głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
popierdolonelove12 pisze z Tobą po 5 godzin dziennie na gadu po czym wchodzi moja mama a ja śpiewam w pokoju na cały głos i mam te nieprzyzwoite rumieńce na twarzy !. a ona tylko

popierdolonelove12

popierdolonelove12.moblo.pl
pisze z Tobą po 5 godzin dziennie na gadu po czym wchodzi moja mama a ja śpiewam w pokoju na cały głos i mam te nieprzyzwoite rumieńce na twarzy !. a ona tylko się
pisze z Tobą po 5 godzin dziennie na... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

pisze z Tobą po 5 godzin dziennie na gadu , po czym wchodzi moja mama , a ja śpiewam w pokoju na cały głos i mam te nieprzyzwoite rumieńce na twarzy !. a ona tylko się uśmiecha , już nawet nie pyta , bo wie co się dzieje .

przykro mi   nie możesz wejść... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

przykro mi , nie możesz wejść - mediamarkt nie dla idiotek.

pie dolę jutro   bo to dopiero jutro... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

pie*dolę jutro , bo to dopiero jutro , a dzisiaj jest dzisiaj ; ]

A co   jeśli Cię kiedyś zostawię... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

A co , jeśli Cię kiedyś zostawię . ? -to Ci tak wpierdolę , że już żadnej nie dotkniesz .

za późno. już nie musisz o mnie... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

za późno. już nie musisz o mnie walczyć. dziękuję.

Przykre. Tak patrzeć na dziewczynę... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

Przykre. Tak patrzeć na dziewczynę, której właśnie pęka serce... i wiedzieć, że mnie to już nie czeka bo ja już nie mam serca.

gdy odchodzę od niego obrażona... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

gdy odchodzę od niego obrażona, idzie za mną. gdy patrzę na jego usta, całuje mnie. gdy go popycham i biję, chwyta mnie i nie puszcza.

Bo kropla miłości znaczy więcej... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

Bo kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu...

dla niej sytuacja była jasna. jeśli... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

dla niej sytuacja była jasna. jeśli się kocha, to trzeba walczyć.

Czasem chcę iść stojąc w miejscu... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

Czasem chcę iść stojąc w miejscu i patrzeć na świat z zamkniętymi oczami.."

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie .

Miała dość   nie mogła już... teksty

popierdolonelove12 dodano: 29 czerwca 2011

Miała dość , nie mogła już znieść tego wszystkiego . Postanowiła popełnić samobójstwo . Nikogo nie było w domu , był to najlepszy moment . Usiadła na swoim łóżku na którym leżało jej ulubione białe prześcieradło . Po woli zaczęła łykać tabletki które przepijała wódką . Połknęła wszystkie , po czym wzięła do ręki żyletkę i zaczęła nią podcinać żyły . Jej prześcieradło już nie było śnieżnobiałe , lecz całe czerwone od krwi . Czuła , że już traci siły i zaraz odejdzie . Chwyciła więc telefon aby napisać ostatniego smsa do niego , z treścią '' nie mogłam już tak dalej żyć . Nigdy o mnie nie zapomnij . Żegnaj . Odeszła... on odczytując tego smsa strasznie się przeraził , biegł ile sił w nogach by ją uratować , było już za późno . Chłopak wziął jej żyletki , podciął swoje żyły , położył się obok niej , odeszli razem . Na zawsze .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć