głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Bo z każdym wschodem słońca rodzi się pragnienie Twojej obecności w moim życiu. m więcej pragnę wy­razić tym mniej słów po­siadam. W ta­kich chwi­lach po pros­t

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Bo z każdym wschodem słońca rodzi się pragnienie Twojej obecności w moim życiu.
Bo z każdym wschodem słońca rodzi... teksty

przytulona.do.niego dodano: 11 marca 2014

Bo z każdym wschodem słońca,rodzi się pragnienie Twojej obecności w moim życiu.

m więcej pragnę wy­razić  tym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 marca 2014

m więcej pragnę wy­razić, tym mniej słów po­siadam. W ta­kich chwi­lach po pros­tu chcę po­dejść, chwy­cić Cię za rękę, stanąć twarzą w twarz, po­całować i poczuć to wszys­tko: miłość, pasję, pożąda­nie, tę chęć by­cia ra­zem, po­mimo wszys­tkiego. Tak bar­dzo te­go pot­rze­buję, two­jego ciepła, wspar­cia, zro­zumienia. Wtu­lić się w Ciebie i poczuć bez­pie­czeństwo. Zo­baczyć w Twoich oczach szcze­re uczu­cie w pos­ta­ci is­kierek, które nig­dy nie zgasną.

Trzy­mając się za ręce idziemy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 marca 2014

Trzy­mając się za ręce idziemy wspólną drogą naszych słabości, lęków, obaw i wad ku wspólne­mu szczęściu korzys­tając z ba­gaży doświad­czeń, które niesiemy na ple­cach i znaków dro­gowych pod­sta­wianych nam przez życie, przy­jaciół i "życzli­wych" nam ludzi.

Zaz­drość to nic jak nis­ka... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 marca 2014

Zaz­drość to nic jak nis­ka sa­mooce­na spo­wodo­wana przez kry­tykę par­tne­ra,nis­ka sa­mooce­na po­wodu­je ,że par­tner­ka dąży do dos­ko­nałości za­pomi­nając ,ze jest sa­ma dla siebie je­dynym i wyjątko­wym cu­dem ja­ki mógł stworzyć człowiek, nie widząc w dąże­niach jak ruj­nu­je sie związek. Każda in­na ko­bieta obok par­tne­ra jest zag­rożeniem dla niej, a tak nap­rawdę jak sie kocha siebie i in­nych nie szu­kając przy tym ak­ceptac­ji, szczęś­cia nie trze­ba szu­kać .cza­sem le­piej zre­zyg­no­wać tuż po star­cie, brak pewności -budzi brak zaufa­nia.

Nie mogę Ci powiedzieć  co zdarzy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 marca 2014

Nie mogę Ci powiedzieć, co zdarzy się jutro. Nie mogę określić, jaki to będzie dzień. Nie wiem co się stanie, jakie słowa padną z moich ust, czy cię zranię, czy może pocieszę, gdy będzie Ci źle. Wiem jednak to, że bardzo Cię kocham. I zawsze będę.

Widzisz ile dajesz mi radości?... teksty

przytulona.do.niego dodano: 7 marca 2014

Widzisz ile dajesz mi radości? Mogłabym Cię cały czas ściskać i dziękować, że jesteś obok. Nie potrafię się Tobą nacieszyć. Ten proces trwa. Napawam się każdą chwilą, każdym słowem, dotykiem i zapachem. Nie mam dość.

Czy mogę Ci opowiedzieć o tych... teksty

przytulona.do.niego dodano: 3 marca 2014

Czy mogę Ci opowiedzieć o tych wszystkich chwilach gdy wyobrażam sobie, jak leżysz koło mnie, jak leże wtulona w Twoje ramiona ? Nie mówię o seksie. Mówię o tym, jak leżysz koło mnie - to się wydaje nagrodą. I o tych chwilach, kiedy wyobrażałam sobie, że jest noc, a świat wokół nas przestał istnieć, bo cały świat jest w Twoich oczach...

Dziękuję Ci  że znosisz moje... teksty

przytulona.do.niego dodano: 3 marca 2014

Dziękuję Ci, że znosisz moje humory, prowokacje, złość, wredność, krzyk, głupotę, ironie, zazdrość, złośliwość, smutne momenty, narzekanie, wymyślanie czegoś co jest głupie, odchodzenie, robienie czegoś bez przemyślenia.. dziękuję, że znosisz to, czego nie sposób czasem znieść.. czasem tego tak dużo, a Ty jednak jesteś przy mnie.

Wiesz co to znaczy tęsknić? To... teksty

przytulona.do.niego dodano: 3 marca 2014

Wiesz co to znaczy tęsknić? To słyszeć twój głos - gdy do mnie nie mówisz. To czuć twój za­pach - gdy nie ma Cię obok mnie.

Chciałabym cię jutro... teksty

przytulona.do.niego dodano: 3 marca 2014

Chciałabym cię jutro zobaczyć.Nawet jeśli trwało by to tylko sekundę .

Tak mi się nudzi bez Ciebie  tak mi... teksty

przytulona.do.niego dodano: 3 marca 2014

Tak mi się nudzi bez Ciebie, tak mi się nic nie podoba.

 Zanim Cię znalazłem  sądziłem... teksty

przytulona.do.niego dodano: 23 luty 2014

"Zanim Cię znalazłem, sądziłem, że jedynym sposobem na przetrwanie jest znalezienie czegoś, dlaczego warto żyć. To nieprawda. Żeby przetrwać, trzeba znaleźć coś, dla czego warto umrzeć." ~ Piąta Fala

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV