głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paramorelove Kiedyś dużo myślałam o naszej przyszłości. ale nigdy nie zaplanowałam jednego dnia tego w którym Cię stracę. Im dłużej myślę tym bardziej utwierdzam się w przek

paramorelove

paramorelove.moblo.pl
Kiedyś dużo myślałam o naszej przyszłości. ale nigdy nie zaplanowałam jednego dnia tego w którym Cię stracę.
Kiedyś dużo myślałam o naszej... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

Kiedyś dużo myślałam o naszej przyszłości. ale nigdy nie zaplanowałam jednego dnia - tego, w którym Cię stracę.

Im dłużej myślę  tym bardziej... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

Im dłużej myślę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w tym co się stało, jest zbyt dużo mojej winy. Dlatego nie mam żalu. Nie przejmuj się mną. Zapomnij. Znajdź kogoś, kto na Ciebie zasługuje bardziej niż ja.

A w Sylwestra wypijmy za zdrowie... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

A w Sylwestra wypijmy za zdrowie wszystkich szczęśliwych ludzi, za facetów, którzy są wspaniali. za frajerów, którzy nie doceniają skarbu jakim jest kobieta. za rodziców. za braci i za siostry. i ostatni toast, wypijmy za miłość, może kiedyś zapuka też do naszych drzwi.

Mogłabym opisywać milion tych... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

Mogłabym opisywać milion tych małych , choć bardzo dla mnie ważnych rzeczy , które miały dla nas znaczenie . ale wiesz ? nie warto . to byłby kanibalizm . emocjonalny kanibalizm . znowu zaczęłabym żyć pierdoloną przeszłością . wspominać . wyciągać z ukrycia nawet te najstarsze , zapomniane już wspomnienia . stałabym się katem włąsnego serca , które już wystarczająco wycierpiało przez tą osobę . mogę jedynie zamknąć to wszystko do wielkiej walizki wraz z całym żalem i wysłać gdzieś daleko , zaciskając pięści i starać się zapomnieć . albo po prostu nauczyć się z tym żyć . zaakceptować to co się wydarzyło . uśmiechnąć się , że w ogóle się wydarzyło - żyć teraźniejszością i pierdolić to , że on wciąż istnieje .

Po prostu weź się w garść i... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

Po prostu weź się w garść i znajdź niesamowitego faceta. nie musi być idealny dla świata , wystarczy , że będzie idealny dla ciebie . że będzie potrafił wskoczyć w ciuchach do jakiejkolwiek wody , by sprawić ci frajdę jak małemu dziecku , gdy będzie mu źle po prostu ci zaufa i o wszystkim opowie , dla którego będziesz cudowna pod każdym względem , który będzie chciał zostać z tobą do końca życia .

A wtedy ? przytuliłam się do jego... teksty

paramorelove dodano: 30 stycznia 2012

A wtedy ? przytuliłam się do jego ogromnej bluzy , poczułam ten cholerny zapach perfum , które tak uwielbiałam i wiedziałam , że on jest cały mój . że należy do mnie , choć jak ujął to pezet : to nie kwestia posiadania .

Złe komentarze nie zapadły mi w... teksty

paramorelove dodano: 29 stycznia 2012

Złe komentarze nie zapadły mi w pamięć , chodź niektóre twarze piszą mi już testament. Ja biorę kartkę i wylewam atrament, bo ich zdanie, pozostanie tylko ich zdaniem.

Są takie dni kiedy chcę być sam... teksty

paramorelove dodano: 29 stycznia 2012

Są takie dni kiedy chcę być sam, łapiesz? Jedyne na co mam ochotę to na wieczorny spacer.

milordzi z podkarpackiego też :D teksty paramorelove dodał komentarz: milordzi z podkarpackiego też :D do wpisu 29 stycznia 2012
Moi ludzie stoją murem za mną jak... teksty

paramorelove dodano: 28 stycznia 2012

Moi ludzie stoją murem za mną jak stali bez względu czy jestem pod czy na fali.

Pozwól  że opowiem ci o znajomości... teksty

paramorelove dodano: 28 stycznia 2012

Pozwól, że opowiem ci o znajomości która trwa chociaż nie jest pewna swojej przyszłości jednak pozwala pisać mi teksty o miłości prawie tak intensywne jak kolor jej paznokci.

Wiem  że pachniała jak Paryż choć... teksty

paramorelove dodano: 28 stycznia 2012

Wiem, że pachniała jak Paryż choć nigdy tam nie byłem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV