głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam d

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam doskonale
Uwielbiałam jak się na mnie... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo, marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam, doskonale wiedząc, że to nie potrwa długo, że zaraz podejdzie i mnie przytuli w ramach przeprosin

Zaczęłam sobie z tym wszystkim... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Zaczęłam sobie z tym wszystkim radzić. Pogodziłam się a on po pół roku napisał. W parę sekund wszystko wróciło wszystkie uczucia odżyły. Przypomniałam sobie jaka byłam z nim szczęśliwa. Jego słowa były dla mnie jak tlen. Jego dotyk był czymś bez czego nie mogę żyć. On był dla mnie wszystkim, częścią mnie ale to nie było dla niego ważne, zranił mnie. Zostawił dla innej, opuścił. Nic dla niego nie znaczyłam. Cierpiałam. Chciałam umrzeć. Starałam się o nim zapomnieć ale nie mogłam. A gdy już mi się udało, napisał i wszystkie starania poszły na nic./ rastafarianka

Wiem jak bardzo Ci go brakuje.... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Wiem jak bardzo Ci go brakuje. Znaczył dla Ciebie więcej niż wszystko i był kimś więcej niż tylko miłością Twojego życia. Kochałaś, tak bardzo szczerze. Oddałaś mu wszystko, nie chcąc nic w zamian. Wierzyłaś, że to już na zawsze i, że każde jego słowo jest prawdziwe. Ufałaś, oddając przy tym całą siebie. A teraz nie powiesz, że żałujesz. Nie przyznasz też, że ta miłość była błędem. Uśmiechniesz się tylko i odejdziesz w drugą stronę. Przecież tak wiele wygrałaś.

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to jakim człowiekiem się staję. A przecież mówiłam, prosiłam,błagałam samą siebie by stać się chociaż odrobinę inną osobą. Chcę mniej ranić, mniej wybaczać, mniej się przywiązywać a przede wszystkim – mniej ufać. Stawiać granice, i umieć samej sobie odmówić. Chcę stanowczo mówić ‚ przestań tęsknić.’ i robić to.

Stworzyła sobie własny świat.... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Stworzyła sobie własny świat. Pełen ciszy i żalu do ludzi. Żalu za to, że tak wiele razy odwracali się plecami, gdy potrzebowała ich jak tlenu. Sama, splątana emocjami, wiła się w pościeli ze świadomością, że ludźmi władała fałszywość. Smutna prawda rozbiła się jej pod nogami. Tak trudno jest patrzeć na najbliższych, gdy oddalają się od Ciebie nawet na metr, bo wiesz, że tej małej odległości nigdy nie powinno między Wami być. I walczysz, sam ze sobą walczysz o prawdę, człowieku. W najgłębszych zakamarkach duszy walczysz o prawdę, którą sam tworzysz. W bitwie możesz być słabszy, ale nie pozwól sobie zapomnieć, że to wojna wyznacza zwycięzców. /just_love.

Znów gdzieś się mijamy. Odchodzimy... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Znów gdzieś się mijamy. Odchodzimy od siebie na nowo, słysząc tylko cichy szept serca. Chyba już zapomniałam, jak Twoje oczy patrzą, jak dłonie dotykają. Pamiętam tylko, jak bardzo Twoje słowa bolą. Pamiętam Twoje głośne krzyki i widok Twojej sylwetki, ginącej w jesiennej mgle. Ale pamiętam też, jak wpijałeś usta w moją szyję, jak tańczyłeś ze mną wśród kropel deszczu na jednej z dróg, jak, biorąc mnie w ramiona, powtarzałeś, że jestem bezpieczna. Pamiętam, jak pod skórą krew mi wrzała. Pamiętam, gdy mówiłeś, jak bardzo mnie kochasz. A przecież mieliśmy być silni. Powinnam zapomnieć, a jednak pamiętam wszystko. Potrzebuję kilku godzin, muszę się odnaleźć. Zmienić uderzenia serca na widok Twojej twarzy. /just_love.

Są momenty  że nie ufam nikomu... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Są momenty, że nie ufam nikomu, choć wierzyłam wszystkim. Ten podły nastrój, który własnie się uaktywnił wybucha w moich oczach, żeby po sekundzie zgasnąć, nie zostawiając najmniejszej smugi światła. /just_love.

Żadne wyższe studia nie dadzą Ci... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Żadne wyższe studia nie dadzą Ci doświadczenia jak masz iść na świecie gdzie wszystko na złe się zmienia!

Ona była jedną z wielu  on... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

Ona była jedną z wielu, on najważniejszym ze wszystkich .

 To krew  pot i sny  to zapach... teksty

ponaadwszystko dodano: 18 kwietnia 2014

"To krew, pot i sny, to zapach życia. Twój uśmiech to lekarstwo, gdy wokół wszystko zdycha."

 Wspomnienie  ...  było niczym... teksty

ponaadwszystko dodano: 16 kwietnia 2014

"Wspomnienie (...) było niczym niegojąca się ranka na podniebieniu. Doskonale wiesz, że nie powinieneś jej dotykać, aby się zagoiła, lecz wciąż sprawdzasz, czy istnieje, na nowo wywołując ból. "

 Wszystko przemija  pozostają... teksty

ponaadwszystko dodano: 16 kwietnia 2014

"Wszystko przemija, pozostają wyłącznie wspomnienia. Tymi zaś nie da się wypełnić teraźniejszości ani tym bardziej zbudować przyszłości. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV