głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Już ich nie spotkam razem ani osobno. Zniknęli przepadli jak kamień w wodę podobno. Nudzisz mnie. Nudzisz mnie Ty i Twoje stałe wymówki. ... Po raz kolejny zawi

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Już ich nie spotkam razem ani osobno. Zniknęli przepadli jak kamień w wodę podobno.
Już ich nie spotkam razem ani... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Już ich nie spotkam razem ani osobno. Zniknęli, przepadli jak kamień w wodę podobno.

Nudzisz mnie. Nudzisz mnie Ty i Twoje... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Nudzisz mnie. Nudzisz mnie Ty i Twoje stałe wymówki. (...) Po raz kolejny zawiodłeś mnie. Nie mogę odnaleźć prawdziwego Ciebie. I gdyby nie to, że jestem pojebana, może bym Cię już olała. / J.Z

Sama tego chciałaś  wiem że boisz... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Sama tego chciałaś, wiem że boisz się. Odejść bez powrotu, przejść na drugi brzeg. Wspomnień obraz w głowie, lecz, gdy stłumić go chcę. Wtedy znów głośno mówię sobie, że dobrze mi z tym co mam.

Zawsze widziałem w tym większy cel... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Zawsze widziałem w tym większy cel, dumę można schować. Naiwnie chciałem usłyszeć sens w twoich pustych słowach. Zawsze myślałem, że mimo ran można w dobrą stronę biec. Kłamałaś mówiąc, że tego chcesz, że chcesz.

Odejdź już  schowaj żal  przecież... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Odejdź już, schowaj żal, przecież wszystko zabrał nam los. Dobrze mi, nie chce zmian, nie namówisz mnie kolejny raz. Dobrze jest, jedno wiem, że już nigdy nie wrócę tam.

Był tak młody  że nie widział... teksty

ponaadwszystko dodano: 26 grudnia 2014

Był tak młody, że nie widział świata wad, a zalet. Widział tyle że zamienił swój świat na balet.

nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

ponaadwszystko dodano: 23 grudnia 2014

nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to.
Autor cytatu: selektywnie

Zatęsknisz za moim obrażaniem się... teksty

ponaadwszystko dodano: 23 grudnia 2014

Zatęsknisz za moim obrażaniem się co 5 minut, złoszczeniem się o drobnostkę, ciągłego narzekania, że nie mam w co się ubrać. Będziesz pisał, dzwonił i prosił abym się odezwała. Będziesz siedział tak jak ja ze łzami w oczach i roztrzęsionymi dłońmi i udawał, że jest dobrze a w środku serce będzie rozwalane na kawałeczki. Spojrzysz w tył zauważając wszystkie swoje błędy, nadejdzie Cię ochotę strzelenia sobie w głowę ale nie zrobisz tego. Nadal będziesz czekał, martwił się i pragnął dostać ode mnie choć głupią kropkę w wiadomości. Więc nie ciesz się, że teraz to ja płaczę i tęsknie bo w końcu sam mówiłeś, że jak ja to i ty. Ale różnica jest taka, że to ja zawsze byłam silniejsza może nie fizycznie ale psychicznie i nie chciałabym życzyć Ci źle ale powodzenia bo z tym nie wygrasz.
Autor cytatu: selektywnie

Siemanko  siema  hejka  hej. Dobrze... teksty

ponaadwszystko dodano: 23 grudnia 2014

Siemanko, siema, hejka, hej. Dobrze wiesz kim jestem. Jestem tym typem, który przyszedł zabrać Ci powietrze.

Nie rozumiem naszych relacji. Czasem... teksty

ponaadwszystko dodano: 22 grudnia 2014

Nie rozumiem naszych relacji. Czasem jesteśmy przyjaciółmi. Czasem jesteśmy więcej niż przyjaciółmi. Innym razem jestem dla ciebie już obca.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Przepłynąłem morze rozczarowań... teksty

ponaadwszystko dodano: 21 grudnia 2014

Przepłynąłem morze rozczarowań Płukało mi głowę to co daje życie – woda Nie chcę cię słuchać i nie chce cię widzieć Już widzisz w tym siebie, to skrucha czy nóż? To pierdolenie pewnie minie ci jutro A ja tu zostanę znów Ja i wielkie gówno Nie wiem od czego zacząć wielkie naprawianie Więc poleżę chwilę i zobaczę co się stanie

nie umiem walczyć  A przeszłość... teksty

ponaadwszystko dodano: 21 grudnia 2014

nie umiem walczyć A przeszłość oddzielam grubą linią – wystarczy!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV