głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Przyjdzie czas wiary nie trać oddychaj. Przyznaj czas porysował nam serca. Lekko zamazał uśmiech i odebrał tą dziecięcą naiwność na lepsze jutro. Staliśmy się t

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Przyjdzie czas wiary nie trać oddychaj.
Przyjdzie czas wiary nie trać... teksty

ponaadwszystko dodano: 12 luty 2014

Przyjdzie czas, wiary nie trać, oddychaj.

Przyznaj czas porysował nam serca.... teksty

ponaadwszystko dodano: 12 luty 2014

Przyznaj, czas porysował nam serca. Lekko zamazał uśmiech i odebrał tą dziecięcą naiwność na lepsze jutro. Staliśmy się tymi ludźmi, którzy wszystko kalkulują na zimno, którzy tak cholernie boją się cierpieć po raz kolejny, że rezygnują z jakichkolwiek uczuć. Bardziej skłonni jesteśmy uwierzyć w porażkę niż w to, że wreszcie może być lepiej. Ocieramy się o to życie, nie za mocno, przecież ono w zwyczaju ma odtrącać. Przyznaj, jakoś tak stałeś się smutniejszym człowiekiem, a może to po prostu dorosłość./esperer

i nie ma nic gorszego niż usłyszeć... teksty

ponaadwszystko dodano: 10 luty 2014

i nie ma nic gorszego niż usłyszeć, że jesteś opcją tymczasową i tak nie umieć odejść./abstracion

Jesteś człowiekiem zdrowym... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 luty 2014

Jesteś człowiekiem zdrowym psychicznie, więc skoro byłeś świadomy swoich czynów,nie przepraszaj. I nie próbuj wracać. Powrotów nie będzie, bo w moim sercu zawsze będzie ślad po zranieniu. /lovemassacre

Uwielbiam głos ten jego głos.... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 luty 2014

Uwielbiam głos, ten jego głos. Kiedy mówi, drży mu ton. < 3

 Ty nie masz czasu się spotkać ja... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 luty 2014

"Ty nie masz czasu się spotkać, ja znów nie wiem czy Ci wierzyć, choć nie znam Twoich intencji, czuję się zmieszany, to czuję radość i ulgę, kiedy rozmawiamy. "

 Nie chcę Cię zniechęcić. Chcę... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 luty 2014

"Nie chcę Cię zniechęcić. Chcę żebyś był pewny tego co robisz, bo ja już nie mam sił znowu o kimś zapominać."

Wiem że się stęskniłaś ja też... teksty

ponaadwszystko dodano: 4 luty 2014

Wiem, że się stęskniłaś, ja też się stęskniłem jak Ty, i dalej chyba tęsknię, kiedy nie gadamy dwa dni, może powinienem przerwać ten wątek, mam olać tęsknotę, czy olać rozsądek? dzisiaj olewam tęsknotę i próbuje się pozbierać, tak jak Ty olałaś mnie i obojętne Ci to teraz.

 Pocałuj mnie do cholery! Nakazuję... teksty

ponaadwszystko dodano: 3 luty 2014

"Pocałuj mnie, do cholery! Nakazuję mu, ale nie mogę się ruszyć. Jestem sparaliżowana dziwną, nieznaną potrzebą i kompletnie przez niego zniewolona. Wpatruję się oczarowana w idealnie wyrzeźbione usta Christiana Grey'a, a on patrzy na mnie z przymrużonymi oczami. Jego wzrok ciemnieje. Jego oddech jest cięższy niż zwykle, a ja w ogóle przestałam oddychać. Jestem w twoich ramionach. Proszę, pocałuj mnie. Zamyka oczy, bierze głęboki oddech i lekko kręci głową jak gdyby w odpowiedzi na moje nieme pytanie. Kiedy znowu je otwiera, w jego oczach widnieje nowy cel, stalowa rezerwa. - Anastasio, powinnaś trzymać się ode mnie z daleka. Nie jestem odpowiednim mężczyzną dla ciebie.- Szepcze. Co? A to skąd się wzięło? Ja powinnam to ocenić. Marszczę brwi, a moją głowę wypełnia odrzucenie.."

 Rozmiar tego co zrobiłam zaczyna... teksty

ponaadwszystko dodano: 3 luty 2014

"Rozmiar tego, co zrobiłam, zaczyna do mnie docierać. Kurwa, zostawiłam go. Jedynego mężczyznę, którego kochałam. Jedynego mężczyznę, z którym spałam. Tracę oddech i tama pęka. [...]"

  Ręce w górę.  Rozkazuje.... teksty

ponaadwszystko dodano: 3 luty 2014

"- Ręce w górę. - Rozkazuje. Jestem posłuszna i w jednym, zapierającym dech w piersiach ruchu, zdejmuje moją sukienkę jak magik - chwytając rąbek i przeciągając ją płynnie przez moją głowę. - Ta Da! - Mówi żartując. Chichoczę i klaszczę uprzejmie. Uśmiecha się szeroko i kłania z gracją. Jak mam oprzeć się mu kiedy jest taki? Kładzie moją sukienkę na krześle przy komodzie. - A twoja następna sztuczka?- Ponaglam, drocząc się. - Och, moja droga Panno Steele. Wejdź do łóżka - warczy - a ci pokażę.."

Najważniejsze jest podejście a... teksty

ponaadwszystko dodano: 3 luty 2014

Najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV