głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie że jestem żyję i zasypiam pod tym samym niebem co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej moż

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie że jestem żyję i zasypiam pod tym samym niebem co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dz
Proszę byś przed snem spojrzał w... teksty

przytulona.do.niego dodano: 26 września 2012

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nóż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

Znalazłem Cię  lecz gdzie? Sam nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 września 2012

Znalazłem Cię, lecz gdzie? Sam nie wiem. Pokochałem Cię, lecz kiedy? Nie jestem pewien. Pocałowałaś mnie i dałaś mi wiarę, że będziesz moja, że jesteś darem, że ja i Ty jesteśmy przeznaczeni, tylko sobie i nikt tego nie zmieni. A teraz czekam aż Cię zobaczę, bo Ciebie kocham, tak jest nie inaczej. Nic tego nie zmieni, żadne granice, choć tyle przeszkód, których nie zliczę. Ja przetrwam wszystko, Ty razem ze mną, Bo kocham Cię, moja Mała Królewno.

Kocham Cię kochanie    kocham Cię... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 września 2012

Kocham Cię kochanie, kocham Cię malutka. Kocham, gdy się śmiejesz i gdy jesteś smutna. Kocham, kiedy płaczesz, kocham, kiedy krzyczysz, kocham, kiedy spijam z ust Twych smak słodyczy. Kocham Cię namiętnie i kocham Cię czule, gdy Cię przy mnie nie ma i gdy Cię przytulę. Kocham Cię codziennie, kocham w dzień i w nocy. Niech tak całe życie razem nam się toczy.

Każdy Twój gest  każde skinienie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 20 września 2012

Każdy Twój gest, każde skinienie Przyprawia o dreszcz i serca drżenie. Każdy Twój uśmiech, każde spojrzenie Zawsze rozmywa moje zmartwienie. Ty dajesz szczęście i dajesz radość, Dajesz koloryzm w tą świata bladość. Ty jesteś wszystkim dla mnie na ziemi I wiedz że nic tego nie zmieni.

Czy myślę o Tobie? Czasem rano  po... teksty

przytulona.do.niego dodano: 17 września 2012

Czy myślę o Tobie? Czasem rano, po przebudzeniu. Chwilę. Mniej więcej do kolejnego ranka.

bądź przy mnie  i bądź dla mnie .. teksty

przytulona.do.niego dodano: 17 września 2012

bądź przy mnie i bądź dla mnie ..

Bądź mistrzynią   dąż do tego... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

Bądź mistrzynią , dąż do tego wytrwale , pierdol to gdy ktoś ma jakieś ale.

Nigdy nie zapomnę momentu  gdy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

Nigdy nie zapomnę momentu, gdy wziąłeś mnie na kolana, przytuliłeś się do moich piersi i powiedziałeś "jak cudownie bije Ci serduszko".

I gdy patrzyłem na ten uśmiech i... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

I gdy patrzyłem na ten uśmiech i ciężko było wierzyć że to życie a nie sen.

dostałam od niego to pełne poczucie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

dostałam od niego to pełne poczucie opieki - ramiona, które potrafiły otulić moje, wedle nastroju, na wysokości barków czy talii; dłonie, które zaciskały się na moich lub głaskały mnie po głowie, ramieniu, brzuchu czy plecach; troskę, która przemawiała jego głosem zadając wciąż pytania czy wszystko w porządku, dobrze się czuję, czy lepiej, na które odpowiadałam raz na jakiś czas, w między czasie ucinając sobie drzemki. dostałam te wargi, ten język, te serie pocałunków, a nie roztkliwiając się, całuje najlepiej. mogę wymieniać całą paletę jego narządów - brzuch, który zabójczo mnie kręci, tyłek, którym się potężnie jaram, ale jedną cząstkę uwielbiam w nim najbardziej i to o jej zdobycie i funkcjonowanie będę walczyć najmocniej-serducho, które tak pięknie bije mu w piersi.

kochałam to   jak pisał mi '... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

kochałam to , jak pisał mi ' zakładaj grube skarpety kochanie, bo dzisiaj jest cholernie zimno ' . i mimo, że budził mnie wtedy o 5 nad ranem, byłam w stanie odwdzięczyć mu się buziakiem

pozwól mi siedzieć na Twoich... teksty

przytulona.do.niego dodano: 13 września 2012

pozwól mi siedzieć na Twoich kolanach. Może chłód to czasem tylko wymówka. Lubię siedzieć blisko Ciebie, czuć ciepło Twego ciała, Jestem cholernie szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV