głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu z przykrością uświadamiam sobie że nieustannie tkwię w permanentnym poczuciu winy. winna bo powinnam się uczyć bo powiedziałam coś lub czegoś nie powiedziałam b

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
z przykrością uświadamiam sobie że nieustannie tkwię w permanentnym poczuciu winy. winna bo powinnam się uczyć bo powiedziałam coś lub czegoś nie powiedziałam bo zap
z przykrością uświadamiam sobie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 sierpnia 2013

z przykrością uświadamiam sobie, że nieustannie tkwię w permanentnym poczuciu winy. winna bo powinnam się uczyć, bo powiedziałam coś lub czegoś nie powiedziałam, bo zapomniałam wieczorem pozmywać naczyń, bo jestem dyktatorką, bo ktoś pomyśli o mnie źle lub ja o kimś pomyślę, bo nie oddzwoniłam, bo nawet nie zaczęłam pracować nad blogiem, bo z dnia na dzień przekładam przedłużenie praktyk. regularnie mam wyrzuty sumienia związane z tym, że moje życie odbiega od wyobrażeń jak chcę by wyglądało. cowieczorne zadręczanie się, bicie się z myślami w łóżku, problemy z zasypianiem. strach nie pozwala mi spać spokojnie. problemy z zaakceptowaniem siebie, z pozwoleniem sobie na szczęście.

gdzie prawdziwe przyjaźnie od... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 sierpnia 2013

gdzie prawdziwe przyjaźnie od piaskownicy? gdzie miliony chwil na podwórku? gdzie zaufanie ponad normę? nie ma nic, nie ma nic co można nazywać prawdziwym.

Trzeba byc dla swojej Ukochanej takim... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 sierpnia 2013

Trzeba byc dla swojej Ukochanej takim, żeby wszystkim innym współczuła, że takiego miec już nie będą

Wszyscy mówią  że zasługujesz na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

Wszyscy mówią, że zasługujesz na więcej, ale nikt nie ma zamiaru Ci tego dać.

Nie wiem do jakiego typu ludzi się... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia, ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy, ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Każdego nowego tygodnia zaczynam wszystko od nowa, pragnę się zmienić i wierze, że kiedys mi sie to uda. Choć czasem krytycznie spoglądam na świat, wiem, ze sama potrzebuję masy pracy. Poza tym uśmiecham się, żartuję, płaczę i kłamię, jak każdy choć codziennie obiecuję sobie tego nie robić. Czasem jestem z siebie dumna, lecz częściej po prostu sobą zmęczona. Zwyczajnie. Nienawidzę mojej nadwrazliwości. Nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości, nienawidzę swojego strachu, czasami nienawidzę żyć.

i mieć cię na dzień dobry i na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

i mieć cię na dzień dobry i na dobranoc.

Ciągle ktoś mnie opuszcza. I za... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

Ciągle ktoś mnie opuszcza. I za każdym razem to kończy się płaczem.

Człowiek tyle razy umiera  ile razy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

Człowiek tyle razy umiera, ile razy traci swoich bliskich.

Coś tam w środku po kawałku... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 sierpnia 2013

Coś tam w środku po kawałku zaczęło mi obumierać, ogarniała mnie psychiczna martwica objawiająca się falą narastającej obojętności.

Trudno jest mi określić czy mnie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2013

Trudno jest mi określić czy mnie kochał. Jak sam sądzi na samym początku bardzo. Chciał spędzać ze mna tysiące godzin. Ale trudno mi jest mu wierzyć. Bo jeśli się kocha to sie nie przestaje, prawda ? Jeśli cholernie się chce z kimś być, to się próbuje ? A jesli sie ''kochało'' na początku to chyba sie jednak nie kochało. Bo owszem. Mozna kochać całym sobą, ale niemożliwy dla nas cel odchodzi i oddala sie, a wtedy my próbujemy na nowo zacząć przywiązywać sie do kogoś innego. Wiec on nie kochał. On chciał, ale nie umiał. Nie próbował

codziennie zasypiam z Tobą  mimo że... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2013

codziennie zasypiam z Tobą, mimo że nie ma Cię obok mnie.

Nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2013

Nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. Znikam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV