głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego prawdziwa miłość jest wtedy gdy kocha się za całość nie tylko za to co dobre za złe również. Cisza jest święta. Zbliża ludzi gdyż tylko ci którzy się dobrze ze

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
prawdziwa miłość jest wtedy gdy kocha się za całość nie tylko za to co dobre za złe również.
prawdziwa miłość jest wtedy gdy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 marca 2013

prawdziwa miłość jest wtedy gdy kocha się za całość nie tylko za to, co dobre, za złe również.

Cisza jest święta. Zbliża ludzi... teksty

przytulona.do.niego dodano: 26 luty 2013

Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu.

Prawdziwa kobieta potrafi wszystko... teksty

przytulona.do.niego dodano: 26 luty 2013

Prawdziwa kobieta potrafi wszystko zrobić sama, ale prawdziwy mężczyzna jej na to nigdy nie pozwoli.

męska klatka piersiowa najlepszą... teksty

przytulona.do.niego dodano: 26 luty 2013

męska klatka piersiowa najlepszą poduszką na świecie.

Dobry dzień jest wtedy  gdy wstając... teksty

przytulona.do.niego dodano: 16 luty 2013

Dobry dzień jest wtedy, gdy wstając rano uśmiechasz się do sufitu i wiesz, że jesteś w stanie zrobić wszystko.

Wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 16 luty 2013

Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory, kisić kapustę i inne wspaniałości. Chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko. Wszystko.

Tak bardzo chciałabym widzieć Cię... teksty

przytulona.do.niego dodano: 16 luty 2013

Tak bardzo chciałabym widzieć Cię więcej i częściej. Trzymać Cię za rękę, łapać powietrze. Opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknię...

Cudownie mieć przy sobie takiego... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 luty 2013

Cudownie mieć przy sobie takiego chłopaka jak Ty. Mężczyznę, który wie że gdy mówisz mu spadaj ma Cię przytulić i nie puszczać dopóki się nie uspokoisz. Człowieka, który zna każdą Twoją wadę i mimo to Cię kocha. Który wie co sprawia, że jesteś szczęśliwa, smutna, co Cię wkurza.Chłopaka przy którym możesz czuć się najlepszą przyjaciółką, kochanką i najważniejszą osobą na świecie. Mężczyzne, który może być wszędziej a woli być z Tobą. Który utuli Cię do snu i pocałuję w czółko, bo przecież każdy jest jak małe dziecko. Chłopaka , który mimo że tyle złego mu wyczyniłaś wciąż jest przy Tobie.

Dziś  w chłodny wieczór  schowam... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 luty 2013

Dziś, w chłodny wieczór, schowam się pod Twoją bluzę, a Ty uspokoisz mój oddech. Będę dla Ciebie najważniejsza, niezbędna, niepowtarzalna.

Szli razem  trzymając się mocno za... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 luty 2013

Szli razem, trzymając się mocno za dłonie, czuła jego ciepło, emanujące na prawo i lewo, czuła jego miłość ktorej wciąż nie umiała pojąć.

Uwielbiała  gdy przepuszczał ją w... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 luty 2013

Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. ubóstwiała noszenie jego bluz. śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. kochała Jego zapach. przepadała za patrzeniem w jego piwne oczy. chciała po prostu, żeby był.

Cześć  zrobiłem Ci herbatę i przy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 luty 2013

Cześć, zrobiłem Ci herbatę i przy okazji kawę, jakbyś czasami nie wiedziała na co dokładniej masz ochotę. Kupiłem Twoje ulubione ciastka i czekam na Ciebie. Nie mogę się doczekać, aż zatopisz się w moich ramionach i aż położymy się przed tv, oczywiście jak zwykle - Ty na mnie, jak zawsze twierdząc, że mnie gnieciesz. Będziemy mówić o naszej miłości co chwilę przerywając sobie lekkim muśnięciem warg. Stale tak robimy, po prostu udowadniamy sobie, co jedna osoba z nas zrobiłaby dla drugiej. Czasami wydaję mi się, że ja dla Ciebie byłbym w stanie zrobić wszystko, co jestem w stanie. Chodź już, nie mogę wytrzymać, aż usłyszę dzwonek w drzwiach i przywitam Cię czułym objęciem.. Chyba znowu tęsknie za Tobą i za tymi wieczorami obok siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV