głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
picturememories Byłeś dla mnie kimś ważnym. Byłeś dla mnie zagadką. Byłeś dla mnie taki niesamowity. Byłeś. Dopóki nie stałeś się obojętnym. Dopóki Cię nie przejrzałam na wylot

picturememories

picturememories.moblo.pl
Byłeś dla mnie kimś ważnym. Byłeś dla mnie zagadką. Byłeś dla mnie taki niesamowity. Byłeś. Dopóki nie stałeś się obojętnym. Dopóki Cię nie przejrzałam na wylot. Dopóki n
Byłeś dla mnie kimś ważnym.... teksty

picturememories dodano: 10 września 2011

Byłeś dla mnie kimś ważnym. Byłeś dla mnie zagadką. Byłeś dla mnie taki niesamowity. Byłeś. Dopóki nie stałeś się obojętnym. Dopóki Cię nie przejrzałam na wylot. Dopóki nie zobaczyłam jaki jesteś podobny do innych.

Doskonale wiedziała jak to jest... teksty

picturememories dodano: 10 września 2011

Doskonale wiedziała jak to jest kochać kogoś, kto na te uczucia nie zważa. Czuła to przez dobre cztery lata. Każde słowo, które wypowiadał dźgało jak nóż, kuło prosto w serce. Wiedziała, że jest tak bardzo nieosiągalny, mimo to nie potrafiła się odkochać... Nie wiedziała, że może być kimś takim dla kogoś, jak on był dla niej. Że jej słowa też każdego dnia kogoś ranią i codziennie jest w czyichś myślach. Nie wiedziała.

Nie bierzcie dragów  nie uprawiajcie... teksty

picturememories dodano: 10 września 2011

Nie bierzcie dragów, nie uprawiajcie seksu bez zabezpieczenia, nie bądźcie brutalni. Zostawcie to wszystko dla mnie./ Eminem

Przychodzą takie wieczory jak... teksty

picturememories dodano: 10 września 2011

Przychodzą takie wieczory jak ten.Najczesciej sobotnie wieczory po imprezie. Zmywasz czerwony lakier z paznokci, pijesz kakao, poprawiasz włosy, słuchasz Adele. Czujesz w sobie dojrzałość, siłę, namiętność, odwagę. Przychodzi świt i jesteś zwykłym dzieckiem.

biegła przed siebie ze łzami w... teksty

picturememories dodano: 10 września 2011

biegła przed siebie ze łzami w oczach. nie wiedziała dokąd zmierza. czuła tylko wewnętrzną potrzebę, ucieknięcia od problemów. od wspomnień, którymi rozpaczliwie, dławiła się każdego dnia

Tkwisz w moim mózgu niczym moje... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Tkwisz w moim mózgu niczym moje własne naczynia krwionośne.

Kręte drogi zostawiasz na później... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Kręte drogi zostawiasz na później z przekonaniem, że kiedyś będzie łatwiej je przejść, tym samym zostajesz w tyle.

Czuję się jakbym była zamknięta w... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Czuję się jakbym była zamknięta w windzie. Nie mogę jechać w górę- być dalej z Tobą. Ale nie mogę też zjechać w dół- czyli odejść. Czekam, aż ktoś naprawi windę w mojej psychice. Mam nadzieje, że nie spadnę wraz z nią, tylko ona uniesie mnie na samą górę.

   Ona jest schludną  grzeczną i... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

,, Ona jest schludną, grzeczną i poukładaną dziewczyną. Bardzo dobrze się uczy, nauczyciele na nią nie narzekają, dostała nagrodę na koniec roku. Myśli o swojej przyszłości, jest ambitna i na dodatek taka przyjazna i uczynna" Ta, a poza tym jeszcze lubię ostry seks w sypialni rodziców albo w ubikacji, gorzką żołądkową, maryśkę, malboro, nie wracanie na noc do domu i głośne bluzgi. Chuj o mnie wiecie.

Myślisz  że płaczę  bo jestem... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Myślisz, że płaczę, bo jestem słaba? Że piję tyle kawy tylko dlatego, że nie śpię od kilkunastu nocy? Że powodem słuchania tych piosenek jest jedynie on? Że jakiś chłoptaś był dla mnie całym światem i jak małe dziecko nie umiem zrobić kroku bez niego? Tak, masz rację.

Lekki jak powietrze po deszczu... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Lekki jak powietrze po deszczu, tajemniczy niczym trudna zagadka, cichy jak mały, przejrzysty wodospad i równie ciepły co pierwsze promienie słońca wiosną.. Takiego go pamiętam.

Miłość to magia. A ja w magię nie... teksty

picturememories dodano: 9 września 2011

Miłość to magia. A ja w magię nie wierzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV