głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolic_milosc Najpierw znajdź mózg potem zagubioną męskość a na końcu dziewczynę. esperer 21:59:11 Natalia Badowska: co robisz ? zbieram chusteczki po pokoju . aż tak za mną

pierdolic_milosc

pierdolic_milosc.moblo.pl
Najpierw znajdź mózg potem zagubioną męskość a na końcu dziewczynę. esperer
Najpierw znajdź mózg potem... teksty

pierdolic_milosc dodano: 25 grudnia 2011

Najpierw znajdź mózg, potem zagubioną męskość, a na końcu dziewczynę. /esperer
Autor cytatu: esperer

 21:59:11 Natalia Badowska:  co... teksty

pierdolic_milosc dodano: 10 listopada 2011

[21:59:11] Natalia Badowska: - co robisz ? - zbieram chusteczki po pokoju . - aż tak za mną tęsknisz ? - no co ty, katar mam..

szczerze ? jebie mnie to.. teksty

pierdolic_milosc dodano: 2 listopada 2011

szczerze ? jebie mnie to..

w chuj prawda. teksty pierdolic_milosc dodał komentarz: w chuj prawda. do wpisu 1 listopada 2011
dziewczyno jesteś nie zastąpiona ! cięcie się nic nie da.. niestety wiem coś o tym. potem patrząc na te blizny będziesz sobie myślała : ''po co to robiłam..'' . Zrozum że jeżeli się potniesz i będziesz patrzec na blizny przypomną ci się wszystkie przykrości jakich doznałaś i przez jakie to zrobiłaś . A facet ? eh doszłam do wniosku  że po prostu umieją tylko ranic..chyba sprawia im to radośc.. trzymaj się  bo wpisach faktycznie widac że jesteś zajebista !  teksty pierdolic_milosc dodał komentarz: dziewczyno jesteś nie zastąpiona ! cięcie się nic nie da.. niestety wiem coś o tym. potem patrząc na te blizny będziesz sobie myślała : ''po co to robiłam..'' . Zrozum, że jeżeli się potniesz i będziesz patrzec na blizny przypomną ci się wszystkie przykrości jakich doznałaś i przez jakie to zrobiłaś . A facet ? eh doszłam do wniosku , że po prostu umieją tylko ranic..chyba sprawia im to radośc.. trzymaj się , bo wpisach faktycznie widac, że jesteś zajebista ! ;* do wpisu 1 listopada 2011
W sercu mam tylko ból rany i te... teksty

pierdolic_milosc dodano: 8 października 2011

W sercu mam tylko ból, rany i te jebane pamiętne chwile , które w przyszłości tylko i wyłącznie ranią .Pierdole teraz ciebie i twoje wyimaginowane słowa.. Pierdole to, co między nami było, za nic w świecie nie chcę cię widziec.. po prostu chce zapomniec, bo teraz cierpie i placę za swoją jebaną miłosc..

Czasami myślę że lepiej by było... teksty

pierdolic_milosc dodano: 2 października 2011

Czasami myślę, że lepiej by było zginąć. Odetchnąć od tego wszystkiego , od szarej rzeczywistości . Nie umiem poradzić sobie z pojedynczymi problemami , a kiedy łączą się już w jedną całość - przerasta mnie to. Najlepiej jet się opić, do nieprzytomności , lub po prostu pociąć.. Ludzie którzy się tną to skończeni tchórze i pieprzeni Egoiści ! Tak jestem Tchórzem i głupią egoistką, która nie radzi sobie z życiem.. Co z tego ? otóż dużo.. Dobrze jest mieć osoby, którym można powiedzieć wszystko, powierzyć najgłębsze sekrety, o których nie powinien nikt wiedzieć, ale z czasem po kilku już zranieniach i zawodach, nie umiesz powiedzieć najlepszemu przyjacielowi, nawet błahego sekretu, a dlaczego ? Bo Twoje serce nie ma ochoty być złamane na kolejnych kilka kawałków.. Te rany zostają w sercu na zawsze, tak jak blizny na rękach. Każda blizna to jedna rana, zadana w sercu . A dużo ich.. Najgorsza jest nieodwzajemniona miłość..To jak palenie papierosa bez zaciągania..

i Gdybym wiedziała  że jutro... teksty

pierdolic_milosc dodano: 24 września 2011

i Gdybym wiedziała , że jutro będzie koniec świata, pojechałabym te jebane 40 km , wpadłabym ci na chate, zrobiła awanture, jak to bardzo mnie zraniłeś, pocałowałabym i powiedziała najczulej jak umiem '' kocham cię frajerze '' i spierdoliła jak najdalej .

wiedz że nadejdzie taki dzień... teksty

pierdolic_milosc dodano: 24 września 2011

wiedz, że nadejdzie taki dzień , że wrócisz do mnie mówiąc '' kocham cię , wybacz. '' a ja wtedy uśmiechnę się do Ciebie, ostatni raz Cię pocałuje i spierdolę Ci z oczu mówiąc tylko kilka słów , cytując Ciebie . '' usiłuje sobie wmówic, że cię nie kocham i mi na Tobie nie zależy , to nie ma sensu , jesteśmy za daleko, znajdziesz lepszą.'' .

Jedyne o co proszę? Weź spierdalaj ! teksty

pierdolic_milosc dodano: 24 września 2011

Jedyne o co proszę? Weź spierdalaj !

Był całym moim światem sensem... teksty

pierdolic_milosc dodano: 24 września 2011

Był całym moim światem, sensem życia . A po co żyć jeżeli straciło się jego sens ?

będę Twoją motywacją jeżeli Ty... teksty

pierdolic_milosc dodano: 24 września 2011

będę Twoją motywacją, jeżeli Ty będziesz moim sensem życia,.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV