głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań że to wszystko da się je

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań że to wszystko da się jeszcze o
Może to czas zagoił rany. A może... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

czyżbym nie pasowała do twojej... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

czyżbym nie pasowała do twojej nowej koszuli?

w zasadzie chciałabym żebyś mnie... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

w zasadzie chciałabym żebyś mnie potrzebował .

'Taka szczęśliwa jak w romantycznym... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

'Taka szczęśliwa jak w romantycznym filmie .'

 a wieczorem...zawsze czyta tego... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

`a wieczorem...zawsze czyta tego samego sms`a którego dostala 3 miesiące wcześniej,"dobranoc kochanie ; *** jesteś dla mnie wszystkim"

bądź kimś  kto usiądzie obok i... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust. bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie, chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata.

 I gdy zamknąłeś drzwi... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

`I gdy zamknąłeś drzwi wybuchnęłam płaczem. Czułam się jak dziecko, któremu zabrano ulubionego misia. Bezbronne i samotne.

Kilometry są słabą wymówką do... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

Kilometry są słabą wymówką do rozstania.

Jesteś debilem  bo doprowadziłeś... teksty

paulinka.123 dodano: 26 kwietnia 2011

Jesteś debilem, bo doprowadziłeś mnie do tego stanu,że nie zasnę bez Twojego zdjęcia. Myślę o Tobie ok. 50 minut na godzinę,a pozostały czas staram się o Tobie nie myśleć.Albo o Tobie mówię, a gdy przestanę, modlę się w duchu, aby ktoś zaczął o Tobie mówić z własnej woli. Nie wiesz, że bije mi szybciej serce, gdy cię widze. Nie wiesz, że mam dobry dzień gdy powiesz mi 'cześć' i uśmiechniesz się szerzej niż do przeciętnej koleżanki.To ciężkie, że mimo wszystkich Twoich wad, dalej wieczorem chcę,abyś mi się śnił. Zasypiam myśląc, którędy iść żeby na ciebie wpaść, a gdy o Tobie nie myślę, pomarańcze smakują zupełnie inaczej.Uwielbiam drogi, którymi chodziliśmy razem - a nie było ich dużo, bo przecież to były przypadki. I nienawidzę czasem i siebie i Ciebie, za to, że jestem w martwym punkcie i żadne z nas nic z tym nie zrobi. Będziemy tak tkwić, ja będę dla Ciebie koleżanką, a Ty będziesz sprawiał, że szbciej oddycham, gdy mówisz mi 'cześć', ale mimo wszystko warto mieć nadzieję, nie?/

to teraz zagramy w grę pt.   kto... teksty

paulinka.123 dodano: 25 kwietnia 2011

to teraz zagramy w grę pt. " kto pierwszy odważy się napisać ? " nie lubię tego.

dla Ciebie mogę rozpalić ogień w... teksty

paulinka.123 dodano: 25 kwietnia 2011

dla Ciebie mogę rozpalić ogień w indukcyjnej kuchence pocierając nożem o widelec, ale jest jedna zasada. musisz być. teraz, tu i na zawsze.

kupiłam tymbarka w szkolnym... teksty

paulinka.123 dodano: 25 kwietnia 2011

kupiłam tymbarka w szkolnym automacie, otworzyłam i przeczytałam " PRZYTUL ... " odruchowo się odwróciłam, a On potargał mi włosy i powiedział; to było do mnie ? zatkało mnie, chciałam odpowiedzieć, że tak i się uśmiechnąć, ale nie kurwa, bo stał z kumplami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV