głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paoulina995 czasem do szczęścia brakuje nam niewiele. może to być dobra ocena szczera rozmowa z przyjaciółką pochwała od rodziców uświadomienie sobie ważnej rzeczy ale czas

paoulina995

paoulina995.moblo.pl
czasem do szczęścia brakuje nam niewiele. może to być dobra ocena szczera rozmowa z przyjaciółką pochwała od rodziców uświadomienie sobie ważnej rzeczy ale czasami wy
czasem do szczęścia brakuje nam... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

czasem do szczęścia brakuje nam niewiele. może to być dobra ocena, szczera rozmowa z przyjaciółką, pochwała od rodziców, uświadomienie sobie ważnej rzeczy, ale czasami wystarczy tylko odwzajemnienie uśmiechu od osoby, którą darzymy ogromnym uczuciem.

najtrudniejsze w samotności są... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

najtrudniejsze w samotności są wieczory, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kolejny dzień tracisz, nie mając dla kogo go wykorzystać.

Skruszyła się ta miłość  jeśli... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

Skruszyła się ta miłość, jeśli to uczucie, które nas łączyło można nazwać miłością. Przesypało się przez nasze serca jak piasek przez palce zostawiając po sobie tylko kilka wspomnień. Dobrych, złych? Teraz to bez znaczenia. Bilans zysków i strat powinien zawsze wychodzić na zero, podobno. My jesteśmy z tym do tyłu. Mogliśmy lepiej wykorzystać ten czas, w którym udawaliśmy szczęście. Bo, spójrzmy prawdzie w oczy, to nie było to czym myśleliśmy, że jest. Rzuciliśmy wszystko dla siebie nie widząc w tym nic dziwnego, bo ta miłość przecież istniała, tak myśleliśmy. A czy była? Problem w tym, że nie. To było coś zupełnie innego. Pewien rodzaj uzależnienia i potrzeba dotyku i zapewnień, że ktoś kocha. Ale po co to wszystko, skoro dziś patrzymy na przeszłość z nienawiścią w oczach? Po co, jeśli dziś nie umiemy przeprosić? Odporni na wszystkie ciosy i natłoki krzyku nie radzimy sobie z życiem przez jeden błąd, którym była ta miłość, której nie było.

Stało się to  czego się bałam.... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

Stało się to, czego się bałam. Przyzwyczaił mnie do siebie do tego stopnia, że mimo wszystko, kochałam go za przeszłość, niezależnie od tego, jak zachowuje się teraz i jak bardzo jest obojętny na moje uczucia. Stałam się więźniem miłości, dożywotnio.

I choć za miłość płacimy wysoką... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

I choć za miłość płacimy wysoką cenę w postaci uczuć, nigdy nie dostaniemy na nią gwarancji.

Nie trzeba rozumieć. Wystarczy czuć. teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

Nie trzeba rozumieć. Wystarczy czuć.

Wiesz  jeśli ma się potwora pod... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

Wiesz, jeśli ma się potwora pod łóżkiem, to podobno najlepiej zapalić światło, położyć się na brzuchu i sprawdzić, jak on wygląda.

nie czekaj . on nie wróci . teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

nie czekaj . on nie wróci .

chciałam powiedzieć ci wszystko... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

chciałam powiedzieć ci wszystko, nie powiedziałam nawet połowy .

ale z ciebie niedorajda  nawet... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

ale z ciebie niedorajda, nawet kochać nie potrafisz

przytulił się do mnie mocno i... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

przytulił się do mnie mocno i szepnął do ucha: "tęskniłem" . a potem się obudziłam .

Jestem słabsza. Potykam się o byle... teksty

paoulina995 dodano: 23 maja 2012

Jestem słabsza. Potykam się o byle problem, upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. Więcej rozmyślam, każdego wieczora analizuje swoje uczucia i próbuję nadać im nazwę. O północy zdaję sobie sprawę z tego, że jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę. Zasypiam, by potem znów rozpocząć walkę o utrzymanie oddechu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV