głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdol_sie_skarbie Najbardziej w zdaniu: było zajebiście wkurwia mnie słowo było . i to jest właśnie ten dzień kiedy siedzisz przed komputerem pijesz gorącą herbatę masz na sobie

pierdol_sie_skarbie

pierdol_sie_skarbie.moblo.pl
Najbardziej w zdaniu: było zajebiście wkurwia mnie słowo było .
 Najbardziej w zdaniu:  było... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`Najbardziej w zdaniu: "było zajebiście", wkurwia mnie słowo "było".

 i to jest właśnie ten dzień... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`i to jest właśnie ten dzień, kiedy siedzisz przed komputerem, pijesz gorącą herbatę, masz na sobie dresy, za dużą bluzę, nie ułożone włosy. jesteś bez makijażu. i zdajesz sobie sprawę jak bardzo Ci go brakuje, jak jest Ci potrzebny.

 płaczesz bo to zmniejsza twoje... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`płaczesz bo to zmniejsza twoje cierpienie. ale zdajesz sobie sprawę, że nadal go kochasz ?

  tęsknisz za Nim  jednocześnie... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

` tęsknisz za Nim, jednocześnie wiedząc że nie powinnaś.

  nadchodzi moment  kiedy trzeba... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

` nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie, zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie Pójdę z nim, choćby się na księżyc zechciał wdrapywać!

  Myślisz  że sobie radzisz i nagle... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

` Myślisz, że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

 chcąc pokazać Ci jak bardzo mi... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`chcąc pokazać Ci jak bardzo mi zależy , lecz jednocześnie jak mam wyjebane, za bardzo się w tym zatraciłam . zaczęło mi to pasować . i nawet się z tego cieszę . coś nowego . skoro mówisz , że jestem 'jednorazówką' to niech tak pozostanie . jeśli jest to lepsze dla Ciebie . tylko później o nic mnie nie proś .

  Staram się  ale ile można czekać?   teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

` Staram się, ale ile można czekać?;(

 Nie da się wymazać z pamięci tego... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`Nie da się wymazać z pamięci tego co było.;(

 Popatrz na mnie! Czy tak kurwa... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`Popatrz na mnie! Czy tak kurwa wygląda szczęśliwa dziewczyna?!

 bo z jednej strony   cholernie za... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`bo z jednej strony , cholernie za Tobą tęsknię . tęsknię , za tymi wszystkimi rozmowami , po kilka godzin . tymi chwilami , gdzie potrafiłam śmiać się do łez . tylko Ty potrafiłeś mnie pocieszyć , gdy byłam smutna . ale z drugiej strony , cholerny ból sprawia mi myśl , że między Nami będzie tylko ` przyjaźń ` . ja bym chciała czegoś więcej . czegoś , co nazywa się` miłością ` .

 Gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

pierdol_sie_skarbie dodano: 31 marca 2012

`Gdyby została mi ostatnia godzina życia? Wybrałabym tylko trzy opcje. Najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham. Następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z Nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności. na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie, by nacieszyć oczy Twoim widokiem. a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym znikła, nie słysząc tego jak odpowiadasz , że nie czujesz tego samego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć