głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolonadama on: koniec z nami. ona: nie pytam nawet z jakiego powodu bo w sumie wiem. sama miałam z nami skończyć z tego samego powodu. chcesz ze mną zerwać bo mam za małe

pierdolonadama

pierdolonadama.moblo.pl
on: koniec z nami. ona: nie pytam nawet z jakiego powodu bo w sumie wiem. sama miałam z nami skończyć z tego samego powodu. chcesz ze mną zerwać bo mam za małe
on:  koniec z nami. ona:  nie pytam... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

on: - koniec z nami. ona: - nie pytam nawet z jakiego powodu, bo w sumie wiem. sama miałam z nami skończyć, z tego samego powodu. - chcesz ze mną zerwać, bo mam za małe cycki?

i odczuwam dziwne wrażenie że... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

i odczuwam dziwne wrażenie, że wszystkim się zaczyna układać, tylko nie mi.

a jak mnie zranisz to będzie mi... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

a jak mnie zranisz, to będzie mi smutno, a jak będzie mi smutno, to będę zła, a jak będę zła, to rozpierdolę Ci łeb. proste, nie?

dobrze mówi  polać mu . teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

dobrze mówi , polać mu .

jebany kryzys w pierdolonym życiu . teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

jebany kryzys w pierdolonym życiu .

fakt że mogliśmy zrobić zbyt wiele... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

fakt,że mogliśmy zrobić zbyt wiele sprawiał, że wszystko wydawało się jeszcze bardziej podniecające i niezwykłe.

wyrosłam z bycia oddaną wierną... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

wyrosłam z bycia oddaną, wierną, grzeczną, miłą, cudowną, romantyczną, słodką, genialną, kochającą, wrażliwą. nie jestem wsparciem, lekiem do rany przyłóż, nie ocieram łez, nie przytulam na zawołanie i nie mówię, że się ułoży. jestem zniszczona, nieuprzejma, jestem nałogowcem. klnę i upijam się do nieprzytomności .

taaak piosenki piha zawsze dają mi... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

taaak, piosenki piha zawsze dają mi domyślenia, dlatego gdy mam wyjebane i jest mi źle, puszczam go.po chwili słuchania jego mądrych kawałków, stwierdzam , że nie warto mieć wyjebane na osobę która w tym momencie gdzieś świetnie się bawi, inie myśli o tobie , więc po co? postanawiam, dobrze się bawić i nie myśleć o tym całym syfie. a wszystko dzięki , pihowi. I stwierdzam, że pih - muzyka jest lepsza na zły dzień niż tam jakaś jogurtowa milka.

Nie to że ta Twoja inność mnie... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

Nie to, że ta Twoja inność mnie przeraża właśnie przeciwnie, ona mnie przyciąga jeszcze bardziej, niż te Twoje oczy.

bożonarodzeniowy poranek  . w... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

bożonarodzeniowy poranek . w piekarniku wspólnie upieczony piernik . powietrze pachnące mandarynkami , a my zmarznięci po pasterce pod grubym kocem . migocące na tysiące różnych kolorów , lampki na mojej małej choince . nic mnie nie cieszy tak jak te małe świąteczne drobiazgi , a no i ten jeden nieco większy w postaci Ciebie .

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

pierdolonadama dodano: 21 grudnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

nieważne ile z nim byłaś.... teksty

pierdolonadama dodano: 21 grudnia 2011

nieważne ile z nim byłaś. nieważne jak było cudownie. NIE MA na świecie takiego faceta, za którym warto byłoby płakać. no chyba, że chodzi o tatusia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV