głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
puumba To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje że nie mogę przestać o nim myśle

puumba

puumba.moblo.pl
To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje że nie mogę przestać o nim myśleć. Poci
 To dziwne... On w ogóle nie jest w... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę..

 cholera!  co jest.?  całujesz... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- cholera! - co jest.? - całujesz jak gwiazdor opery mydlanej i pierd*lisz jak gwiazdor porno - to dobrze.? - kurewsko dobrze!

 Czy ona zawsze ma takie radosne... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- Czy ona zawsze ma takie radosne oczy ? - Nie, tylko w tedy jak cie widzi.

 kocham go.  dziewczyno ogarnij... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

-kocham go. - dziewczyno, ogarnij się! nie widzisz jaki on jest?! czy ty naprawdę nie zauważasz jego wad?! - a czy ty myślisz, że ja szukam u niego wad.. ja ciągle szukam miłość w jego oczach. tej naszej małej miłości. i ciągle mam nadzieje, że w końcu ją ujrzę.

 Pierwszy raz mówisz tak o jakimś... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- Pierwszy raz mówisz tak o jakimś facecie. - No.. - Tylko się nie zakochuj! - Za późno.

 Wiesz dlaczego nikogo nie masz? Bo... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

-Wiesz dlaczego nikogo nie masz? Bo nikomu nie dajesz szansy, wszystkich porównujesz do Niego, cały czas chodzisz naburmuszona i mówisz, że On nie zrobiłby tego i tamtego, a to i tamto. Nie rozumiem Cię, może zamiast porównywać Go z innymi, zabierzesz sie w końcu za Niego?! - O czym ty właściwie mówisz! On jest moim przyjacielem! Lubimy się, owszem, ale nie w ten sposób. Nie byliśy i nie będziemy razem... - Przyjaciel- przyjacielem, z tego co wiem, On nie jest gejem.

 to koniec  dlaczego?  bo już nie... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- to koniec - dlaczego? - bo już nie czuję tego co czułam, już nie wariuje, już nie stroję się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam, już nie pytam po raz kolejny sąsiadki czy cię widziała i czy widziała, jaki jesteś cudny, już nie nazywam swych miśków twoim imieniem..

Dlaczego cały czas mnie dotykasz ?... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

Dlaczego cały czas mnie dotykasz ? - Bo chcę czuć, że jesteś obok... - Kochanie, nie musisz tego sprawdzać. Jestem i będę całe życie.

 No tak. Ale sama masz to wszystko... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

- No tak. Ale sama masz to wszystko robić? Nie chcesz kogoś kto razem z Tobą będzie się cieszył Twoim szczęściem? - Chyba tak. Chyba chcę robić to wszystko sama. - Mam nadzieję, że z czasem Ci to przejdzie. - Czemu? Uważam, że w naszym pokoleniu jest normalne odrzucanie miłości. - Może i tak. Ale zycie samemu? Bez kogoś do kogo możesz się przytulić, powiedzieć, że go kochasz? Przecież to takie... magiczne.

 Jednego nie rozumiem. Płaczesz... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

-Jednego nie rozumiem. Płaczesz przez niego, jesteś smutna, a jednak dalej go chcesz .. - Wiesz co, to chyba. . nazywa się miłość . ^^

 Ej.? Znów o nim myślisz.? Y nie... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

-Ej.? Znów o nim myślisz.? -Y nie no co ty.! -Tiaa xd -Ej no ale ten jego uśmiech ;))

 idę zapalić nie idź ale... teksty

puumba dodano: 25 lipca 2011

-idę zapalić -nie idź -ale przecież nie lubisz jak przy tobie palę -ale jeszcze bardziej nie lubię jak cie przy mnie nie ma ;) ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV