głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu angielski prawde ci powie xd : Użycie czasu przeszłego w jezyku angielskim sugeruje że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedst

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
angielski prawde ci powie xd : Użycie czasu przeszłego w jezyku angielskim sugeruje że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawia s
angielski prawde ci powie xd :... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

angielski prawde ci powie xd : Użycie czasu przeszłego w jezyku angielskim sugeruje, że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się w dniu dzisiejszym; czyli zdanie typu: "He told me he loved me" oznacza, że kochał mnie wtedy kiedy mi to mówił, ale niekoniecznie oznacza, że kocha mnie w dniu dzisiejszym.

Brakuje mi Ciebie bardziej niż... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

Brakuje mi Ciebie bardziej niż myślałam... tych oczu, tych ust, tego przytulenia brakuje mi rozmów z Tobą wieczorami. Brakuje mi Ciebie tak cholernie, i z każdym dniem zamiast o Tobie zapomnieć ja tęsknie co raz bardziej ..

znalazłam starą kartę. włożyłam... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

znalazłam starą kartę. włożyłam ją do telefonu i włączyłam telefon. pierwsze co, to dałam na skrzynkę odbiorczą a w niej? tysięce sms-ów od Ciebie typu ' kocham cię, tęsknię, jesteś moim skarbem itp. ' zaczęły lecieć mi łzy, serce zabiło mocniej. straciłam cię, już nie będzie tych słodkich sms-ów na pożegnanie i powitanie, kto wyśle wiecej serduszek czy kto kogo bardziej kocha. skończyło sie to. teraz bardzo bym chciała wysłać takiego sms'a o treści ' kochanie lub skarbie ' ale nie mam do kogo. nie jesteś już mój. wyciągnęłam kartę i wsadziłam ją do pudełka gdzie były nasze zdjecia. tak na pamiątkę.

i znowu jutro muszę wstać i udawać... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

i znowu jutro muszę wstać i udawać że wszystko jest dobrze, że zapomniałam o tym co było kiedyś. to udawanie tak cholernie boli.

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

po prostu nie ogarniam siebie  ciebie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

po prostu nie ogarniam siebie, ciebie, jej, ich, was, tego że wam się tak układa, że jesteś szcześliwy i nie ogarniam tego że sie przestałeś odzywać

odważyła się  napisała do niego... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

odważyła się, napisała do niego długą wiadomość, a w niej napisała że go kocha. on po chwili odpisał 'muszę spadać, cześć' rozpłakała się, zaczęła wyzywać siebie i jego. jaka była głupia dlaczego do niego napisała. wyłączyła gadu i zeszła na dół. kiedy była przy drzwiach do łazienki, zadzwonił ktoś do drzwi. otworzyła drzwi i zobaczyła twarz zasłoniętą kwiatami. uśmiechnęła się, wzięła kwiatki na dół i bez chwili zastanowienia przytuliła go. tak, to był ten chłopak który musiał spadać z gadu-gadu, to był ten chłopak którego tak mocno kochała.

Nigdy nie przyznam Ci  że to przez... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

Nigdy nie przyznam Ci, że to przez Ciebie były te hektolitry wylanych łez, miliony nieprzespanych nocy. Nie dowiesz się, że to przez Ciebie znów zaczęłam palić i pić. Nie chcę, żebyś to wiedział. Wolę, jeśli masz mnie za silną i niezależną. Wolę, żebyś myślał, że wcale Cię nie potrzebuję.

 Bo zawsze gdy patrzę przez okno... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

`Bo zawsze gdy patrzę przez okno widzę szarą codzienność `

Wmawiają jej że wszystko będzie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 stycznia 2011

Wmawiają jej,że wszystko będzie dobrze,ale to Ona z dnia na dzień traci resztkę sił i usilnie próbuje powstrzymywać płacz na jego widok przy innej.

W trakcie swojego życia nigdy nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 stycznia 2011

W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać Ci marzeń.`- 2pac.

ogarnij rzeczywistość   a... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 stycznia 2011

ogarnij rzeczywistość , a przeszłość zostaw za sobą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV