 |
pooojebanaaa_na_maxa_xd.moblo.pl
Wiesz na czym polega moja nauka? na ustawieniu fotela naprzeciwko okna rozwaleniu się na nim ułożeniu nóg na gorącym kaloryferze z kubkiem gorącej herbaty w dłoni i
|
|
 |
Wiesz na czym polega moja nauka? na ustawieniu fotela naprzeciwko okna, rozwaleniu się na nim, ułożeniu nóg na gorącym kaloryferze, z kubkiem gorącej herbaty w dłoni i w ogromnym swetrze.. ah! i przy zgaszonym świetle, tak. zasiadam i patrzę prosto w to okno, widok na gwiazdy i jedna myśl - właśnie ty.
|
|
 |
Teoretycznie życie się nie skończyło. Praktycznie nie chce mi się go kontynuować.
|
|
 |
Często mam wrażenie , że na klawiaturze powinnam mieć przycisk z napisem 'spierdalaj' , by nie marnować zbyt dużo czasu na odpisywanie niektórym osobom.
|
|
 |
Po prostu mam zajebistą potrzebę być komuś zajebiście do życia niezbędnym.
|
|
 |
Jak cały czas patrze na cb na wszystkich przerwach 5 razy w tygodniu to znaczy że coś do ciebie czuje . zrozum to .
|
|
 |
dajmy ludziom możliwość pierdolenia na nasz temat 'różnych' plotek przecież i tak ty wiesz jaka jest prawda.
|
|
 |
- Co jest Twoim marzeniem?
- Pocałunek podczas ogromnej ulewy, a Twoim?
- By właśnie zaczęło padać..
|
|
 |
- Ja go chyba kocham, tylko mu nie mów...
- On to na pewno wie i się cieszy.
- Skąd wiesz ?
- Bo stoi za Tobą i się uśmiecha.
|
|
 |
Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu. Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?
|
|
 |
- Nie lubię tego, że jesteś ode mnie o wiele wyższy.
- Zaufaj mi, jest w tym zaleta.
- Jaka?
- Kiedy Cię przytulam możesz słuchać mojego serca, które bije tylko dla Ciebie.
|
|
 |
- łobuz jesteś wiesz?
- nie, bo Ty!
- niebo, Skarbie to wiesz gdzie jest.
- niebo, to ja mam jak Ty jesteś obok.
|
|
 |
Zajebiście się dobraliście. On Cie denerwuje, Ty go denerwujesz ale i tak widać że cholernie się kochacie .
|
|
|
|