głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Ba czasami po prostu tęsknię.. Za tym co było kiedyś co nas łączyło.. Za Twoimi pocałunkami czułymi słówkami.. Za tym że potrafiłeś zadzwonić i godzinę słyszeć

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Ba czasami po prostu tęsknię.. Za tym co było kiedyś co nas łączyło.. Za Twoimi pocałunkami czułymi słówkami.. Za tym że potrafiłeś zadzwonić i godzinę słyszeć w słuc
Ba czasami po prostu tęsknię.. Za... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 stycznia 2011

Ba czasami po prostu tęsknię.. Za tym, co było kiedyś, co nas łączyło.. Za Twoimi pocałunkami, czułymi słówkami.. Za tym, że potrafiłeś zadzwonić i godzinę słyszeć w słuchawce tylko mój płacz.. Za Twoimi smsami: Dzień dobry kochanie", "Dobranoc Skarbie".. Za Tobą..

Przyszła ze szkoły   totalnie w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 stycznia 2011

Przyszła ze szkoły , totalnie w złym nastroju . Położyła się na łóżko , w uszy wsadziła słuchawki , z których wyłaniała się lekka muzyka , ktorej raczej nie słucha . Zamknęła oczy i wyobrażała sobie piękne chwile , których jednak nie przeżyła . Któregoś dnia zorientowała się , że to ma swoją nazwę . Dowiedziała się , że tęskni . Teskni za tym pieprzonym dupkiem który teraz nie ma czasu.

Lubiła na niego patrzeć. Z ukrycia... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 stycznia 2011

Lubiła na niego patrzeć. Z ukrycia, w tajemnicy przed resztą. Znała na pamięć każdy jego ruch, każde spojrzenie, którym nie została obdarowana, każdy uśmiech. Potrafiła wymienić dni, w jakich był naprawdę szczęśliwy. Wiedziała, gdy coś go gnębi.

Chcę doczekać dnia  gdy moja córka... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 stycznia 2011

Chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś ci kiedyś złamał serce ? i ja wtedy z uśmiechem, opowiem o tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest aż tak źle

mam wyjeban  na to   że komuś nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

mam wyjeban* na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła . to co do chuj* , mam szczerzyć zęby jak popierdolon* gdy czuję się tak cholernie źle ?

jestem inna  bo nie marzę o... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

jestem inna, bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. nie koniecznie muszą być długie i namiętne. bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

a kiedy widzę Twoje dzikie opisy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

a kiedy widzę Twoje dzikie opisy, wyznające miłość tej lafiryndzie mam ochotę rzucić się pod tramwaj w ramach rozpaczy. jeżeli mają one wywołać we mnie uczucie zazdrościo-podobne to Ci nie wyszło, misiu. jedyną krzywdę jaką mi zrobiłeś to to, iż zachlapałam sobie monitor kiedy ze śmiechu poplułam go zieloną herbatą, którą wówczas piłam.
Autor cytatu: abstracion

za dwanaście dni znów będziemy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

za dwanaście dni znów będziemy żegnać miniony rok, z kieliszkiem szampana w ręku, przyglądając się kolorowemu od petard, niebu. będzie tak jak zawsze - najostrzejszy melanż w roku, masa napadów śmiechu, niekończące się rozmowy do rana. różnica tkwi w tym, że tą noc, dzielącą rok dwutysięczny dziesiąty z dwutysięcznym jedenastym, spędzimy kilka kilometrów od siebie, w zupełnie innych miejscach.
Autor cytatu: definicjamiloscii

gdzieś na końcu zeszytu było... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

gdzieś na końcu zeszytu było napisane 'przecież kiedyś musi być dobrze' . Fakt. kiedyś .
Autor cytatu: whitedove

I chociaż od tak dawna już do mnie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

I chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz, na dźwięk każdej nowej wiadomości gg zamykam oczy i myślę sobie, 'a może tym razem to Ty?'
Autor cytatu: whitedove

 Uważaj jak tańczysz  bo życiowy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

`Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski ... ` / WWO
Autor cytatu: retrospekcyjna

i moim jedynym marzeniem jest to by... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 stycznia 2011

i moim jedynym marzeniem jest to by już nigdy więcej się nie zakochać .
Autor cytatu: ciamciaramciaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV