głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pisaxx proszę zadzwoń i powiedz że kochasz . . jest wieczór pada deszcz . ... kocham cię . odwraca się i odchodzi . ona też już idzie . chwila zapomnienia i liczą się

pisaxx

pisaxx.moblo.pl
proszę zadzwoń i powiedz że kochasz .
 proszę  zadzwoń i powiedz  że... teksty

pisaxx dodano: 7 maja 2012

` proszę , zadzwoń i powiedz , że kochasz .

 . jest wieczór  pada deszcz . ...... teksty

pisaxx dodano: 13 kwietnia 2012

`. jest wieczór , pada deszcz . ... kocham cię . odwraca się i odchodzi . ona też już idzie . chwila zapomnienia i liczą się tylko krople deszczu . czarna postać . on tam stoi . jest . z niedowierzaniem energiczne mruga i przeciera oczy . patrzy .. nie ma go . do oczu zaczynają napływać łzy . mieszają się z deszczem . mieszanka łez i kropli zaczynają spływać po jej policzkach stróżkami . ale przecież .. chwila . przecież ma kogoś , kto ją kocha . więc dlaczego za nim tęskni .? dlaczego jej go brakuje . kocha obydwu . kolejne rozdarcie i jeszcze więcej łez . ma dosyć i idzie do domu . znów czarna postać . tym razem jest naprawdę i przechodzi koło niej . mimo , że była kiedyś dla niego bliska , nie potrafi popatrzeć jej w oczy i powiedzieć zwykłe " cześć " . najlepiej udawać .

 . nie  nie  nie  nie  nie mój... teksty

pisaxx dodano: 1 kwietnia 2012

` . nie , nie , nie , nie , nie mój drogi . ja za tobą biegać już nie będę . chcesz się spotkać , zadzwoń . ale pamiętaj , że ja na ciebie wieki czekać nie będę .

 . tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

`. tak , był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku uśmiechając się sama do siebie i słuchałam muzyki . gdy wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach . gdy nie przesypiałam nocy , bo rzeczywistość była lepsze niż sen . gdy uśmiechałam się do telefonu . tak , byłam wtedy szczęśliwa . tak wtedy był też on .

 . czasem boję się twoich... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . czasem boję się twoich błękitnych oczu , czasem boję się , że są przepełnione miłością nie do mnie .

 . zazdrosna .?! o nią .?! nie... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . zazdrosna .?! o nią .?! nie skarbie , to po prostu przykre , że ona z taką mordą mogła cię zdobyć .

 . stali w głośnej ciszy. '... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . stali w głośnej ciszy. ' powiedz coś .' bąknął nagle . podniosła na niego smutne oczy . ' co byś chciał usłyszeć .? ' zapytała szeptem . ' że też mnie kochasz , że wszystko będzie dobrze i mi wybaczysz .' cichym westchnieniem dała znak , że zacznie płakać . ' o czym myślałeś , kiedy byłeś z nią .? co czułeś .? satysfakcję .? pomyślałeś wtedy o mnie .? o tym , jak będę się czuć .? jak każdej nocy będę myślała o tym , że ona przez ten cały czas trzymała w ramionach moje życie , że dotykała ciała , które ja tak pokochałam i patrzyła w oczy , których nigdy nie zapomnę .? pomyślałeś o tym .? ' schował twarz w dłoniach . ' kocham cię .' powiedział . ' miłość polega na wierności i zaufaniu , wiesz .? ' warknęła zapłakana . ' nie odchodź .' powiedział cicho . ' to ty odszedłeś , splatając z jej swoją dłoń . mam tylko nadzieję , że będzie kochała cię tak mocno , jak ja .' po ścianach uszu odbijało się jej bicie serca .

 . wszystko mi przeszkadza  cały... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . wszystko mi przeszkadza , cały świat mnie uwiera i gniecie . szkoła , dom i ten wieczny syf — ucz się , wracaj do domu , bądź grzeczną dziewczynką , sprzątaj , słuchaj , milcz.. udawaj .

 . pogubiliśmy się w tym wszystkim... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . pogubiliśmy się w tym wszystkim , zauważyłeś .?

 . wierzyłam w miłość  niczym... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . wierzyłam w miłość , niczym dziecko w świętego Mikołaja . dopóki nie zjawiła się ona , a on z zimnym sercem opuścił , od tak .

 . może i mam śliczne oczy i... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . może i mam śliczne oczy i słodką buzię , może i jestem mała , może i wyglądam uroczo , ale kurwa , przyjebać Ci za skurwysyństwo też potrafię .

 . próbowałam odwrócić oczy... teksty

pisaxx dodano: 30 marca 2012

` . próbowałam odwrócić oczy , gdy tak na mnie patrzyłeś , ale właśnie wtedy zdałam sobie sprawę , że kocham Cię bardziej niż kochać miałam ..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 48 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV