozmarzona i śmiejesz się nawet wtedy, kiedy rozbijesz swój ulubiony kubek. nie obchodzi Cię nic, tylko on, mężczyzna Twojego życia. jesteś gotowa dla niego zrezygnować z marzeń. odsuwasz się od rodziny, przyjaciół, opuszczasz się w nauce. jego osoba figuruje ponad wszystkim. jest najważniejszy. przez niego prawie spalasz dom, bo nie wyłączasz prostownicy przed wyjściem na randkę. prawie głodzisz psa na śmierć, bo non stop rozmawiasz z nim przez telefon i zapominasz o całym świecie wokół. zadurzasz się w jego pocałunkach. uzależniasz się od jego oczu. planujesz wspólną przyszłość. tylko po to, by później usłyszeć, że kocha inną.

Stali na zakręcie  kilku moich... teksty

rapmojadroga dodano: 7 października 2011

Stali na zakręcie, kilku moich kumpli, On, niektórych w ogóle nie znał. - cześć, mała. - przywitał się jeden, obejmując mnie prawą ręką w pasie. poczułam wewnętrzna satysfakcję. patrzyłeś. - siema wszystkim. - odparłam z uśmiechem. - zajarasz? - zapytał, blondyn, którego nie widziałam nigdy na oczy. wyjmowałam papierosa z pudełka, kiedy mój ex ukochany, wyrwał mi go z ręki, i mierząc spojrzeniem tamtego syknął 'nie zajara'. uderzyłam Go w ramię. - co Cię obchodzi czy pale? - rzuciłam wściekła. odwrócił się do mnie. szybkim ruchem wziął moją twarz w dłonie i zaczął zawzięcie całować. w końcu zdołałam się od Niego oderwać. - już wiesz, co mnie to obchodzi? - szepnął, po czym oddał papierosa blondynowi. - i spróbuj Jej go dać jeszcze raz... - zagroził, odchodząc.

Nawet jeśli ubiorę skórzane... teksty

rapmojadroga dodano: 7 października 2011

Nawet jeśli ubiorę skórzane leginsy, gorset i szpile - ziomki powiedzą do mnie ' siema siostra '. Czemu? Bo jestem szanowana zawsze, nie tylko gdy bujam się z Nimi w szerokich ciuchach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV