głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Definicja miłości? To poranek z pocałunkiem na ustach. Bezpieczeństwo w ramionach. Czuły dotyk na skórze. Obecność nawet gdy nie trzeba. Nieograniczone szczęści

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Definicja miłości? To poranek z pocałunkiem na ustach. Bezpieczeństwo w ramionach. Czuły dotyk na skórze. Obecność nawet gdy nie trzeba. Nieograniczone szczęście. Potr
Definicja miłości? To poranek z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 stycznia 2014

Definicja miłości? To poranek z pocałunkiem na ustach. Bezpieczeństwo w ramionach. Czuły dotyk na skórze. Obecność, nawet gdy nie trzeba. Nieograniczone szczęście. Potrzeba czucia się ważnym. Czyiś oddech na karku. Połączenie ust. Opieka, w każdej chwili. Trzymanie za rękę w najtrudniejszych momentach. Pomoc, bezinteresowna. Przytulanie by dać poczucie wartości. Tak. Mam swoją definicję, taką prywatną, ale określę ją jednym słowem – On.

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 stycznia 2014

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory bym wtulała się w Twoje ramiona by poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu, pić z Tobą poranną kawę, zwiedzać miasto nocą i kąpać się nago w jeziorze. Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie, aż wrócisz z pracy. Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu.

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 stycznia 2014

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę, żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach, nie przestawał całować moich ust, włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia, byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie, czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko, wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć, że choć znów myślę jak dziecko, jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną, którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć, że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło, trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał, to tak za pamięci.

to Ty tworzysz mój świat    będąc... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 stycznia 2014

to Ty tworzysz mój świat, będąc obok mnie pozbawiasz go wad.

Jesteś moją pierwszą myślą   Gdy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 4 stycznia 2014

Jesteś moją pierwszą myślą Gdy otwieram oczy I sprawiasz, że nie mogę zasnąć w nocy.

najlepsze dni to te  które spędzamy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 stycznia 2014

najlepsze dni to te, które spędzamy razem, a najgorsze są tymi, które spędzamy osobno. ~ :*

O miłości wiemy niewiele. Z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 29 grudnia 2013

O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki. ~ Ostatnie Życzenie.

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 grudnia 2013

Chcę z Tobą spać w jednym łóżku, by czuć ciepło i bezpieczeństwo. Jeść śniadania, obiady, kolacje. Wspólnie oglądać telewizję. Raz na jakiś czas wychodzić o pierwszej w nocy na spacer i przemierzać razem całe miasto bez przerwy rozmawiając. W każdy piątek chcę żeby przychodzili Twoi kumple ze skrzynką piwa i objadając się pizzą byście oglądali mecz, albo po prostu siedzieli w swoim towarzystwie. W niedzielę byśmy chodzili na obiad do rodziców, by nie poczuli się odrzuceni, by sprawić im radość. Chcę po prostu z Tobą żyć.

Posiadanie miliona znajomych nie jest... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 grudnia 2013

Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie, gdy milion innych będzie przeciwko Tobie.

Przeznaczenie to most  który... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 grudnia 2013

Przeznaczenie to most, który budujesz ku osobie, którą kochasz.

Czasem kocham Cie  czasem mam Cie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 grudnia 2013

Czasem kocham Cie, czasem mam Cie dosyć, czasem uspokajasz mnie, czasem strzelasz fochy. Po wewnętrznej stronie żył czuję Twój miękki dotyk, gdy przenika mnie Twój oddech gdzieś po środku nocy.

Bycie z kimś  to nie tylko... teksty

przytulona.do.niego dodano: 25 grudnia 2013

Bycie z kimś, to nie tylko wspaniałe chwile spędzone razem, ale również chwile samotności, własnych przemyśleń, radzenia sobie ze swoimi problemami samodzielnie, ale z myślą, że masz bezwzględne oparcie w kimś komu na Tobie zależy i kto zawsze będzie przy Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV