 |
pooojebanaaa_na_maxa_xd.moblo.pl
Przyznaj się że Ci zależało przez chwilę ale zależało .
|
|
 |
Przyznaj się że Ci zależało przez chwilę ale zależało .
|
|
 |
ufałam ci,schrzaniłeś to.
|
|
 |
a gdy Cię widzę moje serce robi tak : łuput , łuput
|
|
 |
stanęłam pod drzwiami Jego domu, po czym stanowczo nacisnęłam dzwonek. chwilę później otworzyła Jego mama. lubiła mnie, jeszcze kilka miesięcy temu przyrządzałyśmy razem obiady w Jej kuchni. uśmiechnęła się ' dobrze, że jesteś ' szepnęła, ' On jest u siebie, idź tam, proszę Cię ' . spojrzałam na Jej osłabioną osobę, która nocami wylewała łzy w poduszkę. weszłam po schodach wchodząc do Jego pokoju. siedział przy otwartym oknie paląc szluga. zaśmiał się ironicznie zaciągając się. ' jesteś z siebie zadowolony? nie tylko wykańczasz siebie, ale i własną matkę. widziałeś, jak Ona wygląda? nie zauważyłeś tego jak bardzo Ją ranisz? ogarnij się, skończ z tymi fajkami, alkoholem i dragami. nie bądź pierdolonym egoistą,bo sam na tym świecie nie jesteś!' krzyczałam. zgasił peta na popielniczce i zszedł z parapetu, po czym przytulając się do mnie cicho szepnął ' tęskniłem ' .
|
|
 |
- Olej go ! - Czekaj , na razie nie chcę mi się sikać .
|
|
 |
- Kurwa ! - co ? - nie do ciebie mówiłam, ale fajnie, ze zareagowałaś.
|
|
 |
Dlaczego ona musi tak mieszać .. nie rozumiem . O co jej może chodzić. ? W każdym razie niszczy to mnie .. niszczy nas -,-
|
|
 |
wiesz co to za uczucie, gdy Twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? gdy bezpieczeństwem staje się dom. gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? gdy ciepło stanowi Ci tylko i wyłącznie łóżko? tak, to samotność - głucha i bolesna cisza, z której coraz trudniej udaje się Nam wydostać.
|
|
 |
skoro miłość potrafisz mi wyznawać tylko przez gadu, to może dom i dzieci stworzymy sobie w Simsach?
|
|
 |
Pod kapslami tymbarka powinien być Twój uśmiech.
|
|
 |
najpierw umyj gębę, a potem miej do mnie jakiś sapy głupia dziwko.
|
|
 |
- Emil , kto mi zajebał bluzę? - jaką bluzę? - leżała na trawie, rzuciłam ją bo się śpieszyłam. gdzie ona jest? - ja jej nie ruszałem. - jasne, przyznaj się. tylko ty wtedy byłeś na chacie, lepiej się przyznaj bo powiem Mateuszowi że zjadłeś mu 3bita. - nie wiem no , nie widziałem jej. - co kurwa? wiesz ile za nią dałam? - dam ci stówkę na nową. - za stówkę to mogę sobie rękaw kupić. - dobry i rękaw. ( na drugi dzień ) - Damian.. skąd masz tą bluzę? - aaa , znalazłem. fajna nie? - chuju , to moja bluza.
|
|
|
|