głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przedmarancza nie chcę żebyś kiedykolwiek poczuł się tak samo jak ja. nie na tym to polega. czasami chciałabym tylko żebyś przypomniał sobie o naszych wszystkich wspólnie spę

przedmarancza

przedmarancza.moblo.pl
nie chcę żebyś kiedykolwiek poczuł się tak samo jak ja. nie na tym to polega. czasami chciałabym tylko żebyś przypomniał sobie o naszych wszystkich wspólnie spędzonych ch
nie chcę żebyś kiedykolwiek... teksty

przedmarancza dodano: 11 luty 2012

nie chcę żebyś kiedykolwiek poczuł się tak samo jak ja. nie na tym to polega. czasami chciałabym tylko żebyś przypomniał sobie o naszych wszystkich wspólnie spędzonych chwilach i zrozumiał jak wielkie szczęście miałeś przy sobie. nic więcej..

  przykro mi..   powiedział grubym... teksty

przedmarancza dodano: 11 luty 2012

- przykro mi.. - powiedział grubym głosem. - mnie też jest przykro. - nie chce cie stracić - dodał, biorąc ją za rękę. jego głos zniżył się niemal do szeptu. widząc jego żałosną minę, wzięła go za rękę i ścisnęła a potem niechętnie puściła. znowu poczuła, że stają jej w oczach łzy i starała się je powstrzymać. - ale nie chcesz mnie również zatrzymać, prawda? na to nie znalazł odpowiedzi.

i chociaż nie jesteśmy już razem... teksty

przedmarancza dodano: 11 luty 2012

i chociaż nie jesteśmy już razem to wciąż patrzymy w to samo niebo, to samo słońce zagląda nam rano w okna. oddychamy tym samym powietrzem, stąpamy po tej samej ziemi, pijemy tą samą herbatę... tylko, że wiesz, dla mnie to już nie ma najmniejszego sensu...

nie złoszczę się na ludzi... teksty

przedmarancza dodano: 11 luty 2012

nie złoszczę się na ludzi, których interesuje moje życie prywatne, ja im współczuje że nie mają swojego.

prawdziwa miłość to przyjaźń... teksty

przedmarancza dodano: 10 luty 2012

prawdziwa miłość to przyjaźń, doprawiona namiętnością.

taki tam  uśmiech rozpaczy.  panamal teksty

przedmarancza dodano: 10 luty 2012

taki tam, uśmiech rozpaczy. /panamal

siedzę tutaj przy ulubionej muzyce... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

siedzę tutaj przy ulubionej muzyce, z kochanym psem na kolanach, w ciepłym pokoju pod ulubionym kocem i uświadamiam sobie, że czegoś mi brakuje. może to i próżne, ale brakuje mi ciebie.

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo nawet pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. kocham zapach benzyny, korektora, zmywacz, farby czy lakieru do paznokci. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić, ale gdybyś mnie poprosił nie robiłabym tego. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. lubię małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że nie zmienię się nawet dla ciebie. także ten no albo akceptujesz albo spierdalaj..

kobiecie wystarczy poznać jednego... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

kobiecie wystarczy poznać jednego mężczyzne, żeby zrozumieć ich wszystkich. mężczyzna może poznać wszystkie kobiety i nie zrozumieć ani jednej.

kolejny poranek kiedy powinnam... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

kolejny poranek kiedy powinnam dostać pochwałę, że nadal żyję. nie zagłodziłam się, nie utopiłam w wannie, nie wzięłam nic na sen i nie zapiłam tego wódką. nie zapiłam się tak ogólnie, nie wlazłam pod pędzący autobus. kolejny poranek kiedy moi przyjaciele i mój psychiatra powinni przysłać mi wielki bukiet kwiatów z karteczką: jesteśmy dumni, że sobie radzisz.

czy można kochać wiedząc  że to... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

czy można kochać wiedząc, że to drań? cieszyć się, gdy obiecuje, wiedząc, że to kłamstwo? patrzeć bez końca, nawet gdy jest z inną? zgadzać się na pocałunki, będąc jedną z wielu? mówić, że się zapomniało, lecz gdy się pojawia zapomnieć co się mówiło? oddać wszystko co najcenniejsze, by usłyszeć, że kocha a potem tak cierpieć, bo on i tak odejdzie? zatęskni, wróci.. te same kłamstwa usłyszę. i znów kiedyś będzie przesyt mnie w nim. i znów będę zapominać. dlatego ważne jest, by pozwolić pewnym osobom odejść na zawsze.

to coś w klatce piersiowej... teksty

przedmarancza dodano: 8 luty 2012

to coś w klatce piersiowej umiejscowione z lewej strony pęka z bólu, a ty nakładasz na twarz maskę i uśmiechasz się, a ludzie naiwnie wierzą w twoje wymyślone szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV