głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patunia67673 Dobra to teraz ja powiem to co czuje i czułam...to co leży mi na sercu...więc nie powiem zabolało mnie i to cholernie jak powiedziałeś ze to koniec...wydawało m

patunia67673

patunia67673.moblo.pl
Dobra to teraz ja powiem to co czuje i czułam...to co leży mi na sercu...więc nie powiem zabolało mnie i to cholernie jak powiedziałeś ze to koniec...wydawało mi się że
Dobra to teraz ja powiem to co czuje... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Dobra to teraz ja powiem to co czuje i czułam...to co leży mi na sercu...więc nie powiem zabolało mnie i to cholernie jak powiedziałeś ze to koniec...wydawało mi się że to ja musiałam coś zrobić ze to moja wina...że za mało się starałam...że po po prostu nie zależało Ci na mnie...ale gdzieś w głębi serca miałam nadzieję...że tak właśnie powiesz że powiesz"wróć do mnie pomyliłem się..."ale nie Ty znalazłeś sobie inną...i powoli ktoś inny zaczoł podbijać moje serce...nie jest tak ze mi nie zależało...dalej mi zależy bardzo Cię lubię...lubę z tobą rozmawiać...ale nie czuje już tego co wtedy...czuje jak bym była Twoją przyjaciółką nic więcej...i nie była bym szczera jaśli miała bym powiedzieć:Już tylko Ty i na zawsez Ty"bo wiem ze w moich myślach jest ktoś inny...

To że wspominam o nim coraz rzadziej... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

To że wspominam o nim coraz rzadziej nie znaczy, że o nim zapomniałam. On nadal jest w moim sercu, zawsze tam będzie.

Stoję w kolejce do Ciebie. Wiem  że... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Stoję w kolejce do Ciebie. Wiem, że nie jestem idealna, ale któż z nas jest? wiem, że zdarza mi się zawalić. wiem, że czasem jestem nieznośna. kochanie, ja to wszystko wiem. i wiem jedno. dla Ciebie jestem w stanie się zmienić. daj mi tylko czas.

co było  nie zniknie  nie przeminie... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem. zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem. teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć.

Patrzył na mnie. Wpatrywał się jak... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Patrzył na mnie. Wpatrywał się jak w obrazek. Nie zrobił nic, po prostu patrzał. Czuł, że musiał mnie zobaczyć. Czuł się winny wszystkiemu co się stało. Ale przecież mógł mnie zatrzymać, wystarczyły dwa słowa. Stchórzył.

Nie rozumiem sensu tych chwil i do... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Nie rozumiem sensu tych chwil i do dziś myśle gdzie byśmy dziś byli.

Chętnie zapukałabym do Twoich drzwi... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą, byś nie stracił mnie do końca.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

Zamykam ten rozdział  odcinam się... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Zamykam ten rozdział, odcinam się całkiem. Powierzchowne obietnice i rozmazane sny. Przeznaczenie samo sobie nie poradzi.

Nie jestem idealna. Lubię... teksty

patunia67673 dodano: 22 luty 2012

Nie jestem idealna. Lubię przeklinać, chodzić zakazanymi drogami, za dużo wypić i kochać skurwieli lubię.

Co czujesz ? Gdy patrzysz na łzy... teksty

patunia67673 dodano: 13 luty 2012

Co czujesz ? Gdy patrzysz na łzy osoby, którą kochasz najbardziej na świecie i wiesz, żepłacze z Twojego powodu..

Mówią że nie dam rady  jeśli nie... teksty

patunia67673 dodano: 12 luty 2012

Mówią,że nie dam rady, jeśli nie wezmę się w garść, ale chyba nie potrafię, ja już tak mam. Nie chce tutaj czekać i szukać tego bez celu. Nie chce patrzeć w niebo, wszystko jest bez sensu. Tak, czasem mam problem i nikomu nic nie mówię, czasem po prostu nie chce, lecz częściej nie umiem. I to nie zawsze jest zależne ode mnie dziś zostawiam wszystko ,wezmę tylko to bezcenne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV