głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Potrzebuję kogoś kto jest ze mną. Kto jest przy mnie. Obok. Kto spędza ze mną czas. I poświęca mi uwagę. Interesuje się. Adoruje. Tworzy ze mną wspomnienia. W p

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Potrzebuję kogoś kto jest ze mną. Kto jest przy mnie. Obok. Kto spędza ze mną czas. I poświęca mi uwagę. Interesuje się. Adoruje. Tworzy ze mną wspomnienia. W przeciwny
Potrzebuję kogoś kto jest ze mną.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 czerwca 2015

Potrzebuję kogoś kto jest ze mną. Kto jest przy mnie. Obok. Kto spędza ze mną czas. I poświęca mi uwagę. Interesuje się. Adoruje. Tworzy ze mną wspomnienia. W przeciwnym razie wolę nie mieć nikogo.

Jesteś gdzieś  tak jakby mój  a ja... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 czerwca 2015

Jesteś gdzieś, tak jakby mój, a ja jestem zupełnie gdzieś indziej, też tak jakby twoja. W oczach znajomych jesteśmy parą. W moich oczach, jesteśmy ludźmi którzy od czasu do czasu spędzają ze sobą czas, niepotrzebnie się kłócąc, albo uprawiając seks, śmiejąc się też nie rzadko. Zupełnie nie oddani sobie, nie darzący się jakimkolwiek uczuciem, desperacko poszukujący bliskości w nieodpowiednich ramionach, przestraszeni wizją zakończenia i jednocześnie kontynuowania tego wszystkiego dalej.

Mam Cię na niby. teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 czerwca 2015

Mam Cię na niby.

Obojętność. Łatwo dawać.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 czerwca 2015

Obojętność. Łatwo dawać. Trudniej znosić.

A po alkoholu czasem dobrze byłoby... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 kwietnia 2015

A po alkoholu czasem dobrze byłoby być niemową.

Dobrze jest budzić się i wiedzieć... teksty

przeeejebane.nie dodano: 22 kwietnia 2015

Dobrze jest budzić się i wiedzieć, że gdzieś niedaleko czekają ramiona które chcą cię przytulić. Mieć je, i mieć pewność, że są tylko twoje, i tylko dla ciebie. I usta, które zagoszczą na twoich już za parę godzin. Które tylko czekają, żeby zatopić się w smaku twoich warg. Dobrze jest mieć mężczyznę.

Tęsknie za Tobą. Wiem  że to... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 kwietnia 2015

Tęsknie za Tobą. Wiem, że to niepojętne, przecież tyle krzywd, tyle rozczarowań, hektolitry łez.. Ale ja tęsknie i chcę, żebyś w końcu przeszedł. I potrzebuję rozmowy, właśnie z Tobą. Chcę się wygadać właśnie Tobie, chcę żebyś istniał w moim życiu nadal, bo to wszystko trwa i trwać będzie. Już nigdy nie spotkam nikogo jak Ty, nie przeżyję pierwszej miłości po raz drugi. Przy Tobie czułam to nieograniczone szczęście, które wywoływało łzy wzruszenia i do Ciebie mogłam powiedzieć najpiękniejsze słowa świata, bo czułam to wszystko w 110 procentach, czułam się rozumiana, jak przez nikogo innego, byłeś powiernikiem wszystkich moich myśli, jedynym. No wracaj, jako ktoś inny, ale wróć.

 Bo potrzebuje Ciebie jak żadnej... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 kwietnia 2015

"Bo potrzebuje Ciebie jak żadnej innej rzeczy,skłamałabym, mówiąc, że chcę się z Ciebie wyleczyć."

Jestem kompletnie zdezorientowana... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 kwietnia 2015

Jestem kompletnie zdezorientowana, mogę tylko mamrotać, mogę myśleć intensywnie słowami, których nie umiem powiedzieć (...)/ deliberacja

Czasem mija miesiąc  innym razem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 kwietnia 2015

Czasem mija miesiąc, innym razem pół roku, zdarza się, że więcej.. I w końcu przychodzi taki moment, że przestajesz czuć nienawiść, zapominasz o wyrządzonych krzywdach, i o tym jak niejednokrotnie miałaś ochotę go zabić. Nie czujesz już nawet obojętności, tylko uświadamiasz sobie, że kochając go za przeszłość, będziesz kochać go zawsze. Że Twoja pierwsza miłość nie umrze w Tobie nigdy, że wybaczasz wszystko co było złe, po to aby pamiętać tylko to co dobre.

honey  now . teksty

przeeejebane.nie dodano: 31 marca 2015

honey, now .

Wszystko za szybko  hamulców brak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 marca 2015

Wszystko za szybko, hamulców brak, niedobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV