głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko “Cisza aż boli i mam wrażenie że za chwilę pękną mi bębenki. A każdy dzwonek telefonu wyrywa mi odrobinę serca. To nie możesz być ty wiem doskonale. Ale gdybyś

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
“Cisza aż boli i mam wrażenie że za chwilę pękną mi bębenki. A każdy dzwonek telefonu wyrywa mi odrobinę serca. To nie możesz być ty wiem doskonale. Ale gdybyś to je
“Cisza aż boli i mam wrażenie... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 czerwca 2014

“Cisza aż boli i mam wrażenie, że za chwilę pękną mi bębenki. A każdy dzwonek telefonu wyrywa mi odrobinę serca. To nie możesz być ty, wiem doskonale. Ale gdybyś to jednak był.”

“Chcesz  więc piszę  ale   co na... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 czerwca 2014

“Chcesz, więc piszę, ale - co na to poradzisz? Pewnie, że chciałabym przyjść do Ciebie albo żebyś Ty przyszedł. Chcę nic nie mówić, chcę słuchać. Chcę choć na chwilę pozbyć się tego wielkiego niepokoju, który jest gorszy niż choroba, który jest chorobą. Nikt nie wie nawet, czemu mi źle. Nawet - czy będzie lepiej. Jeśli znów nie będziesz pisał przez miesiąc, pewnie umrę, bo nie można tak ciągle czekać.”

“Wiem  że kiedy sprawy się rypią... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 czerwca 2014

“Wiem, że kiedy sprawy się rypią i kiedy myślę, że nie zniosę kolejnej minuty tutaj, jeżeli tylko się trzymam, trzymam się mocno i z całych sił, ten szajs zaczyna znikać. Stary miał rację, tak jak zawsze, i jego ostatnie słowa były prawdziwe. Tylko się trzymaj. Tylko się trzymaj. (…) Opowiedziałem ci tę historię z kilku powodów. Najważniejszy to ten, że kiedy się podłamiesz albo będzie ci się wydawać, że już kurwa nie pociągniesz, tylko się trzymaj, a wcześniej czy później szajs zniknie (…). Bądź bystry, bądź silny, bądź dumny, żyj honorowo i godnie i po prostu się trzymaj.”

Często jest pan smutny?    Smutny?... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 czerwca 2014

Często jest pan smutny? - Smutny? Co panienka uważa przez "samotność"? - No, to że panu kołacze coś cały czas w sercu i boli pod mostkiem albo w brzuchu, i w duszy zbiera się deszcz, i chce się panu płakać całym sobą albo się upić, aby nie płakać?

“Jedną z najprostszych ludzkich... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 czerwca 2014

“Jedną z najprostszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy kiedy nie wracamy wieczorem do domu”

Nie jesteś moją pierwszą... teksty

ponaadwszystko dodano: 31 maja 2014

Nie jesteś moją pierwszą miłością, ale możesz być ostatnią. / pw

Lepiej piszę  niż mówię. Gdy... teksty

ponaadwszystko dodano: 28 maja 2014

Lepiej piszę, niż mówię. Gdy kogoś lubię, jest mi niewiarygodnie trudno rozmawiać z nim twarzą w twarz, bo boję się odrzucenia.

Kto pija  temu mija. teksty

ponaadwszystko dodano: 28 maja 2014

Kto pija, temu mija.

Nie chodziliśmy ze sobą  nie można... teksty

ponaadwszystko dodano: 27 maja 2014

Nie chodziliśmy ze sobą, nie można tak tego nazwać jeśli chodzi się ze sobą wyłącznie do łóżka, i wiesz to nie był związek, choć ręce były związane ale tak już chyba jest kiedy ktoś kochał za bardzo i pali go w gardle to słowo jedna miłość na jedno życie, proszę więc nie złość się na mnie ja nie mam już do tego serca. - Maria Goniewicz

Vorrei passare tutta la mia vita con te. teksty

ponaadwszystko dodano: 27 maja 2014

Vorrei passare tutta la mia vita con te.

Rimani qua. Per sempre. teksty

ponaadwszystko dodano: 27 maja 2014

Rimani qua. Per sempre.

  Nie chcę słyszeć swojego głosu.... teksty

ponaadwszystko dodano: 27 maja 2014

- Nie chcę słyszeć swojego głosu. - Ale Twój głos to tak jak mój głos, pamiętaj jesteśmy jednością, jesteśmy tacy sami. / pw ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV