głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patrjaa dwunastolatki które na siłę chcą być dorosłe. jebane blachy które w makijażu wyglądają starzej niż ja. wbije się taka jedna z drugą do klubu choć nie wiem jak w

patrjaa

patrjaa.moblo.pl
dwunastolatki które na siłę chcą być dorosłe. jebane blachy które w makijażu wyglądają starzej niż ja. wbije się taka jedna z drugą do klubu choć nie wiem jak wy
dwunastolatki  które na siłę chcą... teksty

patrjaa dodano: 6 stycznia 2012

dwunastolatki, które na siłę chcą być dorosłe. jebane blachy, które w makijażu wyglądają starzej niż ja. wbije się taka jedna z drugą do klubu - choć nie wiem jak - wypije browara, i odpada. dzieciaku - zajmij się swoim dzieciństwem - tak, dobrze czytasz - dzieciństwem! Idź na rolki, do kina, na spacer z przyjaciółmi - jeszcze będziesz miała czas, żeby się skurwić .

pytasz za co kocham rap ? za... teksty

patrjaa dodano: 6 stycznia 2012

pytasz za co kocham rap ? za jedność. za to , że mimo wszystko łączy. za to , że nigdy nie umrze - bo zawsze będzie żył w naszych sercach. za tałiego , który poraża mnie swoim bezdechem. za piha, który miażdzy mnie tekstami. za bonusa, którego flow ubóstwiam. za pezeta i jego 'muzykę emocjonalną` która pomogła mi wiele razy. za małolata, i jego niesamowity luz na bitach .

nie mam tony pudru na ryju  nie... teksty

patrjaa dodano: 5 stycznia 2012

nie mam tony pudru na ryju, nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy, trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków, ale i tym podobnych. jestem taka a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

od tej chwili nie będzie już... teksty

patrjaa dodano: 5 stycznia 2012

od tej chwili nie będzie już grzecznej, miłej, potulnej i uroczej dziewczynki. od teraz będzie tylko i wyłącznie wredna suka, mówiąca absolutnie wszystko - absolutnie każdemu .

czasami jedyną rzeczą którą chcę... teksty

patrjaa dodano: 5 stycznia 2012

czasami jedyną rzeczą którą chcę zrobić jest zamknąć się w pokoju, położyć na podłodze, słuchać muzyki i płakać dopóki nie skończą mi się łzy .

to co teraz wydaję się nam trudne... teksty

patrjaa dodano: 5 stycznia 2012

to co teraz wydaję się nam trudne - kiedyś będzie tylko wspomnieniem, które zatrze się gdzieś w pamięci przypominając o sobie co jakiś czas przy lampce wina w mroźne wieczory. może kiedyś, to co dziś dzieję się w moim sercu będzie tylko małym draśnięciem, które przypudruję czyimś uśmiechem i ramionami. może kiedyś będę szczęśliwa nawet kiedy za oknem będzie prószył śnieg, a w szafce zabraknie mojej ulubionej kawy .

♥. teksty patrjaa dodał komentarz: ♥. do wpisu 5 stycznia 2012
odchodząc byłam pewna  że nie... teksty

patrjaa dodano: 5 stycznia 2012

odchodząc byłam pewna, że nie zostawisz tak tego, będziesz walczył. nie walczyłeś .

stał sie obcym człowiekiem w... teksty

patrjaa dodano: 4 stycznia 2012

stał sie obcym człowiekiem w ułamku sekundy .

doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

patrjaa dodano: 4 stycznia 2012

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie .

rap cały czas na okrągło wchodzi w... teksty

patrjaa dodano: 3 stycznia 2012

rap cały czas na okrągło wchodzi w banię, nie mogę bez tego żyć, to jest dla mnie jak przesłanie .

  która godzina?   jeszcze 10 minut.... teksty

patrjaa dodano: 3 stycznia 2012

- która godzina? - jeszcze 10 minut. - dzięki .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV