głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz Podobno razem lepiej to co wspólne fajniejsze. A co jeśli wszystko jest albo Twoje albo moje? Jeśli nie potrafimy znaleźć nic pomiędzy? Jeśli kompromisy nie wch

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
Podobno razem lepiej to co wspólne fajniejsze. A co jeśli wszystko jest albo Twoje albo moje? Jeśli nie potrafimy znaleźć nic pomiędzy? Jeśli kompromisy nie wchodz
Podobno razem lepiej  to co wspólne... teksty

pierdolisz dodano: 24 listopada 2011

Podobno razem lepiej, to co wspólne, fajniejsze. A co jeśli wszystko jest albo Twoje, albo moje? Jeśli nie potrafimy znaleźć nic pomiędzy? Jeśli kompromisy nie wchodzą w grę, bo każdy chce postawić na swoim? Co wtedy, gdy zawalamy, bo 'na pewno mamy rację'? /pierdolisz.

Wczoraj chciałyśmy wielce wszystko... teksty

pierdolisz dodano: 24 listopada 2011

Wczoraj chciałyśmy wielce wszystko naprawiać, a dzisiaj? Pierdolimy to dalej. /pierdolisz.

Siedzę  zwijając się z bólu  w... teksty

pierdolisz dodano: 24 listopada 2011

Siedzę, zwijając się z bólu, w ręku ściskając nogę pluszowego misia. Próbuję podzielić się z nim moimi odczuciami, żeby to wszystko tak nie raniło, ale on nie reaguje. Problem w tym, że nie ma przy mnie nikogo innego, komu mogłabym wbić palce w rękę lub udo, aby wyładować swój ból i strach. /pierdolisz.

Nam płynie pot po skroniach  bo już... teksty

pierdolisz dodano: 24 listopada 2011

Nam płynie pot po skroniach, bo już w młodości zmawiają nam, że w naszych dłoniach jest los ludzkości. Ja w Twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro, bo straciłem ją szybciej niż matkę.

W tym momencie boli mnie wszystko... teksty

pierdolisz dodano: 24 listopada 2011

W tym momencie boli mnie wszystko, łącznie z włosami. To przez ten strach. /pierdolisz.

Wpierdalanie się  uważam  za... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

Wpierdalanie się, uważam, za nieuprzejme, to może dlatego. /pierdolisz.

Potrzebuję pooddychać świeżym... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

Potrzebuję pooddychać świeżym, późnojesiennym powietrzem. /pierdolisz.

Znowu coś się dzieje  znowu się... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

Znowu coś się dzieje, znowu się jebie, a ja znowu nie wiem, co jest grane. /pierdolisz.

momentami dożo trudniej jest... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

momentami dożo trudniej jest unieść kąciki ust ku górze. /pierdolisz.

Nie pierdol mi tu o jakiejś karmie i... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

Nie pierdol mi tu o jakiejś karmie i tym podobnych. To nieprawda, że to co dajesz, wraca do Ciebie z jakąś energią z kosmosu, czy czymś takim. Pomyśl, ile złego musieliby zrobić ludzie w Afryce, którzy codziennie zmagają się z losem, walcząc o każdą kroplę wody, która niesie życie, o każdą kromkę chleba, którą dzielą się całą rodziną? Ile złego musiała wyrządzić osoba chora na śmiertelną chorobę, jeśli teraz zapadł na nią wyrok? A matka, która traci kolejne dziecko przed porodem? Jak źli musieli być ludzie w krajach, gdzie toczą się wojny, na których giną miliony mężczyzn, ale także kobiet i dzieci? Co takiego zrobili oni, że los tak ich kara? Nadal w to wszystko wierzysz? Nadal twierdzisz, że Ty masz źle? Wystarczy się czasem po prostu rozejrzeć, żeby znaleźć kogoś, komu pomóc się nie da, bynajmniej nie w pojedynkę. Nadal powiesz mi, że dostajemy to, na co zasłużyliśmy? /pierdolisz.

Tegoroczne święta pragnę poczuć.... teksty

pierdolisz dodano: 23 listopada 2011

Tegoroczne święta pragnę poczuć. Chcę z uśmiechem piec pierniki, stroić choinkę z młodszym rodzeństwem. Nie chcę po prostu odbębnić kolejnych świąt, mam zamiar je przeżyć. Chodzić po sklepach w poszukiwaniu upominków, podziwiać świąteczne dekoracje w mieście, zniosę nawet śnieg, ale niech przyjdą te prawdziwe święta. /pierdolisz.

Nie mogę pozbierać tego wszystkiego... teksty

pierdolisz dodano: 22 listopada 2011

Nie mogę pozbierać tego wszystkiego w jedną całość. Miliony małych problemów plączą się gdzieś między sobą, a nie mogąc ich rozplątać, nie poradzę sobie z nimi. Mam dosyć wyręczania się innymi w każdej sprawie, bo najzwyczajniej w świecie nie nadążam i nie jestem w stanie udźwignąć podstawowych czynności. To boli. Fakt, iż nie nadaję się do funkcjonowania jest cholernie bolesny. /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV