głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
puumba Dość mam tańczenia dla szpanu dość zapijania smutków dość słyszenia 'wow' od napalonych mężczyzn dość bluzek z dużymi dekoltami dość ! . Ciebie chcę.! Nie potra

puumba

puumba.moblo.pl
Dość mam tańczenia dla szpanu dość zapijania smutków dość słyszenia 'wow' od napalonych mężczyzn dość bluzek z dużymi dekoltami dość ! . Ciebie chcę.!
Dość mam tańczenia dla szpanu... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Dość mam tańczenia dla szpanu, dość zapijania smutków, dość słyszenia 'wow' od napalonych mężczyzn, dość bluzek z dużymi dekoltami, dość ! . Ciebie chcę.!

Nie potrafiłam przepraszać. Nigdy... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Nie potrafiłam przepraszać. Nigdy nie wyciągałam ręki jako pierwsza. Wolałam nie odzywać się do końca dni, niż podejść i przyznać się do winy. Uciszałam wyrzuty sumienia, twierdząc że niczego nie żałuję. Właśnie w stosunku do Niego, zrobiłam wyjątek. Złamałam swoje zasady. Odarłam się z godności. Zauważyłam, że Go tracę i wbrew sobie postanowiłam Go odzyskać. Pierwszy raz opowiedziałam komuś z detalami o tym co czuję. O tym jak żałuję. Trzęsłam się w obawie, że to wykorzysta. Nie wiedząc ile kosztowało mnie każde ze słów.[wystarczył jeden wieczór ] kurwa żałuje tego !

Nie pojmuję  jak można być tak... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Nie pojmuję, jak można być tak zimnym człowiekiem. Nie pojmuję, jak można zamrozić komuś serce, do tego stopnia, że nie odbiera ono żadnych bodźców do Niego docierających.

W jednym momencie mam ochotę... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto .

Przechodząc obok Ciebie Cała się... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Przechodząc obok Ciebie Cała się trzęsę . Czemu ? Sama nie wiem .Przecież Ty do mnie już nic nie czujesz , a ja miałam Cie olewać . Miałam .

I na dzień dzisiejszy nie mam... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

I na dzień dzisiejszy nie mam usprawiedliwienia za moją głupią miłość.

Miałam nadzieję  że poczujesz się... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Miałam nadzieję, że poczujesz się zhańbiony kiedy zobaczyłeś, że przez Ciebie płaczę. Potrafiłeś się jedynie uśmiechnąć. Nie, nie miałam do Ciebie żalu. Miałam żal do samej siebie. Żal do serca, które czuje coś w kierunku takiego sukinsyna jak Ty.

Pytasz czy możemy się spotkać.... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Pytasz czy możemy się spotkać. Tylko po co mam kolekcjonować te chwile z Tobą, skoro i tam później muszę zapomnieć.

Kocham Cię za to   że bluzgasz... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Kocham Cię za to , że bluzgasz , pijesz , palisz , ćpasz etc . Za wszystkie Twoje wady , których kiedyś nie mogłam znieść .

Czy to nie dziwne  że wciąż... teksty

puumba dodano: 7 czerwca 2011

Czy to nie dziwne, że wciąż tęsknię za Tobą ? Że wciąż o Tobie myślę ? Że wciąż potrzebuję Twojej obecności ? Ja wciąż pamiętam. Ciężko jest odrzucić w niepamięć to, co było. To, co przeżyliśmy razem. Może dla Ciebie to nic wielkiego, zwykła znajomość, tylko przygoda. Ale dla mnie to było coś większego, coś poważniejszego. Nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki Cię nie straciłam. Dopiero dzisiaj jestem w stanie stwierdzić, że byłeś dla mnie kimś ważniejszym niż tylko zwyczajnym kumplem.

nie będę przejmować się facetami... teksty

puumba dodano: 6 czerwca 2011

nie będę przejmować się facetami mam być zimną i wyniosłą księżniczką!!

Nawet nie zdajesz sobie sprawy  ze za... teksty

puumba dodano: 5 czerwca 2011

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze za każdym razem gdy pytasz co u mnie, mam ogromną ochotę wyznać Ci jak bardzo i na Tobie zależy ! ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV