głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no w sumie    teksty ponaadwszystko dodał komentarz: no w sumie ;> do wpisu 9 lipca 2012
no chyba nie  P teksty ponaadwszystko dodał komentarz: no chyba nie ;P do wpisu 9 lipca 2012
Każda łza  która spłynęła po... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła.

Można milczeć i milczeniem kogoś... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Można milczeć i milczeniem kogoś ranić./ J. Twardowski /

Jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. Odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. Jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. Wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. Jest przy mnie bezustannie. Nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru. Wiesz kto to jest? Przyjaciel. Bo on zawsze jest, był i będzie

Za każdym razem mówisz  że już... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Za każdym razem mówisz, że już nigdy więcej się nie zakochasz, ale czujesz głód miłości, to jak głód, którym określa się potrzebę posiadania narkotyków dla ćpuna. Wciąż wracasz po więcej, pomimo, że wiesz, że to złe, że robisz błąd. Popadasz w nałóg.

Czasem myślę: ludzie sami sobie... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Czasem myślę: ludzie sami sobie robią krzywdę .

w głośnikach kolejna nuta... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

w głośnikach kolejna nuta ciągnąca za sobą tak wiele, poszczególne wersy powodują powrót do tamtych chwil, próbujesz wraz ze śliną przełknąć każde z tych wspomnień, odpłynąć i zapomnieć, ten cholerny ścisk w gardle, nie pozwala zmienić tego jak jest. pamiętasz każdy szczegół przeszłości, każdą z łez i każdy z uśmiechów. pamiętasz tamto szczęście będące zawsze tak blisko, lecz nie pamiętasz momentu, w którym wyrwano Ci je z dłoni, kiedy tak niespodziewanie, jakby rozpłynęło się w powietrzu, a może po prostu nie chcesz pamiętać, może nie chcesz wracać..

Kolejną dawkę nikotyny mieszam z... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Kolejną dawkę nikotyny mieszam z tlenem, po brzegi wypełniam nią płuca. Zatruwanie się od wewnątrz weszło mi w nawyk, to codzienne, powolne zabijanie się bez bólu przypadło do gustu. Wieczorem znów dojdę do wniosku, że to przecież i tak nie ma sensu, znów będę krztusić się łzami, zaciągając się ostatkiem sił.Bezbronny organizm podatny, na każdą nową ranę, serce do sedna przepełnione bólem, może nie wiesz, ale od pewnego czasu, dla mnie jedynym wyzwaniem by przetrwać to pierdolone życie, jest nieustanne starcie z nim samym, tak po prostu.. o kolejny oddech.

Na nowo karmimy się kłamstwami  na... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Na nowo karmimy się kłamstwami, na co dzień trwając w nich bez jakichkolwiek przeszkód, bo tak łatwiej? Łatwiej oszukiwać samego siebie, zabijać podświadomość, by pozornie wyjść na prostą. Marne realia rzeczywistości. Zatruwasz własne życie po to by żyć. Dzielisz sekundy, ponownie wstrzymując ból, niezrozumiałe schematy, parę niezabliźnionych ran. Wciąż tracisz to co kiedyś warte było najwięcej, tracisz samego siebie. Być martwym za życia, to już nieważne. Kolejny haust powietrza, zakańczasz temat.

Czego nauczyły mnie wydarzenia... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Czego nauczyły mnie wydarzenia ostatnich trzech lat ? Nauczyły mnie, że płakanie po nocach z powodu tego, że ktoś mnie olał nic nie zmieni. Udowodniły, że nie mogę tak szybko przywiązywać się do miejsc i ludzi, bo oni i tak odejdą. Pozwoliły zrozumieć, że jeśli coś na prawdę kocham, to nie mogę się poddawać, że muszę walczyć jeśli chcę coś z tego mieć. Teraz tłumaczę sobie, że wtedy byłam młoda i głupia, niewiele wiedziałam o życiu, o ludziach. Wiem, że już nigdy nie popełnię tego samego błędu, a tamci ludzie już nigdy nie będą tymi, którymi dla mnie byli.

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w Twoim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV