głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam bo uważam że nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce to

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam bo uważam że nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce t
nie umiem zapomnieć kochałam go tak... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam, bo uważam, że nie ma sensu - jeśli ktoś nie może się zdecydować sam, czego chce, to znaczy, że nie ma o co walczyć. co pozostało? kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było, jest już tylko w moim sercu. co najgorsze, wydaje mi się chwilami, że już nic tak pięknego mnie nie spotka. czuję się przegrana, bo nie mam mojej miłości. czasami zastanawiam się, ile czasu jeszcze zajmie mi zapomnienie. rok? dwa? i wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady.

Wsłuchując się w ulubioną... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Wsłuchując się w ulubioną piosenkę zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie jak by wyglądało teraz Twoje życie, gdybyś nie popełniła tylu znaczących błędów.

Chciałabym  aby ktoś zamkną nas w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Chciałabym, aby ktoś zamkną nas w jednym pomieszczeniu, gdzie moglibyśmy powiedzieć sobie całą prawdę

Poddałam się  ale to nie oznacza... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Poddałam się, ale to nie oznacza, że przestałam Cię kochać. Po prostu nie miałam sił kochać za nas dwoje. Teraz próbuję ugasić to uczucie jakim Cię darzę. To już koniec, ale wierzę, że ze mną będzie już tylko lepiej.

Nie szukam ideału. Znalazłam kogoś... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Nie szukam ideału. Znalazłam kogoś, dzięki komu ideały przestały się liczyć. ♥

dzisiaj wszystko jest inaczej  raczej... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

dzisiaj wszystko jest inaczej, raczej nie jest tak jak trzeba, dzisiaj wszystko się pierdoli.

Była zmęczona wtulaniem się w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Była zmęczona wtulaniem się w poduszki, sięganiem po koc, kiedy pragnęła ciepła i przeżywaniem romantycznych chwil wyłącznie w snach. Nużyło ją oczekiwanie na koniec każdego dnia, żeby mogła obudzić się następnego poranka z nadzieją, że ten dzień będzie lepszy, milszy, lżejszy, chociaż nigdy nie był.

Nie jest tak słodko i nie jest tak... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 lipca 2011

Nie jest tak słodko i nie jest tak pięknie. Wielka niewiadoma, która dzisiaj jest we mnie.

a jeśli już przepaść i pustka... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 lipca 2011

a jeśli już przepaść i pustka między nami to tylko taka na sekundę między ustami a ustami

 Nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 lipca 2011

"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień."

ludzie płaczą na wiele różnych... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 lipca 2011

ludzie płaczą na wiele różnych sposobów : jedni głośno, trzymając za ręce albo przytulając kogoś innego, inni po cichu, tłumiąc dźwięki, zwinięci w kłębek. jeszcze inni po prostu siedzą i patrzą przed siebie niewidzącymi oczami, a łzy spływają im po policzkach. płacz bardzo oczyszcza. w pewnym sensie czuję się po nim lepiej - albo raczej nie lepiej, ale do pewnego stopnia czyściej. oczyszczona. i wykończona.

Jest piąta nad ranem  dławiąc się... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 25 lipca 2011

Jest piąta nad ranem, dławiąc się łzami wciąż myślę o Tobie. Męcząca bezsenność nie pozwala mi uciec do krainy 'idealnej. Nie pozwala po prostu zamknąć oczu i śnić. Patrząc w niebo, odpalam ostatniego papierosa. Dłonie drżą mi od nadmiaru nikotyny i kofeiny. I znowu dochodzę do wniosku, że za dużo 'Mnie w tym naszym 'My. A ty nawet nie zdajesz sobie sprawy, że oddałabym miliony za Twój uśmiech. Moje serce znów walczy z rozumem. A ja mam ochotę po prostu pierdolnąć uczuciami w ścianę, powiesić je albo chociaż zrzucić z ostatniego piętra. Piąta jedenaście, jest już jasno, a ja słyszę wiadomość od Ciebie. Głupie `Hej` i świat znów stał się cudowny. W końcu mogę iść spać spokojna, z uśmiechem na ustach...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV