głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paramorelove Ile razy jeszcze będę sobie wmawiała że cię nie kocham ? ile jeszcze nieprzespanych nocy ? ile jeszcze łez wylanych w poduszkę z jednego powodu ? ile jeszcze ma

paramorelove

paramorelove.moblo.pl
Ile razy jeszcze będę sobie wmawiała że cię nie kocham ? ile jeszcze nieprzespanych nocy ? ile jeszcze łez wylanych w poduszkę z jednego powodu ? ile jeszcze mam cz
Ile razy jeszcze będę sobie... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

Ile razy jeszcze będę sobie wmawiała , że cię nie kocham ? ile jeszcze nieprzespanych nocy ? ile jeszcze łez wylanych w poduszkę z jednego powodu ? ile jeszcze mam czekać aż napiszesz zwykłe głupie ' przepraszam ' ? ile ? tutaj chyba nigdy nie znajdę odpowiedzi . Gdybym tylko wiedziała , ze to wszystko się tak beznadziejnie skończy to nigdy bym nie pozwoliła swojemu sercu się w Tobie zakochać . Tak tak podobno miłość przychodzi sama . Ale gdybym wiedziała że tak to wszystko się skończy to wyrwałabym sobie to pojebane serce i nigdy do tego nie dopuściła...

Tęsknisz   pragniesz   potrzebujesz... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

Tęsknisz , pragniesz , potrzebujesz , wspominasz , płaczesz , czekasz . ale kurwa nie napiszesz , bo duma nie pozwala ..

lepiej byłoby   gdyby matka... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

lepiej byłoby , gdyby matka rzeczywiście mnie usunęła będąc w ciąży . zobacz , jakby było pięknie . Ty byś nigdy mnie nie poznał , nie cierpiał , nie ciął się , nie pił do nieprzytomności tylko dlatego , że znów się pokłóciliśmy , rodzice mieliby święty spokój , mama nie płakałaby po cichu , bo znów ją zawiodłam , najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów , sąsiedzi nie narzekaliby , że znów włączyłam muzykę za głośno .. nawet pies cieszyłby się z tego , że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu . ale niestety , mama tego nie zrobiła , więc muszę radzić sobie sama . nie mam na tyle cholernej odwagi , żeby połknąć garść tabletek , popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań . starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła , mając nadzieję , że w końcu mnie coś pierdolnie na amen .

chciałabym   abyś któregoś dnia... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

chciałabym , abyś któregoś dnia pomyślał sobie , że jest taka osoba na świecie , która myśli o Tobie bezustannie . chciałabym , abyś umiał dostrzec różnice między moimi myślami , a innych dziewczyn . kocham Cię za to jaki jesteś , a nie za to kim jesteś . kocham Cię pomimo wszystkich sprzeczności swojego serca , kocham Cię nie zważając na to , że przez to mnie znienawidzili , kocham Cię , bo jesteś moim życiem , nadzieją , światełkiem w ciemnym tunelu , w którym nie raz się pogubiłam . wiem , że nigdy nie będę Cię mieć kolejny raz , wiem o tym doskonale . wciąż karmię umysł kłamstwami . spokojnie , będzie dobrze .

dzisiaj włączyłam jedną... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zstęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem .

kochanie  spędźmy każdy kolejny... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

kochanie, spędźmy każdy kolejny wieczór tak jak dzisiaj . proszę, przywitaj się z moim tatą jak zawsze i w pośpiechu zdejmij buty w korytarzu. uśmiechnij się tak pięknie jak dzisiaj, kiedy mnie zobaczysz. usiądźmy w moim pokoju na łóżku i śmiejmy się z taty, który przyjdzie i usiądzie na moim rozwalonym fotelu i porozmawiajmy z nim chwilę chociażby o tym, co tam w szkole. jak już pójdzie, pocałuj mnie zachłannie, mocno obejmij i wyszepcz, że tak ślicznie dzisiaj wyglądam . zabierz mnie na spacer. pójdźmy do marketu po paczkę chipsów, pepsi, żelki i kinderki. pozwól mi wskakiwać na siebie i chodź ze mną na baranach między półkami uśmiechając się do ludzi . spowrotem usiądźmy na placu zabaw na jednej z ławek . weź mnie na kolana i całuj , bez możliwości złapania tchu. potem wróćmy do domu , włączmy mój ulubiony film, ale nie oglądajmy go. rozmawiajmy szeptem w półmroku. niech twój zapach unosi się w moim pokoju a ja niech czuję , że mam wszystko . tak jak dziś .

estem pewna   że jutro od razu po... teksty

paramorelove dodano: 17 września 2012

estem pewna , że jutro od razu po otworzeniu oczu powiem , tak jak dzisiaj , ciche : " jebana szkoła " .

Bawcie się  pijcie  rozmnażajcie... teksty

paramorelove dodano: 16 września 2012

Bawcie się, pijcie, rozmnażajcie się i róbcie wszystko co zrobił by Jezus.

i chuj mnie obchodzi jak tym gardzą... teksty

paramorelove dodano: 16 września 2012

i chuj mnie obchodzi jak tym gardzą na wylot, przyjdzie czas pokażę dziwkom jak bardzo się mylą.

Szczęście  aż chce się skakać... teksty

paramorelove dodano: 16 września 2012

Szczęście, aż chce się skakać - najlepiej z mostu i pod pociąg.

nikt mi nie zabroni  więc jaram się... teksty

paramorelove dodano: 16 września 2012

nikt mi nie zabroni, więc jaram się do woli. i przyznam się doszczętnie - jarasz mnie permanentnie i pachniesz ponętnie, jak dla mnie nieprzeciętnie.

i znów mama i tata pytają czy mam... teksty

paramorelove dodano: 16 września 2012

i znów mama i tata pytają czy mam chłopaka, a ja tylko cicho odpowiadam 'nie', bo nie mam siły mówić im, że mogłabym ich mieć na pęczki, ale tylko ten jeden, którego chcę najbardziej na całym świecie, nawet mnie nie zauważa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV