głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu 'Po jego odejściu miesiącami przesiadywała w domu analizując jego rozliczne wady i liczniejsze mankamenty ich związku. Ale co rano budziła się z myślą o Nim i w

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
'Po jego odejściu miesiącami przesiadywała w domu analizując jego rozliczne wady i liczniejsze mankamenty ich związku. Ale co rano budziła się z myślą o Nim i wiedział
'Po jego odejściu miesiącami... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

'Po jego odejściu miesiącami przesiadywała w domu, analizując jego rozliczne wady i liczniejsze mankamenty ich związku. Ale co rano budziła się z myślą o Nim i wiedziała, że gdyby zadzwonił, bez chwili wahania pobiegłaby na spotkanie.'

Uwielbiam gonić Cię wzrokiem... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

Uwielbiam gonić Cię wzrokiem, ukradkiem spoglądać co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia, byś przypadkiem tego nie zobaczył.

kocham cię. bez znaków zapytania.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

kocham cię. bez znaków zapytania. bez wykrzykników. bez żadnego 'ale'.

Siedzieli razem  na ławce w parku.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

Siedzieli razem, na ławce w parku. Rozmawiali, żartowali i trzymali Za ręce. Wyglądali na tak zakochanych... Wyglądali na takich szczęśliwych.

chciałabym mieć pilot do sterowania... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

chciałabym mieć pilot do sterowania jego humorkami .

Nagle pada kilka słów  odwracasz... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

Nagle pada kilka słów, odwracasz się i sama nie wiesz gdzie iść, każda ze znanych dróg wydaje się zła. Najchętniej usiadłabyś na krawężniku zanosząc się płaczem. Brzmi znajomo, prawda?

nigdy. nigdy nie będzie lepszego.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

nigdy. nigdy nie będzie lepszego. zawsze wracam myślami do jego uśmiechu, do jego zachowania. już na zawsze będzie moim ideałem.

Obudził ją sms. Napisał on.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szla. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwle. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms "Prima aprilis kochanie :*"

siedząc nad rzeką czekała na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

siedząc nad rzeką czekała na niego. wiatr rozwiewał jej włosy a słońce nadało im rudawy odcień. wyglądała nadzwyczaj pięknie. usłyszała kroki. automatycznie na jej twarzy pojawił się uśmiech. nie musiała się odwracać żeby upewnić się że to on po prostu to czuła. po chwili niepewnie usiadł koło niej. nawet się nie przywitał patrzył jedynie w dal. przytuliła go tak jak zawsze najbardziej lubił. siedziała w ciszy wtulona w niego. - to... to koniec. wykrztusił. jej serce wpadło w arytmię z oczu pociekły słone krople. po kilku sekundach podniosła zalaną łzami twarz znad jego piersi. wciąż na nią nie patrzył. wstał. odszedł. - jesteś mi tak bardzo potrzebny... wyszeptała.

szli jak w każde jesienne... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

szli jak w każde jesienne popołudnie na spacer, zawsze tymi samymi alejami. on, zmieszany niezręczną ciszą, w końcu się odezwał. - skarbie, czy coś się stało? - jej oczy napełniły się łzami. po chwili zaczęła krzyczeć. - czy Ty mnie jeszcze, ku^wa, kochasz? - ludzie patrzyli się na nią jak na skończoną idiotkę, jednak to ją nie obchodziło. jak przez mgłę, widziała tylko jego. - dlaczego pytasz? przecież wiesz... - wpadła w jeszcze większy gniew. w jeszcze większy płacz. - mam Ci przypomnieć?! właśnie minęliśmy drzewo, pod którym przytuliłeś mnie pierwszy raz. za każdym razem, kiedy przechodziliśmy koło tego dębu, przytulałeś mnie po raz kolejny. mam mówić dalej?! - nie kocham Cię. - odszedł.

powiedział jej  że to jest koniec.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

powiedział jej, że to jest koniec. tym samym zabrał jej powietrze, sens życia, oraz zatrzymał pracę jej serca. uruchomił kanaliki łzowe, które już nigdy nie zatrzymały tych przeszklonych łez.

  Nie potrzebuje pocieszenia... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 listopada 2010

- Nie potrzebuje pocieszenia , potrzebuje jedynie Ciebie . .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV