głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolonadama i odczuwam dziwne wrażenie że wszystkim się zaczyna układać tylko nie mi. a jak mnie zranisz to będzie mi smutno a jak będzie mi smutno to będę zła a jak będę z

pierdolonadama

pierdolonadama.moblo.pl
i odczuwam dziwne wrażenie że wszystkim się zaczyna układać tylko nie mi.
i odczuwam dziwne wrażenie  że... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

i odczuwam dziwne wrażenie, że wszystkim się zaczyna układać, tylko nie mi.

a jak mnie zranisz  to będzie mi... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

a jak mnie zranisz, to będzie mi smutno, a jak będzie mi smutno, to będę zła, a jak będę zła, to rozpierdolę Ci łeb. proste, nie?

dobrze mówi   polać mu . teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

dobrze mówi , polać mu .

jebany kryzys w pierdolonym życiu . teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

jebany kryzys w pierdolonym życiu .

fakt że mogliśmy zrobić zbyt wiele... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

fakt,że mogliśmy zrobić zbyt wiele sprawiał, że wszystko wydawało się jeszcze bardziej podniecające i niezwykłe.

wyrosłam z bycia oddaną  wierną... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

wyrosłam z bycia oddaną, wierną, grzeczną, miłą, cudowną, romantyczną, słodką, genialną, kochającą, wrażliwą. nie jestem wsparciem, lekiem do rany przyłóż, nie ocieram łez, nie przytulam na zawołanie i nie mówię, że się ułoży. jestem zniszczona, nieuprzejma, jestem nałogowcem. klnę i upijam się do nieprzytomności .

taaak  piosenki piha zawsze dają mi... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

taaak, piosenki piha zawsze dają mi domyślenia, dlatego gdy mam wyjebane i jest mi źle, puszczam go.po chwili słuchania jego mądrych kawałków, stwierdzam , że nie warto mieć wyjebane na osobę która w tym momencie gdzieś świetnie się bawi, inie myśli o tobie , więc po co? postanawiam, dobrze się bawić i nie myśleć o tym całym syfie. a wszystko dzięki , pihowi. I stwierdzam, że pih - muzyka jest lepsza na zły dzień niż tam jakaś jogurtowa milka.

Nie to  że ta Twoja inność mnie... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

Nie to, że ta Twoja inność mnie przeraża właśnie przeciwnie, ona mnie przyciąga jeszcze bardziej, niż te Twoje oczy.

bożonarodzeniowy poranek    .  w... teksty

pierdolonadama dodano: 27 grudnia 2011

bożonarodzeniowy poranek . w piekarniku wspólnie upieczony piernik . powietrze pachnące mandarynkami , a my zmarznięci po pasterce pod grubym kocem . migocące na tysiące różnych kolorów , lampki na mojej małej choince . nic mnie nie cieszy tak jak te małe świąteczne drobiazgi , a no i ten jeden nieco większy w postaci Ciebie .

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

pierdolonadama dodano: 21 grudnia 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

nieważne ile z nim byłaś.... teksty

pierdolonadama dodano: 21 grudnia 2011

nieważne ile z nim byłaś. nieważne jak było cudownie. NIE MA na świecie takiego faceta, za którym warto byłoby płakać. no chyba, że chodzi o tatusia.

Jaka kochanie twoja cena wolisz w... teksty

pierdolonadama dodano: 21 grudnia 2011

Jaka kochanie twoja cena,wolisz w dolarach czy wolisz w PLNach, cena za miłość,dom i rodzinę,powiedz nim wpakuję się na minę. Jaka kochanie twoja cena,mówisz że kochasz,a ja czuje że to ściema,gdybym nie miał tego co posiadam,to nie chciałabyś nawet ze mną gadać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV