głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paramorelove obok mam Ciebie i dobrze wiem że warto cieszyć się każdym dniem. Jesteś dziś taki wesoły zauważyłam. Nigdy cię jeszcze takim nie widziałam. Chyba tak ma być pra

paramorelove

paramorelove.moblo.pl
obok mam Ciebie i dobrze wiem że warto cieszyć się każdym dniem.
obok mam Ciebie i dobrze wiem  że... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

obok mam Ciebie i dobrze wiem, że warto cieszyć się każdym dniem.

  Jesteś dziś taki wesoły... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

- Jesteś dziś taki wesoły - zauważyłam. - Nigdy cię jeszcze takim nie widziałam.- Chyba tak ma być, prawda? - Znów się uśmiechnął. - Pierwsza miłość odurza, upaja i takie tam. To niesamowite, jak wielka jest różnica pomiędzy czytaniem o czymś, oglądaniem o tym filmów, a doświadczeniem tego czegoś w prawdziwym życiu, nie uważasz?

w moim  powiedzmy poprzednim życiu... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

w moim, powiedzmy poprzednim życiu, kochałam przede wszystkim swobodę. wolność. prawo wyboru. milion rozwiązań. kiedy poprosiłeś mnie o to, żebym dała Nam szansę i w końcu uwierzyła w miłość, straciłam to wszystko. jednak, czułam się z tym świetnie. bo byłam cholernie szczęśliwa, wiesz? kiedy zaś mnie rzuciłeś, nie odzyskałam tego, co miałam dawniej. wciąż jestem uzależniona od Ciebie, z tą różnicą, że Ty już nie jesteś ode mnie.

Na próżno próbujesz odkryć... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

Na próżno próbujesz odkryć dlaczego istnieję. Chcesz wyjaśnienia? Po prostu jestem jedynym sposobem, jaki Bóg odkrył, by ukarać samego siebie za to,że w chwili nieuwagi zdecydował się stworzyć wszechświat.

Pytają  jak ja to robię  że tak... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

Pytają, jak ja to robię, że tak dobrze radzę sobie z mężczyznami. Uśmiecham się i zbywam je milczeniem, ponieważ wiem, że lekarstwo jest gorsze od samego bólu: po prostu nie zakochuję się.

Po to istnieje kobieta  aby... teksty

paramorelove dodano: 9 stycznia 2011

Po to istnieje kobieta, aby mężczyzna był dzięki niej mądry. - Szkoda że Ty tego Nie ukazujesz .

15 styczeń . teksty paramorelove dodał komentarz: 15 styczeń . do wpisu 9 stycznia 2011
śliczna jesteś .   powiedział por... teksty

paramorelove dodano: 8 stycznia 2011

śliczna jesteś . - powiedział por raz pierwszy kiedy zobaczył mnie na wybiegu z toną make upu na twarzy .

'Obudził ją Sms. Napisał on.... teksty

paramorelove dodano: 8 stycznia 2011

'Obudził ją Sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak zniknął w chwili czytania wiadomości: "słuchaj.. nie mogę tak dalej ..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" ...co ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.?! P...rzecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromadkę dzieci.. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu Cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem . Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro.. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek.. Pierwsze "Kocham Cię" .. nie wytrzymała.. Wskoczyła do wody.. Nie przeżyła.. On tymczasem wysyłał jej SMS: 'Prima aprilis kochanie! ' ...

  stęskniłeś się choć troche ?... teksty

paramorelove dodano: 7 stycznia 2011

- stęskniłeś się choć troche ? - nie , ale spotkałbym się z tobą .
Autor cytatu: eeiiuzalezniasz

ironiczny żart losu   cholerny... teksty

paramorelove dodano: 7 stycznia 2011

ironiczny żart losu , cholerny psikus diabła ? czy może to Bóg robi sobie z nas beke patrząc jak perfidnie do siebie pasujemy , a jednak mimo to nie jesteśmy razem ?

Patrzysz w me oczy   Uśmiechasz się... teksty

paramorelove dodano: 7 stycznia 2011

Patrzysz w me oczy, Uśmiechasz się, A ja mam nadzieję, Że pokochasz mnie. Lecz Ty przestajesz, Nie mówisz nic. Sprzeczne sygnały wysyłasz mi. Wiesz, że cię kocham, Więc przestań już tak zwodzić mnie, No i powiedz ze kochasz mnie ! ; D / Rym mojej kochanej Kamilki < 333333333

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV