głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paoulina995 Teraz ucałuj mi stopy jeśli serca nie umiałeś. Tęsknota to najbardziej fatalne uczucie na świecie wciąż uwiera mnie po lewej stronie klatki piersiowej. Uczucie

paoulina995

paoulina995.moblo.pl
Teraz ucałuj mi stopy jeśli serca nie umiałeś.
Teraz ucałuj mi stopy  jeśli serca... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Teraz ucałuj mi stopy, jeśli serca nie umiałeś.

Tęsknota to najbardziej fatalne... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Tęsknota to najbardziej fatalne uczucie na świecie, wciąż uwiera mnie po lewej stronie klatki piersiowej. Uczucie, od którego nie potrafię się uwolnić. I wiesz, co? Najgłupsze w tym wszystkim jest to, że ja tęskniłam za Tobą zawsze. Cholerne zawsze. Gdy zamykałeś moją dłoń w swojej dłoni, gdy czule całowałeś moje wargi, gdy gładziłeś moje policzki, włosy. Pomimo, że byłeś, ja już tęskniłam, błagałam Boga w myślach, by stłumił mój strach, by mi Ciebie nie odbierał i swoją nieograniczoną siłą kazał Ci zostać przy mnie. Ale Ty odszedłeś. Choć właściwie, to odchodziłeś wiele razy, a ja za każdym razem bałam się, że uznasz, że nie ma po co wracać. Ale wracałeś. Zawsze wracałeś. W momencie gdy traciłam nadzieję, Ty ją znów rozpalałeś. I znów, i znów, i znów. Gdyby nie Ty, nie wiedziałabym, ile mam w sobie siły, ile upokorzeń i ile godzin ociekających wiecznym oczekiwaniem na Ciebie mogę znieść. Nie wiedziałabym, że potrafię kogoś kochać tak mocno. Tak bardzo... Byłam dzielna, czy naiwna?

Żadna noc nie może być aż tak... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.

Wycisz swój umysł uświadamiając... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Wycisz swój umysł uświadamiając sobie piękno świata i ogromne, niezmierzone bogactwa, które chowa w swym zanadrzu. Wszystko, co chowasz w swoim wnętrzu, co szczególnie odpowiada twej naturze - czeka na ciebie w całości ukryte. Z pewnością ci się ukaże. Chociaż najpewniej nie zjawi się przed wyznaczonym terminem. Wszelki twój płacz i rozgorączkowanie czy wyciąganie rąk nic tu nie pomoże. Dlatego nawet tego nie próbuj

Najbardziej nie lubię momentów... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. Kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

Prawdziwa miłość przetrwa... teksty

paoulina995 dodano: 18 czerwca 2012

Prawdziwa miłość przetrwa naprawdę wszystko, wszystkie uszczypliwości, rozterki, kłótnie, osoby trzecie. Jest na dobre i na złe.

  myślę  że lepiej Ci było w... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

- myślę, że lepiej Ci było w dłuższych włosach. Niepotrzebnie je ścinałaś. Szczerze to nie ładnie Ci teraz. - spierdalaj.

kocham buty  bo nie ważne ile zjem i... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

kocham buty, bo nie ważne ile zjem i tak będą pasowały xD

omijali swoje spojrzenia  jakby się... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

omijali swoje spojrzenia, jakby się czegoś obawiali.

nie rozumiem ludzi  którzy twierdzą... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, jaka to jestem szczęśliwa. nie są mną, nie przeżyli tego co ja, więc dlaczego wyrabiają sobie o mnie zdanie poprzez obserwowanie mnie w szkole, czy na dworze, kiedy to jestem ze znajomymi, przy których nie da się nie śmiać ? nie wiedzą, jaka jestem naprawdę, wtedy, gdy jestem sam na sam ze sobą. nie widzieli mnie w sytuacji, gdy pękało mi serce, a łzy strumieniem wylatywały mi z oczy.

zdejmuję maskę i ze łzami w oczach... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

zdejmuję maskę i ze łzami w oczach mówię, że Was potrzebuję, bo jestem już na dnie, a czuję, że wciąż spadam.

główny bohater moich snów ma... teksty

paoulina995 dodano: 17 czerwca 2012

główny bohater moich snów ma nieuleczalną chorobę niezdecydowania , prymitywną potrzebę łamania serc dziewczynom i nad wyraz perfidny urok osobisty .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV