głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Nigdy nie rań kogoś kto mówi że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś kto nie wstydzi się płakać przy Tobie ani śmiać się w głos. Nie wiesz jaka

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Nigdy nie rań kogoś kto mówi że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś kto nie wstydzi się płakać przy Tobie ani śmiać się w głos. Nie wiesz jaka wa
Nigdy nie rań kogoś  kto mówi  że... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 27 lipca 2013

Nigdy nie rań kogoś, kto mówi, że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś, kto nie wstydzi się płakać przy Tobie, ani śmiać się w głos. Nie wiesz, jaka walka toczyła się w nim, zanim Ci zaufał. To ktoś, kto poznał życie z gorszej strony i nie zasługuje więcej na cierpienie.

Zawsze wystarczałam. Tak doraźnie.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 27 lipca 2013

Zawsze wystarczałam. Tak doraźnie. Kiedy ktoś mnie potrzebował, kiedy ktoś chciał opowiedzieć jakąś nudną historię, kiedy komuś brakowało towarzystwa. Zawsze byłam. Ale moja obecność nie była niezbędna, wyczekiwana, uniwersalna. Nigdy nie byłam kimś, kto mógłby wystarczyć na dłużej.

Jest tyle do wykrzyczenia  a i tak... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 27 lipca 2013

Jest tyle do wykrzyczenia, a i tak wciąż milczymy.

Ludzie ranią tak mocno jak ich kochasz. teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 27 lipca 2013

Ludzie ranią tak mocno jak ich kochasz.

pamiętaj  że zawsze jest ciężko... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 27 lipca 2013

pamiętaj, że zawsze jest ciężko, zanim zacznie być pięknie

Błahe zakochania są dzisiaj modne.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Błahe zakochania są dzisiaj modne. Mało kto szuka jedynej, prawdziwej miłości... Chyba jestem staroświecka. W dwudziestym pierwszym wieku miłość to cud.

Czułam niedosyt. W tym wszystkim... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Czułam niedosyt. W tym wszystkim brakowało mi tylko jednego- pożegnania. Nie żegnalismy sie właściwie wcale. Teraz myślę o tym szczególnie często. Doszukuję się szczegółów. Tak naprawdę każdy dzień stanowił pożegnanie

Nie wiem kim jestem dla Ciebie i to... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Nie wiem kim jestem dla Ciebie i to mnie przerasta.

to jest taki mały paradoks. miałam... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

to jest taki mały paradoks. miałam szansę być z Tobą, mieć Cię zawsze i o każdej porze, przytulać Cię i całować, pachnieć Tobą, nosić Twoje ubrania i spać w Twoim łóżku, spacerować z Tobą, trzymać Cię za rękę, znowu przytulać kiedy byłoby mi smutno, bo jest, coraz częściej. nawet śnisz mi się po nocach, pierwszy raz od dłuższego czasu. i co Ty sobie myślisz? przyjdziesz we śnie, zaczniesz mnie całować i znikniesz? chciałabym Ciebie mieć, miałam swoją szansę, nie skorzystałam, bo ja głupia myślałam że jesteś dla mnie za dobry, to mogła być prawdziwa miłość, to mogłoby być szczęście, do nieba. a teraz co? budząc się mam smutek na twarzy, ukłucie w serduszku i żal, że ma Cię JUŻ ktoś inny. więc proszę Was, wykorzystujcie swoje małe i duże szanse, nie cierpcie jak ja. odruchowo strzelić sobie w łeb za swoje idiotyczne zachowania? CHĘTNIE. chciałabym żeby to wróciło, chciałabym zacząć od nowa, nie zepsuć niczego, nie olewać Cię, interesować się i poznać Cię. było, nie wróci, zmarnowałam.

Uwielbiam facetów  którzy mają... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Uwielbiam facetów, którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić.

Miłość pojawia się wtedy  gdy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Miłość pojawia się wtedy, gdy zakochujesz się w tym, co niedoskonałe w drugiej osobie, a nie w tym, co już jest idealne.

Nikt nie jest zaz­dros­ny o... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2013

Nikt nie jest zaz­dros­ny o ko­goś, na kim mu nie zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV